Įkraunama...
Įkraunama...

Mandalos

kas ka zinot ar esat ka girdeje apie tai?
Atsakyti
Būtų įdomu, jei papasakotum 4u.gif
Atsakyti
tai galimybe ne tik jausti, bet ir matyti savo vidini pasauli... tai tam tikri piesiniai meditacijos metu, nepaprastai gera ir idomu, nepazinta daug kam
Atsakyti
smile.gif samoninga harmonija, man regis kad tu nesovoki kas tai, ar ne?

Dabar pilstysime is tuscio i kiaura doh.gif
Atsakyti
prasau, pasisakykite savo nuomone, kas is to,kad sakom tai nera gerai, o kaip tau atrodo kad gerai ????
Papildyta:
kuom remiantis teiginys, kad as nesuprantu isvis???


nei mano supratimas, nei kazkieno kito nera pranasesnis..

labai jau tamstel kategoriska..



visi zmones skirtingi ir turi savita nevienoda manyma, o noras sulyginti svieta nera zmonijos galioje smile.gif
Atsakyti
O aš papasakosiu apie energetinį vampyrizmą - žmogus užveda keletą temų, kuriose iš tikrųjų geba pasakyti tik po porą sakinių (svarbiausia pridėti kuo daugiau daugtaškių) ir "kaifuoja", kai kiti į jas rimtai reaguoja. Čia taikau "harmonijai", ir manau, kad kabutės nepamaišys mirksiukas.gif
Atsakyti
poziuris kaip visada asmeniskas smile.gif


taigi jusu jums, musu -mums....

kam rasyti, jei nepatinka...


Atsakyti
QUOTE(Jovvita @ 2006 06 02, 19:21)
O aš papasakosiu apie energetinį vampyrizmą - žmogus užveda keletą temų, kuriose iš tikrųjų geba pasakyti tik po porą sakinių (svarbiausia pridėti kuo daugiau daugtaškių) ir "kaifuoja", kai kiti į jas rimtai reaguoja. Čia taikau "harmonijai", ir manau, kad kabutės nepamaišys  mirksiukas.gif

sito posto tai isvis nesupratau g.gif ,tikrai jei nepatinka gi gali neskaityti mirksiukas.gif : ilgai pasakojai hihihi.gif
Atsakyti
Priimu kritiką. Ypač kad skaityti šioje temoje ir nėra ką, kažkokios padrikos frazės biggrin.gif O gaila, galėjo būti įdomi tema.
Atsakyti
QUOTE(Jovvita @ 2006 06 02, 21:51)
Priimu kritiką. Ypač kad skaityti šioje temoje ir nėra ką, kažkokios padrikos frazės  biggrin.gif O gaila, galėjo būti įdomi tema.

tai neskubek taip daryt isvadu 4u.gif ,gal bus mirksiukas.gif,na tai visgi prie temos,mandalos tai simboliai? zmoniu kalba g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GELALA: 02 birželio 2006 - 19:59
Tai meno pakraipa. Nedarykime is nepazinto dalyko mistikos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2006 06 02, 22:30)
Tai meno pakraipa. Nedarykime is nepazinto dalyko mistikos  doh.gif

O ką tu atsakysi į tai, kad mandalos piešinio struktūra kuo tiksliausiai atitinka žmogaus DNR struktūros skersinį pjūvį. Mums mokslininkai visada pristatydavo tik išilginį pjūvio vaizdą. Esame įpratę matyti DNR - tokią aštuoniukės formos spiralę, o kai šiuolaikiniai tyrinėtojai padarė skersinį pjūvį, tai labai nustebo pamatę, kad jis beveik identiškas mandalos piešiniui arba atitinka "Gyvybės gėlės" formą. Šie du simboliai atspindi pagrindinį Visatos Kūrybinio proceso modelį, o žmogus per savo genus prisijungia prie to proceso, kitaip sakant yra Kosmoso dalelė.
Apie tai skaičiau "Lemties" žurnale 2003m. 2 nr.
Jeigu nori pamatyti mandalos piešinį, pasižiūrėk Sąmoningos harmonijos paveiksliuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eola: 03 birželio 2006 - 08:47