Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(Katiniena @ 2013 11 06, 14:54)
Tai ta pati pastata as randu.numeris ant jo uzrasytas, bet kur jame ta parduotuve? biggrin.gif niekaip neatradau biggrin.gif

Jinai ir yra prie pat baro Malibu, bijau sumeluoti, bet lyg sienom ribojasi arba visai visai arti keli metrai nuo jo bus. O dėl kitų parduotuvių Taikos pr tai nežinau, info nurašiau nuo jų puslapio facebook'e blush2.gif
Atsakyti
Parekomenduokit, prašau, gerą, nebrangią priemonę nagų odelių šalinimui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2013 11 07, 00:30)
Parekomenduokit, prašau, gerą, nebrangią priemonę nagų odelių šalinimui. smile.gif

Siūlyčiau sally hansen. Parsisiųskit per tarpininkes, tai bus 3 kart pigiau nei Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Title @ 2013 11 06, 22:26)
Siūlyčiau sally hansen. Parsisiųskit per tarpininkes, tai bus 3 kart pigiau nei Lt smile.gif

o kaip veikia tokia priemonė? Suminkština odeles ir?
Atsakyti
Parekomenduokite gerą akių makiažo valiklį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2013 11 07, 14:36)
Parekomenduokite gerą akių makiažo valiklį  4u.gif

Margaritos dvifazis labai neblogas, gerai nuvalo, negraužia akių. Kaina apie 10 lt
Atsakyti
Man tinka Eveline nagu odeliu kremas, palaikau 1min ir svelniai atstumiu apelsinmedzio pagaliuku, daugiau as nieko nedarau, nes kaip ir nereikia....
Atsakyti
Prieš kurį laiką atradau vienkartines kaukes Belkosmex, serija Domašnij kosmetolog. Šiaip man ta serija paliko dviprasmį įspūdį, kai kurie produktai patiko labai labai, o kai kurie - visiškai nepatiko. Iš kaukių labiausiai užkabino paakių, nelabai tokių būna pirkti kitų gamintojų, ypač už nedidelę kainą. Šiandien atsiliepimas apie 4 vienkartines kaukes, kurias pirkau jau ne po vieną kartą. Po paskutinio kaukių kurso atrinkau vieną labiausiai man patikusią, kurios užsipirksiu daug pakuočių, kai bus nuolaida ax.gif

Taigi

user posted image

Tonizuojanti, raminanti, vėsinanti, drėkinanti kaukė. Visumoj man patiko. Jaučiasi drėkinimas, vėsinimas gal nelabai. Akivaizdaus pokyčio prieš ir po nepastebėjau. Kaukę nešioti malonu ir gan patogu, užsidėjus galima daryti ką nori, nebūtina gulėti nejudant. Pirkau kelis kartus, bet daugiau ko gero nekartosiu.

user posted image

Drėkinanti, stangrinanti, akimirksniu patempianti odą kaukė. Drėkinimas jaučiasi, tačiau liftingo efekto nepastebėjau, raukšlės liko kur buvusios. Nuėmus kaukę jautėsi kažkoks nestiprus deginimas paakių srityje. Iš to sprendžiu, kad mano odai kaukė netiko g.gif

user posted image

Čia jau kaukė visam veidui. Kaip ir žada gamintojas - super drėkinanti. Man taip pat patiko gaivos, tonizavimo pojūtis po jos. Labai didelis minusas mano akimis - užsidėjus kaukę reiktų ramiai pagulėti. Kitaip nuo jos laša doh.gif Jausmas užsidėjus kaukę man yra nemalonus. Kažkaip niežti, nepatogu, trukdo tas skuduras ant veido. Ištverti tas būtinas 20 min tikra kančia. Poveikis patinka, bet procesas... doh.gif

user posted image

user posted image

Ši kaukė susideda iš 3 dalių ir nors uždengia didžiąją veido dalį, nešiojasi kažkaip smagiau, nei aukščiau aprašyta. Gamintojas žada botokso efektą - bent jau ant manęs efektas buvo stulbinantis bigsmile.gif Kaukė visiškai ištrynė raukšles nuo veido, paakių bei lūpų kampučiuose. Labai gaila, kad ji neuždengia kaktos, nes ir ten man atveju yra ką taisyti blush2.gif Aišku, toks efektas laikosi neilgai, manau, apie pusdienį (galbūt laikas priklauso nuo amžiaus, kuo jaunesnė t y elastingesnė oda, tuo ilgiau laikysis pasiektas rezultatas). Kaukės veikimo principas - sudedamosios dalis blokuoja nervinių impulsų veiklą, atpalaiduoja veido raumenis. Kuris laikas po kaukės nuėmimo man buvo toks jausmas, lyg sunkiau primerkti akis, šypsotis. Galbūt raumenys iš tikrųjų laikinai užsiblokavo. Ši kaukė man patiko labiausiai, planuoju naudoti ją reguliariai. Ji taip pat tinka kaip extra priemonė prieš kokį svarbų įvykį (šventė/fotosesija/vakarėlis ir pan).

Visas kaukes galima įsigyti Eurokose.
Kainos 2,99 - 4,99 lt
Atsakyti
kokia sudetis tos paskutines kaukes? g.gif
Atsakyti
http://akosmetika.lt...atgaivimui.html
šitą gal bandėte?
Rusiškai dar skaičiau labai gerų atsiliepimų apie :
http://citykey.net/r...e-nravitsya-9-2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 07 lapkričio 2013 - 22:36
QUOTE(dominica @ 2013 11 07, 22:44)
kokia sudetis tos paskutines kaukes?  g.gif


Nežinau, sudėties nė nežiūrėjau (nes nuplaunama priemonė) blush2.gif
QUOTE(xde @ 2013 11 07, 23:12)
http://akosmetika.lt...atgaivimui.html
šitą gal bandėte?
Rusiškai dar skaičiau labai gerų atsiliepimų apie :
http://citykey.net/r...e-nravitsya-9-2

Nebandžiau, pirmą esu mačius pirkti, o antros ne, būčiau pirkus, jei kur būčiau užmačius mastau.gif
Atsakyti
Ar lengva vilkpėdės bazėse rast elevitą? Esu buvusi Martinoje, bet ta išorėje, nuo kelio matosi, į tas bazių teritorijas kažkaip nedrįsdavau kišt nosies, o šiandien planuoju savarankišką išvyką...
Atsakyti