Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

ANKSTESNĖ TEMA

DALINAMĖS PATIRTIMI, INFORMACIJA, PATARIMAIS IR T.T.
user posted image

Nuorodos:

Atranka į valstybės tarnybą
Konkursai į valstybės tarnybą
Valstybės tarnybos įstatymas
VT konkurso organizavimo tvarkos aprašas

Atsakyti
nufotkinau pavyzdžius su paaiškinimais šie buvo kažkada anksčiau įdėti VTD puslapyje, manau daug kam pravers
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

aš išsilaikiau prieš savaitę, antra dalis man buvo lengvesnė, įstatymus kai kuriuos tik praverčiau, kitus perskaičiau, daug mokiausiu visko iš pirmos dalies, antrai beveik nesiruošiau, bet antra sekėsi geriau smile.gif
Baigiau gal anksčiau laiko, bet skubėjau labai,į kai kuriuos klausimus norėjau labiau įsigilinti, bet nesigilinau baimindamasi, kad nespėsiu smile.gif
Atsakyti
Niekas neminit silogizmų - gliaudot kaip riešutus g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Islaikiau siandien, patarimas - praktikuokites su skaiciu sekom, nes pirmoje dalyje ju net 10 is 40. Antra dalis nepasirode tokia sudetinga, uzdaviniu tik keli, o visa kita is teises aktu 4 ir situacijos likusieji. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Primečiau, kad 1 klausimui tenka 1,5 min - kuo tolyn, tuo baisyn cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 08 21, 18:27)
Niekas neminit silogizmų - gliaudot kaip riešutus g.gif

Aš ir tą patį pagalvojau... aš juos moku spręsti tik Veno diagramos metodu, t. y. kai paišai rutulius ir tušuoji, kas studijavote logiką, turėtumėte žinoti. O kaip daugiau juos spręsti? g.gif Mielai išgirsčiau ir kitokius metodus.
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2013 08 21, 22:16)
Aš ir tą patį pagalvojau... aš juos moku spręsti tik Veno diagramos metodu, t. y. kai paišai rutulius ir tušuoji, kas studijavote logiką, turėtumėte žinoti. O kaip daugiau juos spręsti?  g.gif Mielai išgirsčiau ir kitokius metodus.

o as neturejau logikos..
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2013 08 21, 15:30)
nufotkinau pavyzdžius su paaiškinimais šie buvo kažkada anksčiau įdėti VTD puslapyje, manau daug kam pravers



Ailima, ačiū, kad nepasivarginai photo.gif ir įkelti 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 08 21, 19:27)
Niekas neminit silogizmų - gliaudot kaip riešutus g.gif

va va, va ten tai man visai žalias miškas, nieko nesupratau unsure.gif man ten tik klausimų pasipylė doh.gif ... kas laikėt testus kaip sekėsi su jais, gal jie tik aukštesnio lygio pateikiami ?

"Pavyzdžiai:
1) Ar išvada, išplaukianti iš pateiktų dviejų teiginių, yra teisinga?
Visi pieštukai yra knygos.
Kai kurios knygos ėda pjuvenas.
Išvada:
Visos knygos yra pieštukai."
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 22, 09:19)
va va, va ten tai man visai žalias miškas, nieko nesupratau  unsure.gif  man ten tik klausimų pasipylė  doh.gif  ... kas laikėt testus kaip sekėsi su jais, gal jie tik aukštesnio lygio pateikiami ?





Buvo vienas, labai lengvas.
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 22, 08:19)
va va, va ten tai man visai žalias miškas, nieko nesupratau  unsure.gif  man ten tik klausimų pasipylė  doh.gif  ... kas laikėt testus kaip sekėsi su jais, gal jie tik aukštesnio lygio pateikiami ?

"Pavyzdžiai:
1) Ar išvada, išplaukianti iš pateiktų dviejų teiginių, yra teisinga?
Visi pieštukai yra knygos.
Kai kurios knygos ėda pjuvenas.
Išvada:
Visos knygos yra pieštukai."


Jei skaitote angliškai čia yra aprašytas Veno diagramų metodas http://www.fibonicci.../venn-diagrams/

man taip lengviausia. Šiuo atveju logiškas paaiškinimas gaunasi toks, kad knygų yra ir pieštukų ir tų kurios ėda pjūvenas, todėl išvada, kad visos knygos yra pieštukai yra klaidinga.
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2013 08 22, 10:44)
Jei skaitote angliškai čia yra aprašytas Veno diagramų metodas http://www.fibonicci.../venn-diagrams/

man taip lengviausia. Šiuo atveju logiškas paaiškinimas gaunasi toks, kad knygų yra ir pieštukų ir tų kurios ėda pjūvenas, todėl išvada, kad visos knygos yra pieštukai yra klaidinga.

ojoj ... doh.gif

radau ir as puslapiuka su paaiskinimais http://www.wikihow.c...tand-Syllogisms bet kai nei kiek nesi susidures su tuom tai man net smegenys atmeta paaiskinimus biggrin.gif

Aciu 4u.gif ... reiks kai vaikai sumigs ramiai pastudijuoti
Atsakyti