Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

Šiaip produktų su bičių pikiu jokiu būdu negalima duoti vaikams, kurie alergiški medui ir žiedadulkėms.
Todėl, Alvija, jei tavo vaikutis alergiškas, geriau Propodezo jam neduoti. Juk alergologai ir medaus alergiškiems vaikams nerekomenduoja ...
Atsakyti
šiaip tiek vaikams, tiek suaugusiems patariama prieš ligų sezoną (rudenį ir pavasarį) 3 mėnesius pagerti "BRONCHOMUNAL"(atrodo, 10d. geriant, 10-pertrauka), ar kas bandot, ar veiksminga?Ir žuvų taukai stiprina imunitetą  ;)
Atsakyti
siaip labai geras dalykas eziuoles arbata plikoma. Naturalus vaistas stiprinantis imunine sistema
Atsakyti
vakar buvau vaistinėje, tai ten ir vaikams, ir man pasiūlė negert tų kitų preparatų, o ypatingai siūlė "Lymphozil"(su ežiuole, gyvačių nuodais, mielėm  :smile.gif...), na, nusipirkom, reikia gerti 2 mėnesius, kas savaitę darant pertraukas, bus matyt, koks jo poveikis.O gal jūs gėrėt šį preparatą, galėtumėt pakomentuoti  ;)
Atsakyti
Kai mano dukra, pernai, sirgo bevei tris menesius, su nedidelemis pertraukelemis, as gydytojo paprasiau, kad parekomenduotu, kokius nors vaistus imuniteto stiprinimui. Jis pasiule preparata su eziuole:"Lympfozil". Pagal kokia schema dukra si vaistuka vartojo, as jau nebepamenu, taciau labai gerai isiminiau jo pavadinima, nes pagalvojau, kad jo reikes ir kitais metais. Negaliu sakyti, kad mazoji kazkaip stebuklingai pagijo, taciau pagerejimas buvo akivaizdus 8).
Atsakyti
didesniems vaikuciams vaistineje galite nupirkti saldainiuku banbonkiu su eziuole ir skanu ir sveika.
Ta eziuole tikras stebuklas
Atsakyti
mes tai vartojom 3 men Bronchomunali,ir nieko - kaip sirgo,taip ir serga...Pradedu itiketi,kad tikrai butina ta adenoidu salinimo operacija...
Atsakyti
Kai atsiranda pirmi persalimo pozymiai ar kas namuose pradeda sloguoti, koscioti- tuoj perkam Lymphozil. Todel, kad juose nera chemijos,  kad galima ilga laika vartoti profilaktiskai, kad yra malonaus skonio (dukra vadina sokoladinem tabletytem), kad yra patogios pakuotes ir skirtingo dydzio tabletes vaikams ir suaugusiems (tai geriam tas tabletes visa seima). Ar padeda? Nezinau ;D. Gal. Bet garantuoju, kad nepamaiso ;D.

Ir dar, dukra labai megsta zuvu taukus kapsulese. Kapsule prakanda, isciulpia, sukramto apvalkala ohmy.gif. Jai labai skanu, kasdien po keleta kapsuliu sunemnioja. Brrrr tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
vakar buvau vaistinėje, tai ten ir vaikams, ir man pasiūlė negert tų kitų preparatų, o ypatingai siūlė "Lymphozil"(su ežiuole, gyvačių nuodais, mielėm  :smile.gif...), na, nusipirkom, reikia gerti 2 mėnesius, kas savaitę darant pertraukas, bus matyt, koks jo poveikis.O gal jūs gėrėt šį preparatą, galėtumėt pakomentuoti  wink.gif

Aš sirgdavau ir sirgdavau peršalimo ligom, vis Herpesas iškildavo vienu žodžiuy buvo nusilpęs imunitetas.Gydytoja pasiūlė pagerti Limphozil, ir tikrai galiu pasakyt, kad likau patenkinta rezultatu wink.gif
Atsakyti
Na kaip tik nuo rytojaus pradesiu sunui girdyt Bronchomunali. Ziuresim, pades, nepades. Nes jau pernai tiek tom slogom sirgo!!! Gal tai nuo dantuku dygimo, bet mane i nevilti gerokai vare. kaip kokios menesines ta sloga buvo!
Tai vat ir pasiule daktare Bronchomunali, gal kiek atsparesnis vaikas bus. Ir is poros pazistamu vartojanciu Broncho.... girdejau labai geru atsileipimu.
Atsakyti
Stai ka radau apie Lymphozili:

Limfozilio sudėtyje yra natūralių medžiagų, pvz., blyškiažiedės ežiuolės, gyvačių nuodų ir medicininių mielių, kuriose yra daug vitaminų. Jos didina organizmo atsparumą ir aktyvuodamos fagocitus, padeda greičiau sunaikinti ligų sukėlėjus: virusus, bakterijas, grybelius.

Limfozilis kovoja su infekcija ir pagerina antibiotikų bei priešgrybelinių vaistų poveikį. Tai pagreitina ligos simptomų išnykimą, sutrumpina jos trukmę, liga rečiau komplikuojasi ir paūmėja.

Limfozilį tinka vartoti sergant nuolat pasikartojančiomis kvėpavimo takų ligomis (peršalimu, virusinėmis ligomis, tonzilių ir sinusų uždegimu, bronchitu), odos ir gleivinės ligomis (dantenų uždegimu, odos pūliniais). Vartojant profilaktiškai, sergama rečiau arba visai išvengiama ligų.

Dozavimas

mokyklinio amžiaus vaikams gerti 3 kartus per dieną po 3-6 tabletes,
jaunesniems vaikams – 3 kartus per dieną po 2-3 tabletes. Ūmiais atvejais galima vartoti dažniau.

Tabletes galima čiulpti, kramtyti arba praryti.

Vaisto vartojant profilaktiškai gerti 7 dienas, po to daryti 7 dienų pertrauką.
Atsakyti
  O kurie vaistukai geriau Bronchomunalis ar Lymphozilis? Ar tinka duoti profilaktiskai 2 metuku vaikui? Ar nebjauraus skonio?  :smile.gif
  Labai nenorim susirgti, tik antra savaitele kaip lankom darzeli, vyksta adaptacija, jei susirgsim, vel reiks pratintis is naujo. :-/
Atsakyti