Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogės

Mama Greta, man visai nesigavo rūgštu. Jei rūgštoka, galima medaus dėti, irgi labai skanu. O kolegė pasidalino, kad kartu su alyvuogėmis įmeta dar ir graikinių riešutų, jie irgi pasimarinuoja. Su riešutais dar nebandžiau, bet tikrai pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Apie medu as irgi pagalvojau, bet cia jau kitam kartui....smile.gif o su riesutais turetu buti idomu, aciu uz ideja, butinai ismeginsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 01 09, 16:44)
Zaliuju alyvuogiu uzkandele:
175 zaliuju alyvuogiu be kauliuku
50 g anciuvu file
2 cesnako skilteles
1 citrinos sultys
4 saukstai alyvuogiu aliejaus
20 g (sauja) svieziu baziliko lapu
20 g (sauja) placialapiu patrazoliu
druskos, juoduju pipiru
Viska sumaisyti ir susmulkinti virtuviniu kombainu ar blenderiu iki norimos teksturos. Man labiau patinka nevienalyte, rupesne mase. Vietoj svieziu baziliku naudoju dziovintus, tik zinoma maziau; garbanotosios petrazoles irgi puikiausiai tinka; na, o anciuviu kieki taupumo sumetimais irgi galima sumazinti:) su citrinos sultimis ir druska taip pat reikia atsargiai, nes jau ir be ju buna gan rugstoka ir suroka. Zodziu, gaminant ragaukite ir bus  thumbup.gif



Deja,man sis receptukas nepavyko unsure.gif Gavosi labai rugstu.Reikejo veikiausiai naudoti juodasias alyvuoges..Kadangi nedejau anciuvu(esu vegetare),tai kazko labai truko,skonis nebuvo tobulas.Pati sugadinau puiku recepta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 02 13, 23:06)
Deja,man sis receptukas nepavyko unsure.gif Gavosi labai rugstu.Reikejo veikiausiai naudoti juodasias alyvuoges..Kadangi nedejau anciuvu(esu vegetare),tai kazko labai truko,skonis nebuvo tobulas.Pati sugadinau puiku recepta doh.gif

Del citrinos perspejau mirksiukas.gif !!! as pati toli grazu ne visa citrina spaudziau darydama, ir tai gan rugstoka buvo valgant kaip uztepele. su zuvim tas rugstumas truputi normalizavosi.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamulės smile.gif , kaip pastebėjau tema nelabai lankoma, bet jau jei čia užklysit, tai patarsiu kur rasit šiokios tokios info apie tas uogytes, nors jei žinot jos net ne uogos biggrin.gif , pateiksiu vieną receptuką.
# 600g juodųjų ir žaliųjų alyvuogių su kauliukais (patarčiau naudoti stambias alyvuoges)
# šviežių bazilikų (nusipirkau vazonėlyje, tai visai vasarai užteko)
# čiobrelių (taip pat vazonėlyje galima rasti)
# rozmarinų (čia jau miltelius naudojau smile.gif )
# šviežios aitriosios paprikos (patariu sėklyčių neišimti, kuo aštraiu tuo daugiau užteks)
# 4 česnako skiltelės
# alyvuogių aliejus

Žoleles ir česnaką susmulkinkite. Papriką perpjaukite pusiau, peilio galu nubraukite sėklas (jei mėgstate aštruma, sėklas galite ir palikti), smulkiai supjaustykite.
Alyvuoges ir prieskonius sudėkite į stiklainį, užpilkite aliejumi, statykite į šaldytuvą ir kelias dienas palikite pasimarinuoti.
Pateikite su šviežia itališka duona kaip užkandį prie baltojo vyno.
Gal neišmes manęs iš forumo už nuoroda www.olives.lt ,kur tokiu skanumynų rasite daugiau
Atsakyti
[quote=obeliux,2009 10 03, 16:45]
Sveikos mamulės smile.gif , kaip pastebėjau tema nelabai lankoma, bet jau jei čia užklysit, tai patarsiu kur rasit šiokios tokios info apie tas uogyte
Obeliux 4u.gif -nuoširdžiai dėkoju,Tau,už,ydomią nuorodą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prašom, į sveikatą
Pateiksiu labai paprastą, skanų ir labai lengvai pagaminamą alyvuogių receptukąuser posted image
Ingredientai:
# sluoksniuota tešla 400 gr.
# alyvuogės be kauliukų 40 vnt.
# migdolai 20 branduolių
# Saldžioji paprika 1 vnt.
# krapai arba petražolės
Tešlą plonai iškočioti ir supjaustyti mažomis juostelėmis. Pusę alyvuogių įdarykite migdolais, kitą paprikos gabaliukais (galite naudoti ir įdarytas alyvuoges) Ant tešlos juostelės padėkite įdarytą alyvuogę. Įvyniokite alyvuogę į tešlą ir persmeikite mediniu smeigtuku. Kepkite orkaitėje iki auksinės spalvos. Patiekiant pabarstykite žalumynais.
Dar daugiau alyvuogių receptų:
alyvuogių receptai thumbup.gif


Atsakyti
Labutis,biski idesiu ka ir kaip galima padaryti is alyviuogiu.O as turiu pasidarius naminiu alyviuogiu.Gyvenu alyvuogiu kraste smile.gif ir kur tik zvelgi pro langa vien alyvuoges.Tai pasidalinsiu ka zinau is cia smile.gif idedu tik maza dalele lotuliukas.gif
kaip galima papuosti,manau nieka cia nereikia nupasakoti,paprasciausiai matosi. ax.gif
user posted image
cia ant kausinio dedi norimo misrainytes ax.gif
user posted image
cia perpjauni alyuoge,idedi anciuvi su saldzia paprika ax.gif
user posted image
Tai tam kartui,jei kam patiks. 4u.gif
Atsakyti
[quote=Papugele,2009 02 06, 23:27]


Niam kaip skaniai atrodo, reikes butinai isbandyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fragila: 05 vasario 2010 - 11:52
jatau kaip skanu ax.gif as nespeju pagaminti, nes visa indeli suvalgau, man jos pacios paciausios tiek zalio su idarais ir be ju, tiek juodos ax.gif
Atsakyti
Aš mėgstu juodas alyvuoges, o dabar turiu žalių alyvuogių, įdarytų, kaip supratau čili ("pimiento").
Ką galima su jomis pasidaryti? Su kuo jos tiktų?
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti