Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė vaikams

Sveiki, noriu paklausti tėčių, turinčių kelias atžalas. Ar visiems vaikams meilė vienoda? Ar visgi prie kurio nors labiau linksta širdis? Kuris tai vaikas-pirmagimis, antragimis?
Atsakyti
sveikos mamytes turiu klausima jums,gal kaskas kaska patarsite padesite man.as turiu 5metu sunu bei drauga.tiksliau suzadetini kuris turi sunu 12m bet jis gyvena su mama svedijoje.dabar pirma karta pamaciau ji gyvai.mama atsiunte vasarai pas mus i norvegija.beda tame kad musu vaikai begalo skirtingi charakteriu.maniski aktyvus,nori zaisti,bendrauti.o jo ramekas,islepintas,jam tik kompas terupi,nenori nei bendrauti su manuoju,zaisti.jai maniskis tik priliecia tas iskart traukiasi eina i kita kambari durim trenkia ir sedi.tikrai nera malonu kai taip viska tarp vaiku.dar tik 3d bet jau itampa namie didziule,nesikalbame,tiek ir su draugu santykei paslijo.nesikalbame,nei kaskokio kompromisa priemame.ka man daryti?jau net kyla mintys gristi namo i lietuva kol jo sunus cia bus visa sara.nes man sunku,depresuoti pradedu jau,verkiu,jauciuosi nemalonei namuose kuriuose manau esanti sava.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2013 06 22, 14:56)
sveikos mamytes turiu klausima jums,gal kaskas kaska patarsite padesite man.as turiu 5metu sunu bei drauga.tiksliau suzadetini kuris turi sunu 12m bet jis gyvena su mama svedijoje.dabar pirma karta pamaciau ji gyvai.mama atsiunte vasarai pas mus i norvegija.beda tame kad musu vaikai begalo skirtingi charakteriu.maniski aktyvus,nori zaisti,bendrauti.o jo ramekas,islepintas,jam tik kompas terupi,nenori nei bendrauti su manuoju,zaisti.jai maniskis tik priliecia tas iskart traukiasi eina i kita kambari durim trenkia ir sedi.tikrai nera malonu kai taip viska tarp vaiku.dar tik 3d bet jau itampa namie didziule,nesikalbame,tiek ir su draugu santykei paslijo.nesikalbame,nei kaskokio kompromisa priemame.ka man daryti?jau net kyla mintys gristi namo i lietuva kol jo sunus cia bus visa sara.nes man sunku,depresuoti pradedu jau,verkiu,jauciuosi nemalonei namuose kuriuose manau esanti sava.

Visai normalu, kad paauglys 12 metu nenori bendrauti su maziuku. O, mazius, atvirkciai nori bendrauti su dideliu. Tuo labiau jei jis aktyvus. Net ir tos pacios seimos skirtingo amziaus vaikai nelabai bendrauja tarpusavi. Daugiausia su bendraamziais. Ar jusu vaikas lanko darzeli? Ar turi bendraamziu ten kur gyvenat? Nes, matomai, jam truksta bendravimo, bet tas kitas vaikas neprivalo jam to kompensuoti. Paaiskinkit savo vaikui graziai. O, kas liecia del kompo? Neseniai buvom su drauges vaiku pas vaiku psichologa cia NO. Tai ji paaiskino, kad nera blogai, jei paaugliai "sedi" prie kompo ir bendrauja su draugais. Tuo labiau, jei tie draugai toli. Svarbu, kad atliktu savo uzduotis. O, del jusu isvaziavimo, tai nieko nelaimesit, nuo problemos nepabegsit. O, kaip darbas, jei dirbat? Jei nedirbat, tai suprantu, kad is neturejimo ka veikti ir prasideda piktumai, asaros. Tuom nieko nepasieksit, tik susipyksit su suzadetiniu negriztamai. Jam jo vaikas, vistik yra savas. Tuo labiau, kad nieko neleistino jis nedaro. Na, nebent, tik nelinksmina jusu vaiko. Bet, jis ir neprivalo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 22 birželio 2013 - 16:34
prie ko tas linksminimasis,niekas ir nepraso to.bet kad ir nera mandagumo su manimi nei aciu prasom nieko.jai kaska pasakau tai apsimetame kad negirdime.maistu sunkei itinku nieko nevalgo tik sumustinei ir saldainei.pastovei piktas,nepatenkintas.paprasai susideti zaislus vakare atsikalbineja. kas netaip iskart mamai raso skundziasi.is tevo puses jokios pagalbos isvis nera.nei pasikalba su juo.neina mano sunus i darzeli tik i 1 klase eis,buname namuose mes abu ir jo sunus dabar.bet ir jo sunus turi susiprasti manau kad tetis turi kita moteri salia.jau tevas su 2 issiskyre moterim nes as vistik manau k ad sunus labiau pasistengia.matosi kad jis nenori kad tetis turetu kita moteri.pastovei kai tik as su juo bunu sunus pradeda lysti tevui i akis nesvarbu mes kalbames ar sedime susikabine ziurime filma.bando mane nustumti.
Atsakyti
Na, pradėkime nuo tu, kad čia tėčio puslapis, todėl kreipinys "padėkite, mamytės" nelabai tinka :)

Bet jei iš tikrųjų norite tėvo patarimo, tai pabandysiu, jau nežinau, ant kiek pataikysiu, nes kol kas neteko pristatyti vaikų svetimai moteriai:

1. Virga teisi, vyresni nelabai nori bendrauti su mažais, ir čia ne prie ko, kad tas mažasis ne jų gimtasis brolis. Jūsų sužadėtinio vaikas čia ne kaltas.

2. Na, Jūsų sužadėtinio vaikas tikrai Jumis nesižavi - Jūs jam, viso labo, eilinė jo tėvo moteriškė, dėl kurių jis kažkada paliko vaiko motiną. Taigi, vaikai žiaurūs ir "šiaip sau" savo tėčio moters nepriims, ir jos vaiko - irgi.

3. MYLĖKITE jį. Kaip mylite jo tėvą. Bandykite apsišarvuoti kantrybe, šypsokitės, net jei skauda, arba tylėkite, bet nė nebandykite priešpastatyti vaiko ir tėvo - aš, kaip bemylėčiau moterį, vis tiek pasirinkčiau vaiką (juo labiau Jūsų sužadėtiniam Jūs nesate pirmoji po skyrybų).

4. Išvažiuoti - gal ir nėra pats blogiausias sprendimas, jei nesugebate savo sužadėtinio sūnuje atrasti tų bruožų, už kurias pamilote jo tėvą.

P.S. Nors nebuvau Jūsų sužadėtinio situacijoje, tačiau buvau įsimylėjęs moterį su vaiku (dukra). Tuo metu jos dukrą mylėjau nemažiau, nei savo vaikus vėliau, nes ji man buvo jos motinos įsikūnijimas. Tiesą, tuo metu neturėjau dar savo vaikų...
Papildyta:
QUOTE(__snowflake @ 2013 06 15, 15:29)
Sveiki, noriu paklausti tėčių, turinčių kelias atžalas. Ar visiems vaikams meilė vienoda? Ar visgi prie kurio nors labiau linksta širdis? Kuris tai vaikas-pirmagimis, antragimis?


Kaip dviejų vaikų tėvas, kategoriškai pareiškiu:

Jokio skirtumo!

Myliu dukrą, nes ji panaši į motiną, ir myliu sūnų, nes jis panašus... na, irgi į motiną :) Bet nesvarbu - juk tai mano vaikai, visi man vienodi, visus myliu. Ir visiems velnių duodu, jei yra neteisūs :) O barasi dažnai, nes labai mažas skirtumas tarp jų, va, ir tenka visuomet aiškintis kas iš tikrųjų kaltas.

Šiaip, kai gimė sūnus, tai labai nerimavome dėk dukters, kad ji nepasijustų kaip nukentėjusioji, todėl kokie 5-6 metai per gimtadienius, nesvarbu kieno, visuomet dovanas abudu gaudavo :)
Atsakyti
Bet jai jis pasirinko mane su vaiku ir kol nebuvo sunaus viskas buvo puiku.bet tik jam atvykus musu santykei pasidare salti.mat jo mastymu as nenoriu jo sunaus.bet as laukiau,jaudinausi,rupinausi viskuo kad tik jam cia butu gerai.tiek ta lova pirkome kambari dariau vaikams jaukesni.o gaunasi vistiek taip kad man jis maiso.draugas ir atitolo nuo manes,su mano vaiku mazai tebekalba jau,nenulimpa nuo sunaus savo,sokineje pagal jo dudele,norus,lepina.man tai kvaila biski.as manau kad sunus nemazas ir tegu susipranta kad tetis nebus vienas niekada jai ne as tai kita bus.
suprantu jis jo tevas myli ji,bet jau buna biski perdaug.nei jis jam aiskina kaska,nei pakalba,pabara.jauciuosi taip kad jo sunus kas as dievas liktais butu.ne prie jo negalima maniskiui nei prieiti.valgyti nevalgo kas padaryta.tai tevas pasako o kas cia tokio sumustini suvalgys.bet ar tai normalu.visa vasara bus sumustinei.picom ir kitieks maistams ko jis nori tikrai nera tiek pajamu.o ir prigaminti skirtingai visiems pagal norus as irgi negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupppsis_22: 22 birželio 2013 - 19:08
Manau, kad suprantu Jūsų skaudulį.

Bet supraskite - jo sūnus - jo KRAUJAS. Jis myli jį. Ir visuomet mylės. VISKAS.

Pabandykite irgi mylėti jo sūnų. Tiesiog mylėti. Nusišypsokite jam (net jei žiūrės surūgusiu veidu) ir paklauskite, ko norėtų pietums? Ar to paties, kaip jo tėvas, ar ko nors ypatingo? Gal tas "ypatingas" ir tėvui patiktų?

Šitas vaikis - Jūsų mylimojo dalelė, kraujas nuo kraujo. Taip, vaikas Jūsų nemyli - ir neprivalo. O Jūsų sužadėtinis - nepersiplėš. Padėkite ir jam. Jums labai sunku, aš suprantu - tikiuosi, jis irgi supras. Aukokitės, jei mylite (bet nepamirškite, kad čia mano - savanaudiško vyriškio - nuomonė. Bet bent aš norėčiau kad mano mylimoji panašioje situacijoje elgtųsi būtent taip).
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2013 06 22, 21:04)
.tai tevas pasako o kas cia tokio sumustini suvalgys.bet ar tai normalu.visa vasara bus sumustinei.picom ir kitieks maistams ko jis nori tikrai nera tiek pajamu.o ir prigaminti skirtingai visiems pagal norus as irgi negaliu.

Na, normalu tiek Svedijoj, tiek Norvegijoj tie sumustiniai ir picos. Jei, jis seniai gyvena ten, tai priprates prie tokio maisto. NO darzeliuose, mokyklose irgi tik sumustiniai. Pradzioj keista, gal net pikta buvo, bet pripratom. As pav. pati jau 13 metu kaip nevalgau sriubu, nes NO ju nieks neverda. Ir dar nenumiriau. Is bado irgi.
O, jei jus gyvendami ir abu dirbdami NO neturit pajamu ant maisto, tai turbut mes skirtingose salyse gyvenam?
Neverskit kalte paaugliui, pati auginat vaika ir kada jis sulauks tiek metu, kaip jusu suzadetinio vaikas, tada ir galesit rasyti. Brendimo laikotarpy ir patys geriausi vaikai buve pries tai, tampa nesukalbami, atsikalbineja. Harmonai siaucia ju kune. Esat pati jauna, prisiminkit savo paaglyste. Piktumu nieko nelaimesit. Absoliuciai nieko. Patikekit manim. Sekmes jums ir kantrybes. 4u.gif

Atsakyti
Sutinku su pasisakiusiais ir dar - supraskite, kad vaikas atvykęs tik atostogų. Aišku, kad tėvas šokinėja aplink, vykdo įgeidžius ir t.t. Pati pagalvoju, kaip mano mama elgdavosi, kai gyvenom kartu ir dabar, kai mato mane vieną du kartus metuose smile.gif Irgi princesių princesė pasijuntu bigsmile.gif biggrin.gif

Jis paauglys, o jūs verkiate, kad kažkoks paauglys kotleto nevalgo, su jūsų sūnum nežaidžia ar prie kompo sėdi doh.gif Juk jūs daugiau proto turite, ne jis, tiesa? mirksiukas.gif Jūs mokate prieiti, per save perlipti, turite daugiau kantrybės ir atsakomybės mirksiukas.gif Tai ir nesileiskite iki tokio lygio, kad vaiko sėdėjimas kambary verstų jus jaustis svetima savo namuose. Teisingai jūsų vyras ir sako: nu suvalgys sumuštinį ir ką? Nu kad ir visą vasarą ir ką? smile.gif Pasiūlykit kokių pramogų, kurios būtų visiems įdomios: atrakcionų, vandens parkai, juk paaugliui tikrai bus įdomu. Tuo pačiu visi kažką nuveiksit kartu, be sėdėjimo kas sau po kambarius. Sušvelnės atmosfera tarp visų.

Suprantu, kodėl santykiai kitokie ir jūsų su vyru. Tai ne todėl, kad jis pyksta ar yra nusivylęs jumis ar pan. Tiesiog, nes jaučiasi vidury. Tas, kuriam rūpi abiejų pusių jausmai. Dėl to jaučiasi įsitempęs. Juk jeigu taip atsitiktų, kad niekad nebepamatytumėt jo sūnaus ir jo sūnus jūsų, nei vienam širdies ilgesys ir liūdesys nedraskytų, manau. O va jūsų vyrui jūs abu reikalingi, jam ne tas pats.

Puikiai jį suprantu, nes pačiai teko vidury gyventi tarp geriausios draugės ir vaikino. Laksčiau iš paskos jos betvarkę tvarkydama, kad maniškis nepyktų ant jos, o jo žodžius sušvelnindavau visada pasakodama jai, kad ji ant jo nepyktų. Nes man rūpėjo abu, o jiems vienas ant kito - nusispjaut. Įtampa buvo nepakeliama, pykdavausi ir su vienu, ir su kitu (ypač su vaikinu).

O čia šeima, patys brangiausi žmonės...
Atsakyti
[quote=virga,2013 06 23, 00:34]
Na, normalu tiek Svedijoj, tiek Norvegijoj tie sumustiniai ir picos. Jei, jis seniai gyvena ten, tai priprates prie tokio maisto.
O, jei jus gyvendami ir abu dirbdami NO neturit pajamu ant maisto, tai turbut mes skirtingose salyse gyvenam?
1 man nera normalu gyventi sumustineis.jis tik nuo ruksejo svedijoje su mama buna. 2 as savo vaika aukleju griestai ir mandagumo,kad reikia sveikintis,atsiklausti,net kad reikia dalintis viskuo zaislais,saldaineis.o cia nieko nera isvis.jokio mandagumo,bendravimo.manes neklauso jai kaska paprasau,atsikalba.o prie tecio isvis tyli nekalba.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2013 06 23, 10:52)
1 man nera normalu gyventi sumustineis.jis tik nuo ruksejo svedijoje su mama buna. 2 as savo vaika aukleju griestai ir mandagumo,kad reikia sveikintis,atsiklausti,net kad reikia dalintis viskuo zaislais,saldaineis.o cia nieko nera isvis.jokio mandagumo,bendravimo.manes neklauso jai kaska paprasau,atsikalba.o prie tecio isvis tyli nekalba.


Visu pirma pritariu visiem pasisakiusiems. 4u.gif

Puppsis, jus esate jus, jus turite savo vaika ir auklejate taip kaip skaitote reikalingu. Viskas. Ar jums patiktu, kad kas pagal savo suoprati pradetu aukleti jusu vaika?

Kita vertus is kur jums toks noras is muses daryti drambli? Kam kelti bangas stiklineje?

Mano galva visa problema ne berniuke, o jumise. Nes Jus nesugebat valdyti savo emociju, minciu ir t.t. Is esmes jus esate maza mergaite, suaugusio zmogaus kune. KOdel maza mergaite, o gi todel kad jus negebat kritiskai isizureti i savo busena, problemas ieskote tik kituose.

Ir dar. ar kada girdejote kad gerais ketinimais pragaro kelias gristas? Na nebukite taip isistikinusi savo teisumu, nors siek tiek suabejokite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 birželio 2013 - 13:47
bet kai vaikas su tavimi nesiskaito ir atsikalbineja,sako man patyleki kas tu tokia kad man sakai.o tevas sedi salia ir nemoko jokio mandagumo praleidzia viska pro pirstus tai nera normalu tikrai.kai maniskis kaska pasako pikstames tada.
Atsakyti