Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės spalva

Sveikos. Nors vestuves tik vasara, bet jau ziurinejuos suknele. Ir pastebejau, kad man labai grazu butu ne balta, bet sidabrine vestuvines sukneles spalva. Ka jus manote apie tokia nuotaka? Kokios spalvos suknele pacios rinkotes ar rinktumetes? Kur patartumete tokiu ieskoti? Ar salonai siulo tik standartines ar ivairesnius variantus?
Atsakyti
QUOTE(isadora004 @ 2013 11 18, 00:34)
Sveikos. Nors vestuves tik vasara, bet jau ziurinejuos suknele. Ir pastebejau, kad man labai grazu butu ne balta, bet sidabrine vestuvines sukneles spalva. Ka jus manote apie tokia nuotaka? Kokios spalvos suknele pacios rinkotes ar rinktumetes? Kur patartumete tokiu ieskoti? Ar salonai siulo tik standartines ar ivairesnius variantus?


Bent jau man nepatinka akinamai baltos, pati ziurineju sampanines, ivory ir pan. O jei tau patinka sidabrine, tai kodel gi ne smile.gif tik tada reikes ir visas detales bei dekoracijas derinti prie sukneles spalvos smile.gif
Atsakyti
O as prisipazinsiu, visada norejau akinanciai baltos, kol neuzsidejau ivory spalvos. smile.gif
Tai ir issirinkau suknute ivory spalvos, su auksiniai pasiuvinejimais smile.gif O ir vestuviu spalvos iskart buvo isrinktos tongue.gif
Bet manau kad kiekviena nuotaka turi daryti taip kaip nori, vienos gal nori rozines sukneles vestuvems, kitos baltos, trecios sampanines ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isadora004 @ 2013 11 17, 23:34)
Sveikos. Nors vestuves tik vasara, bet jau ziurinejuos suknele. Ir pastebejau, kad man labai grazu butu ne balta, bet sidabrine vestuvines sukneles spalva. Ka jus manote apie tokia nuotaka? Kokios spalvos suknele pacios rinkotes ar rinktumetes? Kur patartumete tokiu ieskoti? Ar salonai siulo tik standartines ar ivairesnius variantus?

aš neįsivaizduoju kaip Jūs su ta sidabrine atrodysite. nu gal g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 11 18, 11:31)
O as prisipazinsiu, visada norejau akinanciai baltos, kol neuzsidejau ivory spalvos. smile.gif
Tai ir issirinkau suknute ivory spalvos, su auksiniai pasiuvinejimais smile.gif O ir vestuviu spalvos iskart buvo isrinktos tongue.gif
Bet manau kad kiekviena nuotaka turi daryti taip kaip nori, vienos gal nori rozines sukneles vestuvems, kitos baltos, trecios sampanines ir t.t smile.gif



Sveiki, mano vetsuvės irgi bus vasarą, jau pradėjau galvoti apie suknelę.... Ką 100 proc. nusprendžiau, tai tik tai, kad tikrai siūsiuosi, o ne nuomuosiu... O kokio modelio norėčiau, tai net neįsivaizuoju. Planuoju pravažiuoti suknelių nuomos salonus, išsimatuoti nors ir šimtą suknelių ir radusi tinkamą savo figūrai modelį ją pasisiūti. Kaip sukneles rinkotės Jūs? 4u.gif

Dabar sakykite, Lindos, kokia ta "ivory" spalva?? bandžiau pa'googl'inti, bet nieko konkretaus taip ir nesuradau....

Kadangi su būsimu vyru esame kartu jau virš 6 metų, tai manau balta suknelė nėra tai ko norėčiau ir kas tiktų.... Sudomino ta "ivory" spalva.

isadora004 - sidabrinė vestuvinė suknelė - drąsus žingsnis... smile.gif Aš savęs su tokia neįsivaizduoju. Bet vėl gi, jei Jūs to norite, tai darykite, juk tai Jūsų šventė.

Atsakyti
cityangelIvory - tai daugiau pieno baltumo spalvyte, nera sniego baltumo biggrin.gif nelb kitaip moku paaiskinti, tik galiu imesti viena suknute kuria matavausi, modelis tas pats tik spalvos kitokios, ir pamatysit kaip skiriasi. wink.gif Aisku tai ne ta manoji sunkute smile.gif
Kaireje- Ivory(pieno baltumo), desineje- sniego baltumo smile.gif
http://www.part.lt/i...98f54e7d751.jpg

Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 11 18, 23:01)
cityangelIvory - tai daugiau pieno baltumo spalvyte, nera sniego baltumo biggrin.gif nelb kitaip moku paaiskinti, tik galiu imesti viena suknute kuria matavausi, modelis tas pats tik spalvos kitokios, ir pamatysit kaip skiriasi. wink.gif Aisku tai ne ta manoji sunkute smile.gif
Kaireje- Ivory(pieno baltumo), desineje- sniego baltumo smile.gif
http://www.part.lt/i...98f54e7d751.jpg



Supratau, ačiū. smile.gif
Ta ivory visai gražiai atrodo, net gi gal gražiau už sniego baltumą smile.gif
Jau matai, kaip man bus sunku su suknelės išsirinkimu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cityangel @ 2013 11 19, 23:24)
Supratau, ačiū.  smile.gif
Ta ivory visai gražiai atrodo, net gi gal gražiau už sniego baltumą smile.gif
Jau matai, kaip man bus sunku su suknelės išsirinkimu  verysad.gif


Aš niekuomet nesirinkčiau sniego baltumo suknelės. Ivory, šampaninę, pieno baltumo - taip. Bet balta kaip sniegas suknelė man asmeniškai yra nelabai gražu
Atsakyti
QUOTE(Malvinija @ 2013 11 20, 14:40)
Aš niekuomet nesirinkčiau sniego baltumo suknelės. Ivory, šampaninę, pieno baltumo - taip. Bet balta kaip sniegas suknelė man asmeniškai yra nelabai gražu

Zinokit dabar as jums pritariu. smile.gif Nors pati anksciau (kol nebuvau issirinkusi savosios sukneles) norejau tik sniego baltumo, o kodel net nzn biggrin.gif Bet uzsidejus ivory spavos tiesiog pribloske, manau ji 100 kartu geriau nei sniego baltumo.
Atsakyti
Buvau su fotografe susitikus, parodė nuotraukas tai vienareikšmiškai esu už pieno baltumo, dramblio kaulo ar ivory spalvą, bet tik ne tą mėlynai baltą. Ji nuotraukose mėlynuoja! Dar sakė atkreipti dėmesį, kad ir jaunikio marškiniai būtų tokios pat spalvos kaip suknelė. manau tiesos yra doh.gif

Atsakyti
QUOTE(gupija2013 @ 2013 11 20, 18:18)
Buvau su fotografe susitikus, parodė nuotraukas tai vienareikšmiškai esu už pieno baltumo, dramblio kaulo ar ivory spalvą, bet tik ne tą mėlynai baltą. Ji nuotraukose mėlynuoja! Dar sakė atkreipti dėmesį, kad ir jaunikio marškiniai būtų tokios pat spalvos kaip suknelė. manau tiesos yra  doh.gif



Per draugų vestuves man atrodo, kad jaunoji buvo su ta ivory spalvos suknele, tai jie labai daug vargo, kol rado jaunikiui tokios pat spalvos marškinius ir kaklaraištį.. smile.gif Lygtais "pierre cardin" pirko... g.gif bet aš irgi esu už tai, kad naujosios suknelė ir naunojo marškiniai būtų tokios pat spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija2013 @ 2013 11 20, 19:18)
Buvau su fotografe susitikus, parodė nuotraukas tai vienareikšmiškai esu už pieno baltumo, dramblio kaulo ar ivory spalvą, bet tik ne tą mėlynai baltą. Ji nuotraukose mėlynuoja! Dar sakė atkreipti dėmesį, kad ir jaunikio marškiniai būtų tokios pat spalvos kaip suknelė. manau tiesos yra  doh.gif


as taip pat atkreipiau demesi, kad visiskai balta suknele nuotraukose atrodo labai nekaip schmoll.gif
Atsakyti