Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Kviečiame į naują temą!

user posted image

Ankstesne tema

Merginos, prašymas 4u.gif

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 17 spalio 2013 - 08:46
Saunuole, Aireda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 14:20)
Saunuole, Aireda  4u.gif

drinks_cheers.gif Net 2 temas sukure biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 14:04)

bet uztat negaliu pasakyti, kad neturiu kuo apsirengti va  tongue.gif vyras kazkada pajuokavo, kad turbut tu kaip visos irgi neturi, tai net nustebo kai pasakiau, isivaizduok brangusis turiu  tongue.gif


Tikrai turi ? tongue.gif Netikiu..., jei turetum nepirktum daugiau lotuliukas.gif

As db turesiu ka SB pasakyti, kai replikuos man, kad "tik perki, bet nenesioji, kam tada pirkti reikia"...As sakysiu, kad as nors pamatuoti sugebu, o va kitos ne, ir ju vyrai joms visai nepriekaistauja lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, va, persistengiau doh.gif Kaip dabar panaikinti ta antra?
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 16, 14:25)
Na, va, persistengiau doh.gif Kaip dabar panaikinti ta antra?


man atrodo reikia kazkuriai moderatorei parasyti ir paprasyti, kad panaikintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 16, 14:25)
Na, va, persistengiau doh.gif Kaip dabar panaikinti ta antra?

Ieikita i ja ir bandykite istrinti 4u.gif
Atsakyti
Aireda, uz nauja tema 4u.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 13:24)
Tikrai turi ?  tongue.gif  Netikiu..., jei turetum nepirktum daugiau  lotuliukas.gif

As db turesiu ka SB pasakyti, kai replikuos man, kad "tik perki, bet nenesioji, kam tada pirkti reikia"...As sakysiu, kad as nors pamatuoti sugebu, o va kitos ne, ir ju vyrai joms visai nepriekaistauja  lotuliukas.gif


Dideja, isivaizduok siam momentui turiu, bet... perku i ateiti, o jeigu paskui nebeturesiu ka apsirengti unsure.gif lotuliukas.gif
Oi ne maniskis irgi burba kad vis negana, jau visko iskart ir nerodau, traukiu vis po viena po viena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 10 16, 06:39)
aš irgi šią prigriebiau, tik melsvą drinks_cheers.gif  tikiuosi tiks dydis. o paskui mačiau kaina tik greitai pasikeitė, gerai, kad spėjo mažesne nupirkti  biggrin.gif

kaina nereali gavosi biggrin.gif su 70% nuolaida gal biggrin.gif dabar 79$ man atrodo g.gif koki dydi emet? paisrodykit butinai kai gausit bigsmile.gif

QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 16, 09:29)
Sita Factory? Nes as is Crew laukiu ...

aga is Factory, sudetis cotton, tikiuosi labai nesiskirs..
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 11:35)
Oi ne maniskis irgi burba kad vis negana, jau visko iskart ir nerodau, traukiu vis po viena po viena  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif laugh.gif as irgi. kaip peliukas koks,urvely ziemai atsargu prisikaupes. tipo nieko nera ka apsirengt, bet kai proga kokia kur iseit,tai tik smurkst is spintos kazka nematyto, gi seniai pirkau per `ispardavimus` unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleleee_: 16 spalio 2013 - 13:59
QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 14:24)
Tikrai turi ?  tongue.gif  Netikiu..., jei turetum nepirktum daugiau  lotuliukas.gif

As db turesiu ka SB pasakyti, kai replikuos man, kad "tik perki, bet nenesioji, kam tada pirkti reikia"...As sakysiu, kad as nors pamatuoti sugebu, o va kitos ne, ir ju vyrai joms visai nepriekaistauja  lotuliukas.gif

thumbup.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai nekaupkti- parduokit- gal man kas tiks bigsmile.gif

QUOTE(enura @ 2013 10 16, 13:25)
Taip, turiu tokius user posted image
bet dar nebuvau apsivilkus  blush2.gif  bet matavausi  lotuliukas.gif

Siaip tai man jie graziausiai atrode po megztuku, o vieni kazkaip nelabai, dar nesugalvojau prie ko juos nesiociau  ax.gif gal prie sijonuko graziausiai man ziuretusi, bet dabar kai salta tai nelabai ir galvojau dar  4u.gif

o siaip apykakle man ju labai grazi  wub.gif patys irgi fainos medziagytes su elastanu, patenkinta as jais  smile.gif

Negundykit, enura.... jauciu ateina poreikis ir baisus noras jiems... doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 16, 14:35)
Dideja, isivaizduok siam momentui turiu, bet... perku i ateiti, o jeigu paskui nebeturesiu ka apsirengti  unsure.gif  lotuliukas.gif


Taip, niekad nezinai, kada karas ateis ir reiks smutkes i maista mainyt lotuliukas.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 10 16, 14:24)
As sakysiu, kad as nors pamatuoti sugebu, o va kitos ne, ir ju vyrai joms visai nepriekaistauja  lotuliukas.gif


hihihi.gif


Atsakyti