Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(alita. @ 2013 11 23, 14:54)
sveikutės, kokia yra BGT kaina?



Nekainuoja nieko.
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 11 23, 14:15)
Nekainuoja nieko.

bigsmile.gif ane? tai tik uz kalbu testa reik moket? tai nutariau gr 4 ismegint laime ax.gif tada liks kalbas issilaikyti ir laukti konkurso tinkamo bigsmile.gif
Atsakyti
Yra Jusu tarpe bandziusiu laikyti BGT ir is pirmo karto neislaikyti? kaip sekesi antra karta? klausimai panasaus tipo ar visiskai skiresi o gal toki pati testa pataikete?
Atsakyti
Nesuprantu, gal kas gali pasakyti, kas neseniai laikėte testą - figūrų matricų jau nebūna? Nors VTD šiuo metu pateikia jas kaip pavyzdines užduotis, net 4 tarp 20 pavyzdinių klausimų.
Bet iš figūrų būna tik figūrų analogijos? Jų pavyzdiniuose klausimuose nėra...
www.valstybestarnyba.com dar yra ir nereikalingos figūros užduotys, tokių irgi juk nebūna?
Galvoju, kaip yra iš tikrųjų, kad negaišti laiko, ir spręstis tik tai, kas reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blicc: 26 lapkričio 2013 - 15:47
Sveikos, pasiskaičiau aš šią temą ir man įdomu kokiu tikslu bandote patekti į valstybės tarnybą, juk darbas nėra pats įdomiausias, privačiuose sektoriuose neretai ir atlyginimai didesni ir darbas dinamiškesnis, m? :
Atsakyti
QUOTE(Eliziejaus-laukai @ 2013 11 26, 20:47)
Sveikos, pasiskaičiau aš šią temą ir man įdomu kokiu tikslu bandote patekti į valstybės tarnybą, juk darbas nėra pats įdomiausias, privačiuose sektoriuose neretai ir atlyginimai didesni ir darbas dinamiškesnis, m?  :


Dėl atlyginimų tai diskutuotinas dalykas, juk alga, tai ne tik pareiginė, bet ir visokie priedai, priemokos dar įeina. Todėl verta pasidomėti, kur kokie priedai ir priemokos gali būti mokamos. Pagal VT įstatymą visa alga gali 2-3 k viršyti pareiginę. Tai dar klausimas, ar privačiam visada uždirbsi daugiau.
Atsakyti
QUOTE(blicc @ 2013 11 26, 16:44)
Nesuprantu, gal kas gali pasakyti, kas neseniai laikėte testą - figūrų matricų jau nebūna? Nors VTD šiuo metu pateikia jas kaip pavyzdines užduotis, net 4 tarp 20 pavyzdinių klausimų.
Bet iš figūrų būna tik figūrų analogijos? Jų pavyzdiniuose klausimuose nėra...
www.valstybestarnyba.com dar yra ir nereikalingos figūros užduotys, tokių irgi juk nebūna?
Galvoju, kaip yra iš tikrųjų, kad negaišti laiko, ir spręstis tik tai, kas reikia  g.gif


Laikiau praeita savaite, tai man nebuvo figuru analogiju, bet figuru matricos buvo
Atsakyti
QUOTE(Palaima2004 @ 2013 11 24, 20:58)
Yra Jusu tarpe bandziusiu laikyti BGT ir is pirmo karto neislaikyti? kaip sekesi antra karta? klausimai panasaus tipo ar visiskai skiresi o gal toki pati testa pataikete?
Yra šioje temoje kelios merginos, kurioms nepasisekė pirmą kartą, bet jos gal nedrįsta čia labai rašyti 4u.gif
Ar jūs į ateitį galvojate, kad iškart gali nepasisekti? Nemanykit šitaip - nusiteikit pozityviai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Šiandien laikiau BGT, ėjau pirmą kartą, išlaikiau. Pirma dalis 28 iš 40, antra dalis 15 iš 20. Mokiausi nuo savaitgalio, bet tik vakar sumaniau čia forume pasiskaityti ir....išsigandau smile.gif O nereikėjo smile.gif Mokiausi iš valstybestarnyba.com aišku tokių pačių užduočių nebuvo, bet suprasti kaip padaryti sprendimus man padėjo, ypatingai skaičių sekos ir uždaviniai su figūromis.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti