Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Apklausa: Kiek plaukų jums išslenka per dieną? (186 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sena tema

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 10 spalio 2013 - 17:10
QUOTE(Meege @ 2013 10 17, 14:48)
Straipsniai neblogi:  4u.gif
Slenka plaukai. Ką daryti?
<...>


Oh, visi perskaityti jau biggrin.gif
Man patiko tas su kiaušiniu ir konjaku biggrin.gif pati darau panašią kaukę, tik dar citrinos dedu, gražiai pašviesina, nes dažyti kaip ir negaliu dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 10 10, 00:04)
Gal galit imesti nuoroda ebay, okius miltukus pirkote? Ebay yra pilna amlos alieju, jau paruostu, tik reikia labia sudeti ziureti, nes zymusis Dabur amla, tai mineral oil pagrindu darytas, tai fu fu. Jei skaitote rusiskai, tai daug rusaiciu atsiliepimu yra apie amla alieju:)
As is akies  uzpilu aliejumi, tamsaus stiklo butelyje ir 2-4 savaites laikau siltai, kasdien supurtydama. Su kauke ant galvos odos ir plauku vaikstau visa diena (per iseigine kokia) Nakciai prisitepti galva, man nepriimtina.

Ar amla alieju arba miltelius naudoja tik tamsiaplaukes? Parasykit, kurios sviesintus plaukus tokiu budu gaivina. Ar nedazo?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri bandė :

http://www.universit...ml#.UmTSCtzHvyA

man dermatologė patarė, sakė vyras atėjęs pas ja reklamuot šio vaisto buvo praplikęs , po metų pakartotinai atėjęs buvo su ševeliūra biggrin.gif
kaina nemaža, šampūnas tik 200 Lt doh.gif
Atsakyti
Na sampuno uz tokia kaina nepirkciau. schmoll.gif

As kol kas pradejau naudoti Prokapil ampules ir Regene losiona. Taip pat geriu biotina. Ziuresiu rezultatu po minimum 2 menesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2013 10 21, 09:06)
Sveikos, gal kuri bandė :

http://www.universit...ml#.UmTSCtzHvyA

man dermatologė patarė, sakė vyras atėjęs pas ja reklamuot šio vaisto buvo praplikęs , po metų pakartotinai atėjęs buvo su ševeliūra  biggrin.gif
kaina nemaža, šampūnas tik 200 Lt  doh.gif

Joo, kainyte wacko.gif Bandziau paieskoti sio sampuno sudeties, neradau g.gif Na tikrai idomu, kokios medziagos ten.
Atsakyti
Kokių tik priemonių nėr nuo plaukų slinkimo.. Man kažkada padėjo vitaminai FITOVAL ir SILICEA balzamas. Dabar jau nebe. Darausi dabar garstyčių kaukes, bet rzultato irgi kol kas nelb matau..
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2013 10 23, 13:07)
Kokių tik priemonių nėr nuo plaukų slinkimo.. Man kažkada padėjo vitaminai FITOVAL ir SILICEA balzamas. Dabar jau nebe. Darausi dabar garstyčių kaukes, bet rzultato irgi kol kas nelb matau..

O kiek laiko vartojote Silicea balzamą, kaip suprantu geriamas jis smile.gif ? Plaukai buvo nustoję slinkti ? Kodėl dabar nepadeda g.gif ? Jis veiksmingas tik tol kol vartoji ?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 10 24, 13:23)
O kiek laiko vartojote Silicea balzamą, kaip suprantu geriamas jis  smile.gif  ? Plaukai buvo nustoję slinkti ? Kodėl dabar nepadeda  g.gif ? Jis veiksmingas tik tol kol vartoji ?


Taip,jis geriamas. Rekomenduojama gerti 6 mėnesius, aš pagėriau 3. Poveikis pasimatė, bet jau esu minėjusi ir kitose temose, kad man plaukuotumas pagyvėjo ir kitose kūno vietose, ypač ant kojų, be to sausėt oda pradėjo. smile.gif
user posted image
Atsakyti
http://prakritiherba...ruff-naturally/ uzsienyje nuo plauku slinkimo ir siaip raso, kad visapusiskai gerai yra ozrages. yra ir kapsulemis ebay
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 10 22, 19:56)
Joo, kainyte  wacko.gif Bandziau paieskoti sio sampuno sudeties, neradau  g.gif Na tikrai idomu, kokios medziagos ten.

radau losijono sudėtį.

Thymus extract, Aqua, Isopropyl alcohol, Propylene glychol, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated castor oil, Ethoxydiglycol, Parfum, Hydrolyzed collagen, Tromethamine, Chamomilla recutita, Arnica Montanta, Equisetum Arvense, Lamium Album, Tussilago Farfara, Calcium Pantotenate, Inositol, Betula Alba, Panthenol, Elastin, Tocopheryl Acetate, Polysorbate 20, Triclosan, PPG-2 Methyl Ether, Ethylparaben, Aloe barbadensis, Pyrodoxine HCl, Benzalkonium chloride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-DIOL, Linoleic Acid, Linolenic acid.

daug visokių vaistinių augalų. rolleyes.gif
mąstau gal pabandyti. g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Longitude: 26 spalio 2013 - 11:26
o kokia losjono kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 26 spalio 2013 - 15:47