Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

user posted image

šaltesniu metu naudojausi šios firmos pusriebiu kremu smile.gif
Atsakyti
Metu lauk Holika Holika Petit BB Clearing kremą.
user posted image
Nežinau ar man čia toks "nelaimingas" papuolė, ar kas, bet per rožinis man buvo, gal dar net tamsokas, toks jausmas, kad nebuvo šiame BB kreme tų "prisitaikymo prie odos" funkcijų, kaip kad atseit būna kituose, toks kokį patepdavau, toks ir likdavo.

Pasibaigė Khadi Amla šampūnas (pagaliau doh.gif)
user posted image
Iš pradžių atrodė, kad labai patikdavo, plaudavau pakaitomis su kitu šampūnu, tai gan švariai išplaudavo, neatrodydavo sausi ar labai riebūs plaukai, kvapas toks įdomus gan. Bet po kurio laiko sustojo "poveikis", nebeišplaudavo plaukų taip švariai kaip anksčiau (ar kiti šampūnai), išplovus sekančią dieną plaukai taukuoti tiesiog būdavo. Vargais negalais sunaudojau, nes paprasčiausiai gaila buvo mest lauk ir švaistyt produktą. Vargiai ar šią rūšį kartočiau, bet šampūnas riebiems plaukams (ar nuo pleiskanų, nepamenu) visai domina.

Natuderm ginkmedžio rankų kremas.
user posted image
Jau esu naudojus šitą kremą, tai patinka man visai, tiesa toks skystokas jis, tai kam patinka tirštesni kremai, šitas gali ir nepatikti. Gan greit susinaudojo, nežinau ar kartočiau artimiausiu metu, norisi truputėlį tirštesnio kremo rankom, net jei ir šilti orai artėja. smile.gif
Atsakyti
Vivi kremas-losjonas su kokosais ir sviestmedziu

Visai patiko. Legvas, gerai susigeria, skaniai kvepia (truputi jauciasi kokosai, bet kvapas ne tokiu "sintetiniu" kokosu kaip kartais buna). Pirkau naudoti kaip ranku krema, bet rankom drekinimo mazoka, kunui tinkamesnis buvo. Gal kada ir kartosiu.
Cia kremas, tik pas mane nauja pakuote.
Atsakyti
user posted image
nuostabus, ypac uz tokia kaina biggrin.gif naudojau dazniausiai ant dregnu plauku (l.palengvina issukavima) per visa ilgi isskyrus saknis, ant saknu kaip naktine kauke pries plovima. rasiu akcija- uzsipirksiu i sandeliuka smile.gif o kol kas bandysiu rich ir joico aliejus.

user posted image
oi kaip buvo pabodes biggrin.gif ipusejus buteliuka net meciau i skelbimus parduot, bet atejus pavasariui issitraukiau vel. supratau, kad ziemai- nieko gero, bet pavasariui-vasarai super. mazai maskuoja, bet veida padaro labai graziai svytinti, gyva. privargau, kol atsirinkau tinkama sepeteli- su pirstais nelabai megstu tepti, o su flat top sepetukais neisigerdavo gerai i oda, matydavosi tiesiog druzes ant veido, arba pati pudra. su tinkamu sepeteliu man- ideali lengva pudra. apskritai revlono pudrom esu baisiai patenkinta ir planuoju uzsisakyt urmu biggrin.gif gaila, kad LT nera.
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2014 04 07, 14:59)
apskritai revlono pudrom esu baisiai patenkinta ir planuoju uzsisakyt urmu biggrin.gif gaila, kad LT nera.

cia galima uzsisakyti LT http://www.topbeauty...metika?path=322
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 04 06, 09:35)
Kur perkate Essie nagų lakus? smile.gif

Kol dar prekiavo, esu nemažai prisipirkusi iš ba-ha , o dabar Amazon.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 06, 23:49)
user posted image

šaltesniu metu naudojausi šios firmos pusriebiu kremu smile.gif



mano jau irgi į pabaigą, veidui per riebus jau, tai naudoju kaklui, kokia Jūsų oda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2014 04 07, 14:59)

Dabar jis eurokos apie 20lt kainuoja smile.gif bet jau kvapas man jo wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2014 04 07, 16:17)


tai kad is jav per tarpininkes siustis gerokai pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2014 04 07, 16:44)
mano jau irgi į pabaigą, veidui per riebus jau, tai naudoju kaklui, kokia Jūsų oda?  blush2.gif


tai taip, aš jį tik rudeniop-žiemą naudoju, o pavasarį - lengvesnę jo versiją (drėkinamąjį).
Mano veido oda mišri, o kūno bais sausa smile.gif tad tai, kas iš pusriebio lieka - tepuos kūną smile.gif
prisimenu gerus laikus, kai su akcija jį buvo galima po 17 lt pirkti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti