Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Sveikos merginos, smile.gif

Gal zinot kokie vardai siuo metu populiariausi? Labai nenoreciau netycia tokiu pavadint. Dukros vos nepavadinau Emilija (patiko dar nuo mokyklos laiku, kai Emilijos Pliaterytes kuryba nagrinejom), bet dabar dziaugiuosi, nes laiku supratau, kad sis vardas nors ir labai grazus, bet ziauriai populiarus. wink.gif

Na neseniai atradau Lietuvos ryto priede sostine atrodo penktadieniais praejusios savaites populiariausius vardus raso, bet savaites statistika aisku menkoka.

Berniukiu (nes man aktualiau wink.gif ) populiariausi : Lukas, Ignas, Domas, Dominykas, Karolis. Na kokie dar?

Atsakyti
atsiversk mamu zurnalus smile.gif ir pamatysi smile.gif
Atsakyti
nebutina ir mamu zurnalu vartyt, cia forume labai gerai matosi kokie vardai naudojami thumbup.gif clap.gif Man labai patinka vardas Dominykas, bet matyt cia sezonas toks uzejo, kad visus berniukus taip vadina, nes forume nemazai tokiu yra, o siaip gyvenime as ne vieno nepazistu.
Atsakyti
O koks skirtumas populiarus ar ne???? Kas cia tokio baisaus? Svarbu paciai patinka... smile.gif mano sunelis dominykas ir man dzin kad aplink ju pilna, bet man jis paciu paciausias.. ir kitoks jam netiktu
Atsakyti
zinoma kad nieko tokio, bet cia priklauso nuo zmogaus... as irgi norejau kad vardas butu retas... ir kad klaseje ar grupeje nebutu 5-iu tokiu paciu... matyt cia uzsleptas noras kad TAVO vaikas butu PATS PACIAUSIAS ir ISSKIRTINIS smile.gif man grazu reti vardai, nors ir kitiem sjie atrodo keisti thumbup.gif
Atsakyti
Mes savo mergytei varda rinkom is vardu kalendoriaus.... LAbai grazus pasirode Auguste, trumpinys Guste smile.gif Kaip pasiziurejau forume ir siaip tai kazkaip vienas is populiaresniu jis sad.gif O as kaip tik ir nenorejau kad butu klaseje 5 tokiu vardu.... na bet ka padarysi jei jau taip nutiks.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacikas: 05 rugpjūčio 2004 - 20:24
Matas - vien pas siemetinius zieminukus kiek blink.gif ! O toki varda buvau suneliui isrinkusi dar paauglystej, kai jis daznas net nebuvo. Bet pernai-siemet jis kaip tycia "ant bangos" smile.gif
Atsakyti
Jokubas. Dukros klaseje 4 Jokubai blink.gif . Ir du Dominykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 05 rugpjūčio 2004 - 21:11
Dovydas, Nojus, Lukas, Martynas sad.gif

Miau
Atsakyti
Prie populiarių ir Ugnės vardas. Bent jau mums pažįstamas gydytojas sakė, kad pas jį labai daug mažųjų pacienčių šiuo vardu. Tai jam kartais sunkoka atsirinkti, kurios tėveliai paskambino.
O berniukų - Dominykas (Domas), Augustas (Gustas).
Atsakyti
wink.gif siaip 1982-83 buvo populiarios Agnes, Ingos, Monikos, Rasos ir kt. bet gali buti ir taip,kad tokio vardo ir nesutiksi smile.gif pvz-Rasu pazystu daug,bet klaseje(pakeitus 3 m-klas nebuvo ne vienos),o kurse,kur 112 zmogeliu tik viena tuokia
Atsakyti
Rugile.
Kazkodel paskutiniu metu visi pazistami mergaites Rugilem krikstija smile.gif Kai laukiausi Viktes, pasakiau savo vyrui, kad zinau savo vaiko varda ir bus toks, koki sugalvojau. Diedas stveresi uz sirdies - nesakyk, kad irgi Rugile biggrin.gif
Atsakyti