Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija


 i 
Apie Kroatiją daug naudingos informacijos sukaupta I-ojoje temoje - I dalis "Kroatija"





Aš su šeima išvykstam 07.15 į Makarską su Eura.
Šiaip Kroatijoje esu buvusi prieš 3 metus,tuomet ilsėjomės Havr saloje,Stari Grad miestelyje.Sugalvojom pakartot.....tik šį kartą jau žemyninėje dalyje,bet taip pat pietų Kroatijoje.Euroje naujas maršrutas- pirmyn važiuoja per Bosniją-Hercogoviną,pakamkamai daug nemokamų ekskursijų ( bent jau žada programoje)- Zagrebe( Kroatijos sost.),Sarajave ( Bosnijos sost.),net į Dubrovniką žada nemokamai nuvežti....toliau grįžtant Splitas,Viena.....užvažiuojant į Plitvicą (apie 11 EUR)...
Eilinį kartą kyla klausimai - gal kas buvę Makarskoje, koks ten pležas ir dugnas jūroje ,ar užteks tipo turistinio kilimėlio,ar geriau pasiiimti prip.čiužinius?? ,dėl avalynės,tai jau žinau,kad kažkokį variantą reikia turėti..., kokios kainos vaisių ir maisto parduotuvėse ir kabakuose ( šiaip vakarienę užsisakėme,bet vis tiek kur nors nuvaryti norėsis - svajoju apie rissoto..mmmm skaniakas....
Atsakyti
4u.gif HELP HELP HELP 4u.gif

Turiu keliones ceki (dovana), todel neisvengsiu keliones per agentura. Labai prasau, atsiliepkite, kas keliavote su NOVATURU? Noreciau daug informacijos, gal i AZ?

Negaliu atostogauti ilgiau negu 7 dienas, taigi iseina kad tik siaurine dalis. Tai butu arba Krk saloje arba Opatijos regione..
Domina absoliuciai viskas - ar labai varginanti kelione, ten galima pasirinkti viesbucius, tai koki rinkotes, ar apsimokejo (gal kiti autobuso keleiviai pasidalino ispudziais apie savo pasirinkima), ar emete maitinima, ar apsimokejo, ar vykote i ekskrusijas, ypac domina Venecija - ar verta, na ir dar dar.. Keliauti planuoju geguzes pab. - birzelio menesi. Gal esate kas buve tokiu metu? kaip orai?
Zinau, daug salygu, bet taip jau su tom dovanotom kelionem. Noriu veztis mama, ji nori poilsiauti, del darbu galiu vaziuoti tik geguzes pab - birzeli ir ne ilgiau nei savaitei. Galvoju, ar rinktis Kroatija, ar laukti paskutines minutes i Turkija.. Tik kad ten jau buvau.. nebent del mamos...
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2007 02 28, 10:52)
Galvoju, ar rinktis Kroatija, ar laukti paskutines minutes i Turkija.. Tik kad ten jau buvau.. nebent del mamos...


Kroatija-nuostabiausia salis,kurioj esu buvus... tikrai labai rekomenduoju wub.gif Bet kiek zinau,novaturo keliones i kroatija yra bent apie 10 dienu..o ir skrydziu jie nevykdo,tik autobusu. Tai jei grieztai kelione turi but ne ilgiau 7d,tai manau,kad kroatija gali atkristi... Autobusu beveik visos nakvynes yra viesbuciuose,jie parenka pagal save,kelione nera varginanti,labai idomi thumbup.gif As keliavau su gruda,bet domejausi ir novaturu. O gal su kelioniu cekiais yra kitos salygos?sito as nezinau ax.gif
Atsakyti
Tiesiog siemet Novaturas siulo 2 poilsines keliones i Kroatija - ten nuveza i vieta pakeliui dar kazka aplankant, o paskui jau pats renkiesi, ar nori prie juros gulet ar i ekskursija vaziuot. Taip pat gali pats pasirinkti viesbuti, kuriame apsistosi (pigiausi - apartamentai be maitinimo, paskui seka 2*, 3* viesbuciai su iskaiciuotu maitinimu) tas 6 dienas Kroatijoje (jie siulio 5-6 variantus)

Aprasymas cia: http://www.novaturas...m...ewbus&id=66

Na taip, su savo 7 dienom man sleptis, na, vadinasi reikes kazkaip istrukti 9-ioms. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2007 02 28, 12:48)
Na taip, su savo 7 dienom man sleptis, na, vadinasi reikes kazkaip istrukti 9-ioms. unsure.gif


Aga perskaiciau,kad si kelione trumpesne. musu uztruko 13d. Na as tikrai labai siulyciau kaip nors pasistengti susiorganizuot 9dienas poilsio,nepasigailesi nei tu,nei mama 4u.gif Aisku labai gaila,kad galimi tik du variantai-arba apartamentai be maitinimo arba viesbutis su maitinimu. Geriausia apartamentai su maitinimu lotuliukas.gif Kiek zinau,viesbuciuose dazniausiai siulomi pusryciai ir vakariene. Jei taupot,rinkites apartamentus,geros salygos!
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2007 02 28, 08:52)
4u.gif  HELP HELP HELP  4u.gif

Turiu keliones ceki (dovana), todel neisvengsiu keliones per agentura. Labai prasau, atsiliepkite, kas keliavote su NOVATURU? Noreciau daug informacijos, gal i AZ?

Negaliu atostogauti ilgiau negu 7 dienas, taigi iseina kad tik siaurine dalis. Tai butu arba Krk saloje arba Opatijos regione..


Jei negali atostogaut pietinėje Kroatijos dalyje, tai manau rinkis tada kitą šalį mirksiukas.gif Na čia mano nuomonė, bet manau man daugelis pritars kad gamtos grožis šiaurinėje ir pietinėje dalyje tikrai skiriasi. Aplankyk Kroatiją, kai galėsi ją visą apžiūrėt. Ir siūlyčiau ne per agentūrą važiuot, o savo keliais. Kroatija -šalis, kuri tam idealiai tinka mirksiukas.gif
Tavo vietoj šį syk tikrai važiuočiau Turkijon ar dar kur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 28 vasario 2007 - 17:34
QUOTE(pumpica @ 2007 02 28, 19:33)
Jei negali atostogaut pietinėje Kroatijos dalyje, tai manau rinkis tada kitą šalį mirksiukas.gif Na čia mano nuomonė, bet manau man daugelis pritars kad gamtos grožis šiaurinėje ir pietinėje dalyje tikrai skiriasi. Aplankyk Kroatiją, kai galėsi ją visą apžiūrėt. Ir siūlyčiau ne per agentūrą važiuot, o savo keliais. Kroatija -šalis, kuri tam idealiai tinka mirksiukas.gif
Tavo vietoj šį syk tikrai važiuočiau Turkijon ar dar kur.

Sutinku, Kroatijos pietus - jega drinks_cheers.gif Siaurine dalis tikrai kitokia. Salose didziuliai viesbuciai su visa infrastruktura. Ir kainos tu viesbuciu nemenkos. Skrydziai tikrai yra, bet mano nuomone tokiu atveju geriau Turkija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gera žinia 4u.gif Turizmo agentūra Grūda nuo šių metų skraidins į Kroatiją, Makarska Rivjera kurortą bigsmile.gif thumbup.gif pats mieliausias ir fainiausias kurortas wub.gif tikrai visiems patariu.....mes tai autobusu iki ten vykom, tai irgi laaabai smagu dar pakeliui aplankyt kitas šalis, bet kas nori greitai nuvykt, tai super yra lėktuvu ax.gif juo labiau kad lėktuvu ir į Makarską nuo šiol įmanoma tai išvis drinks_cheers.gif Va jum paerzinimui Makarskos kurortas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Makalius,2007 03 05, 20:18]
Gera žinia 4u.gif Turizmo agentūra Grūda nuo šių metų skraidins į Kroatiją, Makarska Rivjera kurortą


truputuką ne taip schmoll.gif kaip įsivaizduoji nusileidimą Makarskoj? nebent parašiutu lotuliukas.gif skraidins į Splitą, o iš ten autobusais apie 2 val į Makarską. nors ten galima ir kitur apsistot, kaip iki Makarskos, taip ir už jos. na jei nori ne su agentūta, o savarankiškai, veikia kažkas panašaus į apgyvendinimo agentūrą "močiučių Palanga" bei skelbimai languose "kambariai" taigi skaičiuojantiems pinigiukus, bet laaaabai norintiems šiltos, sūrios, be galo gražios jūros ir šilko švelnumo vėjo, cikadų muzikos - tikrai bus pigiau apsistot ne Makarskoj, o tuose kaimeliuose išsibarčiusiuose palei visą pakrantę.... o Makarską ir visus kitus miestus lengvai pasieksite autobusu.
Atsakyti
Kas keliavo i Kroatija su agenturomis, mane domina papildomos ekskursijos (konkreciai - Euros arba Grudos agenturos): ar jas reikejo pasirinkti ir uz jas susimoketi dar Lietuvoje ar sprendziasi viskas vietoje?
Ar didelis ekskursiju kainu skirtumas tarp vietiniu Makarskos agenturu ir musiskiu siulomu? (Aisku, sio sezono kainu gal dar gerai nieks nezino, ko gero po keletos menesiu klausiu vel to paties. blush2.gif )
Gal kas gali rekomenduoti kokia vietine Makarskos turizmo agentura? Na, del plaukimo i salas is forumu susidariau nuomone, kad tiesiog prieplaukoje galima susigauti plukdanti laiva. O, pvz, norint ne tik safario automobiliais i kalnus, bet visos dienos zygio pesciomis i kalnus, kur ieskoti vadovo ar informacijos? Speju, kad yra trasu i kalnus is pacios Makarskos, jei jau kalnai juosia visa kurorta, kokio sudetingumo tos trasos?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trampararam @ 2007 03 10, 14:21)

Gera žinia  4u.gif Turizmo agentūra Grūda nuo šių metų skraidins į Kroatiją, Makarska Rivjera kurortą 
truputuką ne taip  schmoll.gif  kaip įsivaizduoji nusileidimą Makarskoj? nebent parašiutu  lotuliukas.gif  skraidins į Splitą, o iš ten autobusais apie 2 val į Makarską. nors ten galima ir kitur apsistot, kaip iki Makarskos, taip ir už jos. na jei nori ne su agentūta, o savarankiškai, veikia kažkas panašaus į apgyvendinimo agentūrą "močiučių Palanga" bei skelbimai languose "kambariai" taigi skaičiuojantiems pinigiukus, bet laaaabai norintiems šiltos, sūrios, be galo gražios jūros ir šilko švelnumo vėjo, cikadų muzikos -  tikrai bus pigiau apsistot ne Makarskoj, o tuose kaimeliuose išsibarčiusiuose palei visą pakrantę.... o Makarską ir visus kitus miestus lengvai pasieksite autobusu.

Na tai tai ir turėjau omeny..... tiesiog kad skraidina ir veža į makarską.... juk kai skrendi į Turkiją tai gi ne į Kemerą arskraidina o į Antaliją tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(linole @ 2007 03 10, 17:21)
Kas keliavo i Kroatija su agenturomis, mane domina papildomos ekskursijos (konkreciai - Euros arba Grudos agenturos): ar jas reikejo pasirinkti ir uz jas susimoketi dar Lietuvoje ar sprendziasi viskas vietoje? 
Ar didelis ekskursiju kainu skirtumas tarp vietiniu Makarskos agenturu ir musiskiu siulomu? (Aisku, sio sezono kainu gal dar gerai nieks nezino, ko gero po keletos menesiu klausiu vel to paties.  blush2.gif )
Gal kas gali rekomenduoti kokia vietine Makarskos turizmo agentura? Na, del plaukimo i salas is forumu susidariau nuomone, kad tiesiog prieplaukoje galima susigauti plukdanti laiva. O, pvz, norint ne tik safario automobiliais i kalnus, bet visos dienos zygio pesciomis i kalnus, kur ieskoti vadovo ar informacijos? Speju, kad yra trasu i kalnus is pacios Makarskos, jei jau kalnai juosia visa kurorta, kokio sudetingumo tos trasos?

4u.gif

Labas , dėl ekskursijų gali apsispręst ten, nes tik ten jau vietoj apie ja ir papasakoja.... o kainų skirtumas labai mažas tikrai, tuo mes įsitikinom ir patys (vykom su eura, apie tai aš esu parašęs pasakojimą,gali paskaityt žemiau paspausdama nuorodą). O galiu rekomenduot vietinę agentūrą ATLAS - didžiausia ir populiariausia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 10 kovo 2007 - 17:47
[quote=linole,2007 03 10, 18:21]
Kas keliavo i Kroatija su agenturomis, mane domina papildomos ekskursijos (konkreciai - Euros arba Grudos agenturos): ar jas reikejo pasirinkti ir uz jas susimoketi dar Lietuvoje ar sprendziasi viskas vietoje?
Ar didelis ekskursiju kainu skirtumas tarp vietiniu Makarskos agenturu ir musiskiu siulomu? (Aisku, sio sezono kainu gal dar gerai nieks nezino, ko gero po keletos menesiu klausiu vel to paties. blush2.gif )
Gal kas gali rekomenduoti kokia vietine Makarskos turizmo agentura? Na, del plaukimo i salas is forumu susidariau nuomone, kad tiesiog prieplaukoje galima susigauti plukdanti laiva. O, pvz, norint ne tik safario automobiliais i kalnus, bet visos dienos zygio pesciomis i kalnus, kur ieskoti vadovo ar informacijos? Speju, kad yra trasu i kalnus is pacios Makarskos, jei jau kalnai juosia visa kurorta, kokio sudetingumo tos trasos?

agentūrų ten ant kiekvieno kampo, o kainos panašios kaip ir Grūdos, vadovai ten dūšeles pardavę vietiniams, tai pradžioj pasako vieną kainą, kuri tokia pat kaip ir agentūroj, o kuomet ateina laikas keliauti - padaroma nuolaida ir gaunasi pigiau, nežinau koks čia išskaičiavimas, bet gaudavosi pigiau per grūdiečius... nenusivylėm tikrai. Lietuvoje nieko pirk nereikia, viską apsispręsite vietoje, galima net ne iš karo, o prisijungt vos ne paskutinę minutę (nors jie to nelabai mėgsta) į laivą galima įšokt bet kokį (yra ne tik salos, bet ir diskonai - išplaukia karavela du deniai, ten didžėjai ir techno kad jiems ęsant jūroj visas krantas skamba.... na ne be alkoholio, grįžę ten su atsibučiavimais atsisveikina smile.gif ) kas dėl žygio į kalnus, tai tas vienuolis kuris matosi centrinės aikštės paminkle yra įkūręs kriauklių muziejų (mažiukas bet gražus ir fotkint neleidžia) ir botaninį taką su skirtingo sudėtingumo trasomis (berods geltoną ir mėlyną mačiau) taigi nieko sudėtingo, kaip visur - pasirenki sudėtingumą ir pirmyn ant medžių nupiešta spalva. takas įdomus tuo kad prie retų augalų yra lentelės su aprašymais kas per dievo tvarinys. o šiaip gidas sakė, kad išmėgint viską kas ten yr reikia 5 ekskursijų po 5 dienas.
Atsakyti