Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesnė tėma
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

Turit gal mergaitės šitą? http://factory.jcrew...~~~~~/60536.jsp

didintas, mažintas? Vertas dėmesio? Ilgas kažin labai, sėdimąją turiu nemažą, tai ilgis gan aktualu..

http://factory.jcrew...~~~~~/55759.jsp ir sita gal kuri turit, smagi? Paprasta labai labai, bet gal nėr prasta?

Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 10 liepos 2013 - 08:23
QUOTE(lauryna50 @ 2013 07 10, 09:16)
Aireda, Aciu uz temute!  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

Aireda, be Taves niekaip 4u.gif Saunuole, kad ikuri mums namus bigsmile.gif 4u.gif


O as atnesu parodyti dvi factory maikytes smile.gif Abi man labai mielos smile.gif

Abeju dydis XS, bet ta dryzuote su inkariuku daug platesne, tokia laisvoka atrodo, bet petukai vietoje, pasiliksiu.

Stai tokia http://factory.jcrew...p;bmUID=jYI3xiI

user posted image

ir tokia http://factory.jcrew...p;bmUID=jYMbNKf

user posted image
Papildyta:


QUOTE(Lyn @ 2013 07 09, 10:09)
Idedu ziniai  Box-pleated crepe sijonuka  ir  jcrew  dirziuka smile.gif  marskiniai  ir  bateliai  -  ne  jcrew smile.gif 



Grazus sijonukas, Lyn, ir Tau puikiai tinka 4u.gif , o dirziuko tai neiziuriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 10 liepos 2013 - 09:29
Sveikos
Dideja, daili maikutė su inkariuku wub.gif
priminkit kada dabar JCrew papildymai būna, labai seniai pirkau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopomanija: 10 liepos 2013 - 10:16
QUOTE(shopomanija @ 2013 07 10, 11:14)
Sveikos
Dideja, daili maikutė su inkariuku  wub.gif
priminkit kada dabar JCrew papildymai būna, labai seniai pirkau  ax.gif


Aciu 4u.gif

papildymai ~12.30 mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Matyt, busiu jau greit etatine temos atidarytoja ax.gif biggrin.gif

Lyn, tvarkinga ir puikiai tinka Tau, kad ir be aukstakulniu bigsmile.gif

Dideja, mielos maikutes wub.gif Ir spalva pirmos, matyt, Tavo topine si sezona biggrin.gif
O as uzsakiau S d. tokios kaip pirma tik mano su dviraciu ir raudona, tai per didele verysad.gif

Viena garstyciu spalvos silkine factory palaidine gavau su broku priekyje, gal pedsakas nuo lygintuvo liko doh.gif

Dar gavau sia, tikejausi tokios pat spalvos tos topines metines, bet si dar grazesne, nei tikejausi, tik gaila, kad poliesteris (tik foto blanki gavosi, net loaferiai visai ne ryskus ax.gif biggrin.gif ).

user posted image
Atsakyti
Dideja, maikutė su inkariuku thumbup.gif
Aireda, labai gražus derinukas, gaivus toks wub.gif

Mergaitės gal galit pakomentuoti Factory classic wool blazer? Niekaip neapsisprendžiu ar man jo reikia g.gif Jis labiau klasikinis, ar ir laisvalaikiu tinkamas? Aplamai ar kokybiškas ir vertas dėmesio?
Atsakyti
Aireda, Dideja - aciu smile.gif ilgai pardavinejau ji, nes atrode kad netinka man ir vis nepriderinau, bet kadangi nepardaviau, tai pasuklu galva ir priderinau lotuliukas.gif

Aireda- super smile.gif ir bateliai wub.gif vakar gavau RL paysley dzinsiukus, tai siti bateliai tobulai prie ju tinka wub.gif

beje praeita savaite Uk pora tokiu labai isreikstu susizavejimo suksniu jiems girdejau - oro uoste moteriske, kuri liepe nusiimti batus, labai liko jais suzaveta ir siaip parduotuveje praeinant viena pasake komplimenta jiems smile.gif

Gyte - labai man patinkantis sis svarkas. ir saltuoju sezonu tinka ir dabar vesesne diena ir prie kokiu darbiniu tamsiai melynu patrumpintu kelniu ir prie dzinsu man super tinka 4u.gif tik dabar susipainiojau kuri turiu - medvilnini ar vilnoni, bet siaip medziaga tai pagal mane vilna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 10 liepos 2013 - 11:24
Gyte 4u.gif

As turiu melyna su tokiom pat sagom tik Factory classic navy blazer. Nezinau kuo jis skiriasi nuo wool blazer, matyt, tuo, kad medvilninis. Kokybei neturiu priekaistu. Jis man labai universalus, tinka ir i darba ir laisvalaikiui prie dzinsu. As juo labai patenkinta.

O wool blazer berods Dideja pirko, jai dydis netiko, gal ju ir modelis kitoks, tai gal ji tiksliau pakomentuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 07 10, 12:04)

Dideja, mielos maikutes wub.gif Ir spalva pirmos, matyt, Tavo topine si sezona biggrin.gif
O as uzsakiau S d. tokios kaip pirma tik mano su dviraciu ir raudona, tai per didele verysad.gif

Viena garstyciu spalvos silkine factory palaidine gavau su broku priekyje, gal  pedsakas nuo lygintuvo liko doh.gif

Dar gavau sia, tikejausi tokios pat spalvos tos topines metines, bet si dar grazesne, nei tikejausi, tik gaila, kad poliesteris (tik foto blanki gavosi, net loaferiai visai ne ryskus ax.gif  biggrin.gif ).




Taip, del spalvos Tu teisi, jau sakiau, kad gana man jos, bet vistiek atsiranda tokios spalvos rubu biggrin.gif

Kaip nesmagu turetu buti gauti brokuota ruba... o tarpininkes kazkaip sprendzia sita klausima , ar ne g.gif

O derinukas OGO koks ryskus biggrin.gif NEPASTEBETI- NEIMANOMA mirksiukas.gif 4u.gif
Bliuskyte grazi, tiek modelis , tiek spalva wub.gif , na , bet kaip gaila, kad poliesteris ax.gif
Atsakyti
del poliesterio - as irgi jo labai vengiu, ppaskutiniais metais neperku visai, bet neatsilaikiau sitai palaidinei, tiksliau jos rastui http://factory.jcrew...p;bmUID=jW8tofW
ir esu labai patenkinta, praeita menesi teko nemazai keliauti, visose kelionese ji buvo su manim - daug kur tinka, lengva, plonyte, nesilamdo ir visai nekarsta. labai labai pasiteisines pirkinys
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 07 10, 12:13)
Mergaitės gal galit pakomentuoti Factory classic wool blazer? Niekaip neapsisprendžiu ar man jo reikia  g.gif  Jis labiau klasikinis, ar ir laisvalaikiu tinkamas? Aplamai ar kokybiškas ir vertas dėmesio?


Del kokybes, tai jokiu priekaistu, viskas ok smile.gif
Tik, kaip jau sakiau, kazkas ne taip buvo su sito modelio pasiuvimu per krutine...tokie kaip kapsai kabojo, reiketu gan nemazos krutines jam, nors per petukus ir liemeni tiko, rankoves palyginti ilgos, as ilgaranke, tai man kaip tik. O va sito modelio 2 d. man viskas ok http://factory.jcrew...p;bmUID=jPz2Rvl
O deveti , manau , ji galima ir laisvalaikiu ir i darba mirksiukas.gif


QUOTE(Lyn @ 2013 07 10, 12:21)
Gyte  -  labai  man  patinkantis  sis  svarkas. ir  saltuoju sezonu  tinka  ir  dabar  vesesne diena  ir  prie  kokiu  darbiniu  tamsiai melynu patrumpintu kelniu  ir  prie  dzinsu  man super  tinka 4u.gif tik dabar susipainiojau  kuri  turiu  -  medvilnini ar   vilnoni,  bet  siaip  medziaga  tai   pagal  mane  vilna


Lyn, Tu berods irgi butent sita svarka, kur Gyte nuoroda idejo, pas siuvejai taisei?


QUOTE(Aireda @ 2013 07 10, 12:22)
Gyte 4u.gif

As turiu melyna su tokiom pat sagom tik Factory classic navy blazer. Nezinau kuo jis skiriasi nuo wool blazer, matyt, tuo, kad medvilninis. Kokybei neturiu priekaistu. Jis man labai universalus, tinka ir i darba ir laisvalaikiui prie dzinsu. As juo labai patenkinta.

O wool blazer berods Dideja pirko, jai dydis netiko, gal ju ir modelis kitoks, tai gal ji tiksliau pakomentuos mirksiukas.gif


Aireda, ar Tu kalbi apie ta melyna, kur abi turim? Apie ta, kur atraitomom dryzuotom rankovem?
Toki ? http://factory.jcrew...p;bmUID=jPz2Rvl
Tai lyginant ju modeliukus pg dydi (abeju turiu 2 d.) skiriasi per krutine...ir rankoves to , kur atraitomos su dryziais trumpesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 10 liepos 2013 - 11:44