Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus


user posted image


106 tema 105 tema
104 tema 103 tema 102 tema
101 tema 100 tema 99 tema 98 tema 97 tema
96 tema 95 tema 94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema
89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.

Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Daug naudingos info rasit nekomentuojamoje temoje

Gražių ir skanių tortų!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* talpinamų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pixelių
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos

Atsakyti
Aciu uz nauja temuke 4u.gif
Visu tortukai nuostabus, ir naujoku ir profu thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Aciu visiems, kad priemet i savo kepejeliu buri biggrin.gif
toj ikelsiu kelis savo tortukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 30 spalio 2013 - 18:18
cia tik keli biggrin.gif


user posted imageuser posted image



user posted image
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2013 10 30, 10:05)
Mergaites labai prasau pagalbos-patarkit kuo dengti torta
Vakar sutepiau snikersa kepta silikonineje garveziuko formoje. Ten pilna visokiu langeliu ir uzraitymu ir t.t.  Mases tikrai nesugebesiu uzdengti ant tokio nelygaus pavirsiaus schmoll.gif
Isivaizduoju kad turetu buti kazkas is pradziu minksto, o paskui sukietejancio... g.gif

ėėėėėėėė...čia paprastai nieks neatsakinėja,tik giriasi mirksiukas.gif patarimo ir aš nesulaukiau, čia tiesiog uždaras kepinius parduodančių ratelis ir tiek... rolleyes.gif neįsižeiskit,merginos. Jūs menininkės,tikrai darot grožius tokius,kad stalčiai atsidaro, bet... ax.gif
Atsakyti
Kaip pastebejote, as dabar turiu savo nika, jau su dukros niku cia nesiveidensiu lotuliukas.gif


ir dar keli mano popsai popsiukai, kitaip cake pops

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




QUOTE(lututė @ 2013 10 30, 18:40)
ėėėėėėėė...čia paprastai nieks neatsakinėja,tik giriasi  mirksiukas.gif  patarimo ir aš nesulaukiau,

Kai nezinau, tai ir nepatariu verysad.gif geriau to atveju patileti mirksiukas.gif
O patarimu, mergaites gauna daug, net buna kad tas pats, per tapi kartojasi, reikia nepatingeti ir pasiskaityti daugiau temu, ir tikrai rasite atsakyma i savo klausima ax.gif
As pati ismokau tik siu temu deka, ir mergaites tikrai nemazai pataria thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 30 spalio 2013 - 19:02
QUOTE(lututė @ 2013 10 30, 19:40)
ėėėėėėėė...čia paprastai nieks neatsakinėja,tik giriasi  mirksiukas.gif  patarimo ir aš nesulaukiau, čia tiesiog uždaras kepinius parduodančių ratelis ir tiek... rolleyes.gif neįsižeiskit,merginos. Jūs menininkės,tikrai darot grožius tokius,kad stalčiai atsidaro, bet... ax.gif

BAISU SKAITYTI!!! nepatinka neikit jei cia visos tik girias doh.gif
pati kai pradejau dometis ir mokytis-man atsakinejo i visus ir labai kvailus klausimus, buvau naujoke visiska, bet mergaites patarinejo, mokino - ACIU joms uz tai kad dalinosi receptais patarimais, informacija, savo patirtimi vien is geros valios. Yra padaryti net konspektai!
nesulauket? juk jokio etato nera-jei nieks neatsake tai arba nezinojo ka atsakyti nes nesusidure su tuo arba nebuvo pamatytas klausimukas. Juk galite ir pakartoti-karuna nenukris.
Pati jei turiu laiko visad stengiuosi atsakyti, deja kaip ir daugumai kai po vaiku auginimo "atostogu" prasideda darbas ir darzeliai - laiko atsakineti tikrai mazai.

---
ooo ka as matau Liucija pagaliau savas nik'as smile.gif SVEIKINU 4u.gif gaminukai kaip visad wub.gif - saunuole!
---
coco5 pabandykit dengti gabalais, t.y. viena krastine vienu gabalu, kita-kitu, o sujungimo linijas "maskuokit" is pastilazo padarytu "makaronu" (suvoliokit rankom ar kokia plokstute), taip sujungimai uzsimaskuos o ir pasiryskins krastukas. mirksiukas.gif
---

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 30 spalio 2013 - 19:06
QUOTE(ramune.v @ 2013 10 30, 18:59)
ooo ka as matau Liucija pagaliau savas nik'as smile.gif SVEIKINU 4u.gif gaminukai kaip visad  wub.gif - saunuole!

ACIU 4u.gif
Jo , dabar jau, nesivaidensiu su dukros niku blush2.gif pagaliau turiu savo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2013 10 30, 12:35)
Tuo paciu norejau paklausti O-RE-AR ar juilet, matau po tortais dedate grazius padekliukus. Ar juos paliekate klientui, ar priskaiciuojate atskirai jam uz juos, juk manau jei nepigiai kainuoja....

Ir dar, rasiau SOS temoje, bet kol kas tylu, tad gal cia mergaites galetu duoti patarimu ir ideju, kaip iskepti torta, nediduka, kokiu 3-4 kg, kuris skirtas perlinem vestuvem ir 50 gimtadienio progoms. Kaip sias dvi sevntes susieti ir graziai dekoruoti torta? ax.gif

del padekliuku - jie nera brangus, balti apie 0.20, aukso/sidabro apie 1-2lt, dezes juk apie 2lt kainuoja.
mano nuomone gaminys turi buti kaip parduotuveje - nereik gi ten atskirai uz deze ar padekla moket smile.gif tikta kalba jei norisi kazko spec.

3-4kg tortuka esu dariusi viems temoms-dariau dviauksti biggrin.gif na tas virsutinis aukstas toks mini, mini tortas buvo kvadratinis, antras aukstas mini kvadratukas smile.gif
4kg ir esu dariau dviauksti - apacia 24cm virsuje "lasiukas".
jei daryt vienaauksti dalinciau i lasiukus.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2013 10 30, 18:40)
ėėėėėėėė...čia paprastai nieks neatsakinėja,tik giriasi  mirksiukas.gif  patarimo ir aš nesulaukiau, čia tiesiog uždaras kepinius parduodančių ratelis ir tiek... rolleyes.gif neįsižeiskit,merginos. Jūs menininkės,tikrai darot grožius tokius,kad stalčiai atsidaro, bet... ax.gif

Na jau tikrai nemeluokite, atsakoma ir tikrai dažnai. Nepamirškit, kad ir kitos yra žmonės, internete ir šioje temoje negyvena, tai natūralu, kad kažkas gal lieka neatsakyta, kažkas gal kartojasi milijoninį kartą, o kažkurių atsakymų tiesiog neturima.
Jei kažkas labai skubaus, galima didelėms žinovėms ir AŽ parašyti. Po tokių komentarų vargu ar tikrai kas labai norės atsakinėti į jūsų klausimus... g.gif
Ir pasirašau po visais ramune.v žodžiais.

Cola 777
, viskas labai gražu, kaip visada.


Mano paprastas toks. Gimtadienio tortas. Šokoladinis vyšnių-karamelės tortas.
user posted image
Atsakyti
cola,grazus darbai

elentari,grazu,bet man butu graziau,jei kaspinas butu didesnis,o rutuliukai mazesni smile.gif

jei jau atejau,tai viena ikelsiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
SZ, man atrodo lygiai taip pat, tačiau tokie buvo pageidavimai, nėjo perkalbėti, tai yra kaip yra smile.gif Ačiū smile.gif

O tavo pašios tai nerealus katilas, šakės, kiek akių ten verda lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 30 spalio 2013 - 19:47
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 10 30, 19:29)
jei jau atejau,tai viena ikelsiu smile.gif


siaubiakai prasideda biggrin.gif Labai ciotkas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cola 777 @ 2013 10 30, 18:55)
Kaip pastebejote, as dabar turiu savo nika,



jau kad priruosta per ta pertraukele bigsmile.gif Grazuuu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Elentari @ 2013 10 30, 19:22)


o burbuliukai - is mases ar saldainiai? Taip noretusi viena nugvelbti.. biggrin.gif
Atsakyti