Įkraunama...
Įkraunama...

Ką gaminome vakar, ką gaminsime šiandien

QUOTE(Simuute @ 2013 11 03, 20:24)

Ir kaip? Skanu? smile.gif
Pietums pomidoru ir papriku sriuba su pupelemis, bei rysiu salotissu keptom morkom ir vistiena. Vakarienei lesiu ir burokeliu salotos:)
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2013 11 03, 18:52)
Kas per kailiniai? smile.gif

Nu taigi tie senoviniai laugh.gif

Va cia receptas yra:

http://www.supermama...;#entry64553041

Tiga, kokios cia salotos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 03 lapkričio 2013 - 20:45
Siandien keptos bulves orkaiteje ir vistienos file cesnako padaze.
Atsakyti
Vakar rugstyniu sriuba ir cannelloni makaronai su jautienos farsu, pomidorais, paprikomis, uzkepti su cesnakiniu padazu ir suriu.
Siandien vakarykste sriubyte ir jautienos kepeneles su bulviu kose ir burokeliais.
Atsakyti
Vistienos sriuba ir tuno salotos 4u.gif
Atsakyti
Blyneliai su bananais, burokeliu sriuba su jautienos farso kukuliais, varskes apkepas smile.gif
Atsakyti
Omletas, troskinta vistiena su virtomis bulvemis.raugintu kopustu salotos.
Atsakyti
vakar avizine kose, zirniu sriuba, nbalta misraine, bulviu-varskes kukuliai su gireitnes-sviesto padazu, sianien sriuba ir misraine damusim o vakarienei varsketuku isvirsiu turbut smile.gif
Atsakyti
vakar karstos bulves, sulke su grybais pom. padaze ir grybai su svogunais ir grietine.

siandien pusryciams lietiniai su karamele, pietum zuvies bulviu kotletai, kopustu salotos, vakarienei paukstienos tefteliai
Atsakyti
Seimynai bulviu kose, desreles, salotos, man darzoviu ir vistienos sultinys
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2013 11 03, 21:31)
Ir kaip? Skanu? smile.gif



Skanu smile.gif mes išbandėm du variantus gaminimo - anyta dare tiksliai pagal recepta, kepe keptuvej ir dar patroskino padaze, o as kepiau orkaitej, nedejau aviziniu dribsniu ir valgem be jokiu padazu, su svieziom darzovem. Man mano variantas net labiau patiko rolleyes.gif

Siandien raganu apkepas (farsas + kepintos darzoves + kiausinio ir surio sluoksnis ant virsaus)
Atsakyti
Varskeciai su persiku uogiene, kiaulienos nugarines kepsniai su burokeliu misraine, zele su vaisiais.
Atsakyti