Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriam virtuvę

Griztant prie dureliu, taigi galima deti paprastas vertikalias dureles ir lankstus atidarancius 180 laipsniu kampu, o ne 90 laipsniu g.gif: nugi netikiu, kad gaminant reikia atsidaryti absoliuciai visas spinteles, taigi pora atsidarai ir ner problemos su uzkliuvimais. Be to butu idomu ar tokios nuolat atidarytos spinteles neapsiriebaluoja greiciau? Nesudreksta ten esantys prieskoniai ir t.t. Niu nebent aisku gartraukiai labai geri ax.gif

Mano virtuve perplanuota ntaji karta doh.gif: dabar nusimato viena kampine su istraukiamais krepsiais, viena su dvejom durelem ir lentynom viduj ir tokia pat pakabinama. Visa kita graziai issilygiuoja. Jei tik rasiu atitinkamas dureles smile.gif Taip pat vienam gale lieka apie 260 mm tai bus paklaidom valgyt ir kas liks - vyninei. Dar neapsisprendziau ar daryt vynine su visom grotelem ar lentyneles su krepsiukais buteliams? g.gif: O MB nenori spinteliu aplink gartrauki, kad nebutu ireminta visa virtuve. O man baisoka, kad pritruks vietos pasidejimui...

I tema apie tai, kas tarp spinteliu - pas mus bus plaunami dazai ir plyteles uz kaitlentes. Dabar senobinej virtuvej suklijuoti tapetai, tokie stori, tai valosi be problemu.
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 07 09, 09:37)
apie vabalus minties tai nekilo, o va apie visokius garus , dregme... ar ten jau taip ziauriai sandaru ?


Mums sake, kad reikia paklijuoti nors plevele ar nudazyti ji, kad nesimatytu jei netycia prigaruotu. Pas mus paprastas stiklas paklijuotas pelvele. Jokiu apgaravimu nera, jis klijuotas tiesiai prie sienos.
Atsakyti
Kažkam rašiau, kad gal vertėtų aprėmint ūkinę spintą kaip stalviršį, bet suabejojau, ar daro kas taip. Radau kažką panašaus, čia ir viršutinįs spintelės įrėmintos.
Gal pasinaudosit kas idėja 4u.gif
user posted image

Foto iš čia.
Atsakyti
Esu macius, kad krastus tarp stiklo ir sienos dengia silikonu. Bet taip pat esu macius pazeista siena po stiklu (dazu pusles, pelesis), manau tai nuo dregmes ateinancios is kitos puses, o gal netinkamai paruostas pavirsius g.gif:
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2013 07 09, 10:35)
Kažkam rašiau, kad gal vertėtų aprėmint ūkinę spintą kaip stalviršį, bet suabejojau, ar daro kas taip. Radau kažką panašaus, čia ir viršutinįs spintelės įrėmintos.
Gal pasinaudosit kas idėja  4u.gif
user posted image

Foto iš čia.

Gal buvo kalba apie mano saldytuva, nes turejau tokia minti blush-anim-cl.gif: Aciu uz vaizdeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 07 09, 12:40)
Gal buvo kalba apie mano saldytuva, nes turejau tokia minti blush-anim-cl.gif: Aciu uz vaizdeli 4u.gif

Neee, Tavo būč prisiminus ax.gif . Bet smagu, jei tiko kas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Joll@ @ 2013 07 04, 12:00)
Sveikos...

Aciu, Juodai uz pastebejimus...

Virtuve bus 3*3.6 m

O ploksciu deliojimo sprendimus turiu pasirinkti...

user posted image


Va šitą virtuvę turėjau omeny 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 liepos 2013 - 12:03
QUOTE(gabby_jz @ 2013 07 09, 11:48)
Mes tapetą lakavom  4u.gif


butu idomu pamatyti kaip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 07 09, 11:03)


I tema apie tai, kas tarp spinteliu - pas mus bus plaunami dazai ir plyteles uz kaitlentes. Dabar senobinej virtuvej suklijuoti tapetai, tokie stori, tai valosi be problemu.

o prie kriaukles ka darysite? g.gif paliksite dazyta?



gabby_jz, galima placiau? kaip darosi tas viskas ir ar jau naudojat virtuve? ax.gif tokio bajerio dar nesu girdejusi- labai idomu 4u.gif
Papildyta:
https://www.facebook...3...&permPage=1

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš ieškojau, kas tas yr lakuotas stiklas, tai atradau tuos stilingibaldai.lt ax.gif Bet ten daugiau tarp spintelių tas stiklas, o man baldininkas sakė į spinteles dės dūminį lakuotą stiklą g.gif ... Įdomu įdomu... kuo toliau, tuo įdomiau su ta mano virtuve ax.gif Šiandien atsiuntė man virtuvinio gabaliuką parodyt - visai gražu wub.gif Laukiu nesulaukiu, kada galėsim priimti virtuvę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 07 09, 11:07)
Neee, Tavo būč prisiminus  ax.gif . Bet smagu, jei tiko kas 4u.gif
Papildyta:

Va šitą virtuvę turėjau omeny  4u.gif

Čia virtuvinė didybės manija, kadangi pati apie savo virtuvę tegalvoji, atrodo, kad ir kitiems ji svarbiausia lotuliukas.gif Ale vistiek ačiū, man irgi minčių kilo wink.gif

QUOTE(Kadija @ 2013 07 09, 11:44)
o prie kriaukles ka darysite?  g.gif paliksite dazyta?

Taip, prie plautuvės kiek ten bus truputis sienos, kol kas planuojam dažyt. Nors žinant mus, tai gal dar apsigalvosim ir įklijuosim tas pačias plyteles kaip ir prie kitos sienos. Jei neklystu, pagal plotį bus kaip tik tarp stalviršio ir palangės thumbup.gif Va, mintis kilo, kad tokiu atveju ir palangę pačią tom plytelėm klijuot mirksiukas.gif Dabar plytelės, tai lyg ir nėra nusiskundimų ax.gif
QUOTE(Juodai @ 2013 07 09, 11:54)
Aš ieškojau, kas tas yr lakuotas stiklas, tai atradau tuos stilingibaldai.lt  ax.gif Bet ten daugiau tarp spintelių tas stiklas, o man baldininkas sakė į spinteles dės dūminį lakuotą stiklą g.gif ... Įdomu įdomu... kuo toliau, tuo įdomiau su ta mano virtuve ax.gif Šiandien atsiuntė man virtuvinio gabaliuką parodyt - visai gražu  wub.gif Laukiu nesulaukiu, kada galėsim priimti virtuvę bigsmile.gif

O aš laukiu nesulaukiu pamatyt tą rezultatą ax.gif Manau atrodys super ir užpavydėsiu jums juodai, Juodai lotuliukas.gif
Atsakyti

Juodai, kad mes ne ką mažiau tos jūsų virtuvės laukiam biggrin.gif Net labiau nei aš saviškės doh.gif Nes pasiskambinau, o baldžius savo darbininkus atostogų paleidęs blink.gif Niu ką.... laukiam toliau lotuliukas.gif


QUOTE(Ajste @ 2013 07 09, 14:47)
  Va, mintis kilo, kad tokiu atveju ir palangę pačią tom plytelėm klijuot  mirksiukas.gif  Dabar plytelės, tai lyg ir nėra nusiskundimų  ax.gif


Į palangių temą...
Pirkom praeitą savaitę Baughof'o parduotuvėj granito palanges 30cm x170cm ir lyg 1cm storio po 30 Lt thumbup.gif Tik mes ne palangėm, o balkono sienelę-turėklą dengsim ax.gif
Jei kam aktualu pasižvalgykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 07 09, 13:44)
gabby_jz, galima placiau? kaip darosi tas viskas ir ar jau naudojat virtuve?  ax.gif tokio bajerio dar nesu girdejusi - labai idomu 4u.gif


Na darosi gal ir kitaip kažkaip, bet mes darėm ogi taip..... Parnešė paprastos plokštės vyras, užklijavo ant jo tapetą, tada triskart lakavo..... (gal galėjom tiesiai ant sienelės klijuot tapetą, bet pabijojom, kad lakas nuvarvės žemyn). Kol įgrūdom visą tą reikalą, privargom nemažai.... Išmontuot maišytuvo ir gartraukio neužteko, neišėjo įsukt jos už dujų vamzdžio, teko nuiminėt viršutines spinteles doh.gif Visą sekmadienį vyras su uošviu prasikniso. O ar esam super patenkinti rezultatu - kažin biggrin.gif Na viskas neblogai, bet ne idealiai prisiklijavo tapetas matyt, ne idealiai nudžiuvo lakas, tai ir sudūrimai mum kliūna, ir taškučiai visoki, aišku, nežinant gal ir nesimato.....
QUOTE(LolitCafe @ 2013 07 09, 13:29)
butu idomu pamatyti kaip atrodo  smile.gif

O vaizdas gi avatare biggrin.gif Nu va toks (tik vis dar nepabaigta - kraštai neapipavidalinti....)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 09 liepos 2013 - 14:10
QUOTE(gabby_jz @ 2013 07 09, 14:07)
Na darosi gal ir kitaip kažkaip, bet mes darėm ogi taip..... Parnešė paprastos plokštės vyras, užklijavo ant jo tapetą, tada triskart lakavo..... (gal galėjom tiesiai ant sienelės klijuot tapetą, bet pabijojom, kad lakas nuvarvės žemyn). Kol įgrūdom visą tą reikalą, privargom nemažai.... Išmontuot maišytuvo ir gartraukio neužteko, neišėjo įsukt jos už dujų vamzdžio, teko nuiminėt viršutines spinteles doh.gif Visą sekmadienį vyras su uošviu prasikniso. O ar esam super patenkinti rezultatu - kažin biggrin.gif Na viskas neblogai, bet ne idealiai prisiklijavo tapetas matyt, ne idealiai nudžiuvo lakas, tai ir sudūrimai mum kliūna, ir taškučiai visoki, aišku, nežinant gal ir nesimato.....



g.gif nu bliam, jau mastau apie toki varianta.. tai paprastu laku nulakavot tiesiog? o kaip del vandens ir riebaliuku? valot tapeta dregna sluoste?

foto tai atrodo liuks thumbup.gif thumbup.gif

radau siena palikta is betono (antra eilute paskutine foto), kaizn kaip betonas kazkuo impregnuojamas, kad negertu visko (ribalu ir kitu aptaaskymu, pvz burokeliu sulciu..) ax.gif ?
http://digma.lt/inte...e-decor-walls/#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 09 liepos 2013 - 14:58