Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybelės, skarelės, galvos juostos..

user posted image
26 tema
Kepurių idėjos su schemomis

Dažnai užduodamo klausimo apie kepuryčių dydžius atsakymas: Apskritimo ilgis (galvytės apimtis) yra lygus skersmeniui padaugintam iš pi (t.y. 3,14), vadinasi skersmuo - galvytės apimtis padalinta iš 3,14. Kadangi nėrinys - dalykas tamprus, tai dalinant apvalinam į mažesnę pusę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 15 spalio 2013 - 20:17
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2013 08 25, 19:46)

user posted image



Sveikos, gal isduosit paslapti kaip sujungiama tokio tipo kepurytes virsutine dalis su ta aksirai nerta juostele ? prineriama ar adata susiuti reiktu ? bandziau sunerti dvi dalis bet man negraziai gaunasi toks rantelis iskilus, kuris negraziai ziurisi o viduj jei daryti irgi nereikalinga siule. prie schemu paaiskinimo neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2013 08 28, 02:38)
Sveikos, gal isduosit paslapti kaip sujungiama tokio tipo kepurytes virsutine dalis su ta aksirai nerta juostele ? prineriama ar adata susiuti reiktu ? bandziau sunerti dvi dalis bet man negraziai gaunasi toks rantelis iskilus, kuris negraziai ziurisi o viduj jei daryti irgi nereikalinga siule. prie schemu paaiskinimo neradau  ax.gif


Dažniausiai ne jungiamos dvi kepurės dalys, o nunėrus juostelę ji sujungiama ir toliau neriama nuo krašto aukštyn. Pažiūrėkit čia 173 žinutė: http://www.supermama...?...8181&st=168
Atsakyti

IngridaGal, labai mielas pelėdžiukas wub.gif

o čia mano ankstyvo rudenėlio kepurytės mergytėms

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir berniukams

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oho, Deimantinė Saulė, kad pažėrėt čia grožių thumbup.gif
Atsakyti
Deimantine Saule ,kaip visada NUOSTABU 4u.gif
Atsakyti
pasirodysim ir mes su savo šių metų vasarinuke blush2.gif
user posted image
ir praeitų metų vasarinukė ax.gif
user posted image
Atsakyti
viola78,
baltos kepurytės raštelis labai gražus wub.gif
Atsakyti
Ačiū Deimantine Saule, raštelis nesudėtingas visai smile.gif
Atsakyti
Deimantine saule,labai grazus kepuriukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
deimantine saule, Viola, labai jau gražios kepurytės jūsų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti