Įkraunama...
Įkraunama...

Maži mūsų darbeliai

Manau reiktų jau naujos temos, nes senosios jau daug puslapių prirašėm smile.gif

Skyrelio atidarymui - pora vabaliuko darbelių thumbup.gif wub.gif
[attachmentid=15735]


[attachmentid=15736]
Atsakyti
nu bandau ikelti savo darbelio nuotraukyte, nu ji nekokios tai bukles nes su mobiliu fotografuota, bet kitaip neturiu sansu nuotkint, nes ryt dovanoju
Atsakyti
Vabaliuk, diamona, nuostabūs darbeliai thumbup.gif . O aš vakar irgi mąsčiau, kad laikas pradėt naują temą, net nufotografavau vieną darbą, tik neturėjau laiko.... biggrin.gif.
Taigi, įdedu pasigirt (nors ir ne mano blush2.gif ) - čia mano tėčio siuvinėtas paveikslas, kurį gavau gimtadienio proga.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idun: 18 kovo 2005 - 10:45
rasyte31 - išsiunčiau ir tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Zivirutes darbelis wub.gif

[attachmentid=16060]
Atsakyti
Na pasidemonstruosiu ir aš ko primezgiau šį sezoną ir dar visą istoriją papasakosiu tongue.gif biggrin.gif (jei tik pavyks įkelti nuotraukas)
Pradžioj mezgiau dukrytei megztuka sekančiam sezonui
user posted image
Prasikeikiau su tom pynėm (kad daug laiko užima ir siūlų daug surijo, be to siūlai ploni ir virbalai Nr.3)

Tada sugalvojau tokį kostiumėlį pusseserės būsimajam numegzti
user posted image
Irgi pasikankinau - su tais siūlų kaitaliojimais. Rubelis mažuliukas, bet su keliais siūlais darbo daug.

Tada nusprendžiau megzti ką nors kad būtų lygus parastas mezgimas. Ėmiausi sarafano dukrytei, bet kaip rašiau temoje apie siūlus nepasisekė, kad po išskalbimo šiek tiek išsitampė, tai dabar atidėjau nepabaigtą į šalį, nes dar neapsisprendžiau - nuardyti ir permezginėti, ar laukti kol dukrytė priaugs. Taigi nors ir ne visai pabaigtas, bet pademonstruosiu. blush2.gif
user posted image

Šiandien baigiu susiūti siūles savo megztukui, tai galėsiu irgi pasidemonstruoti.
Atsakyti
Pasigirsiu ir as blush2.gif
Mano megztas megztinukas dukrytei ax.gif
Atsakyti
Šviežiai iškeptas mano darbelis - kompiuterastas blush2.gif
[attachmentid=16306]
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 03 23, 19:08)
Šviežiai iškeptas mano darbelis - kompiuterastas blush2.gif


thumbup.gif vyrui tikrai patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Į savo fotoalbumą dadėjau naujus siuvinėjimo darbelius.
Siuvinėjimas
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau savo darbeli - megztuka vyriukui tongue.gif

http://www.7ya.ru/ph...&PhotoID=703936

ax.gif
Atsakyti
Paziurejus tokiu grozybiu, kilo didelis noras pasigirti ir man biggrin.gif Deja, mano siuvinejimo trys darbai pradeti, bet nepabaigti (pritruko siulu), tai girsiuos nepabaigtais smile.gif Uzsukit i si puslapi, ten pirmos trys nuotraukos ir yra tu nebaigtu darbeliu. Bet cia smulkmena, palyginus su mano mamos naujausiu kuriniu, megztu pagal mano uzsakyma smile.gif Cia jusu, mielos forumietes, nuopelnas, mat radau rankdarbiu temoje panasu megztini is, berods, prancuzisko zurnalo.
user posted image
Atsakyti