QUOTE(yerena @ 2013 07 11, 14:16)
Sukos kažkada mintis galvoje, o dabar
Kulke priminė gan opią problemą, kai darže tuštėja lysvė/vaga, o sėti tą patį negerai. Kitą sezoną planuoju dar geriau išnaudoti plotą darže- nurenkamos (gerai paskaičiavus laiką) dvi vagelės ir į jas sėjamos/sodinamos daržovės/prieskoniai, kurie gali būti posėliu. Tokiu principu praeitą sezoną sugebėjau turėti 3 morkų derlius
Dėl morkų- aš pirmą partiją vakar nurinkau kartu su burokėliais. Į tas vietas sėsiu vėl morkų (60 d.), burokėlių bei sodinsiu svogūnų. Trečią partiją morkų sėsiu apie liepos pabaigą.
Taip kad
Kulke, spės užaugti dar Jūsų morkos.
Supratau, dekui!
Kokius svogunus sodinsit? Yra dar prekyboj sejinukai/sodinukai? Svogunu nesitikiu uzsiauginti, bet va laisku jau jauciu trukuma
Del vietos, tai jos pas mane is tiesu nera, mano darzas gal koki 25-30 kv.m, tai sukuosi kaip isgaliu. Cesnakai labai subalamutino mane siemet, si karta sodinsiu tarp braskiu taip sutaupysiu viena lysve. Kitamet plesiu valdas, jei spesim is rudens susitvarkyti numatyta ploteli.
Ir siaip tie mano auginami kiekiai juokingi, po kelias eilutes sio bei to. Laikyti/sandeliuoti neturiu kur, siemet bandysiu konservuoti agurkus , pomidorus ir burokelius.
Papildyta:
QUOTE(*Aukse* @ 2013 07 11, 14:40)
Del zyduoliu. tai mano Mangoldai nuejo i zyduolius. Burekoliuose dar nieko nepastebejau baisaus. bet matau,kad derlus bus geresnis nei pernai,kai per istisa mirkima jie man sunkiai vystesi ir buvo nedidukai.
Su burokeliais siemet ir pas mane viskas gerai, nepastebejau zyduoliu, tik lapai pagrauzti, ant keliu radau zalias kirmelytes. Cia gal tos kopustines?