Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dėti seną televizorių

g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Yra juk visokių supirktuvių baldų smile.gif Bent jau Klaipėdoj tai tikrai, ir dar reklamą riporte prie saulutės mačiau, kad paskambini ir jie patys atvažiuoja pasiimti) bigsmile.gif
Atsakyti
Gavau karta i pasto deze viena reklamini lapeli, kur yra telefonas 8 800 10108 ir parasyta - NEMOKAMAI SURENKAME SENA BUITINE TECHNIKA
Nezinau, ar cia Vilniuj, ten nieko nenurodyta, gal cia centralizuota sistema g.gif
Atsakyti
Atiduok kam nors
Atsakyti
QUOTE(Marina @ 2006 06 14, 13:48)
Gavau karta i pasto deze viena reklamini lapeli, kur yra  telefonas 8 800 10108 ir parasyta -  NEMOKAMAI SURENKAME SENA BUITINE TECHNIKA
Nezinau, ar cia Vilniuj, ten nieko nenurodyta, gal cia centralizuota sistema g.gif


vat as irgi ta pati norejau pasiulyti rolleyes.gif pabandyk paskambinti gal ir Kaune veikia
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 06 14, 18:49)
vat as irgi ta pati norejau pasiulyti  rolleyes.gif  pabandyk paskambinti gal ir Kaune veikia

Aš tai įdėjau į dėžę, užrašiau "Veikiantis" ir nunešiau prie konteinerio. Ant rytojaus nebebuvo. Tikiuosi kažkam pravertė.
Atsakyti
http://www.emp.lt/
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 06 15, 10:03)



Mes pasinaudojom jų paslaugomis thumbup.gif . Atidavėm seną tarybinę viryklę. Šiaip galit ir patys nuvešti (jei turit kuo), į Viršuliškių skersgatvį. Ten dirba iki 20 val. Viską galima rasti nuorodoje.
Atsakyti
QUOTE
undŽemaika Paskelbta Vakar, 19:59
  QUOTE(ausrytuke @ 2006 06 14, 18:49)
vat as irgi ta pati norejau pasiulyti    pabandyk paskambinti gal ir Kaune veikia





Aš tai įdėjau į dėžę, užrašiau "Veikiantis" ir nunešiau prie konteinerio. Ant rytojaus nebebuvo. Tikiuosi kažkam pravertė.
efined



Mes kai pries 4 metus metem senus 2 televizorius ir viena grotuva caro laiku mirksiukas.gif tai kol nuejo atnesti iki konteinerio paskutinio daikto bigsmile.gif kitu dvieju jau nebuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
aš pasinaudojau tos 800 linijos paslauga, mes išnešėm iš buto už duro, o jie patys atvažiavo ir nusinešė ir išsivežė. Patogu nei patiems tampyti, nei ką.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marina @ 2006 06 14, 14:48)
Gavau karta i pasto deze viena reklamini lapeli, kur yra  telefonas 8 800 10108 ir parasyta -  NEMOKAMAI SURENKAME SENA BUITINE TECHNIKA
Nezinau, ar cia Vilniuj, ten nieko nenurodyta, gal cia centralizuota sistema g.gif


Mačiau šitų skelbimų ir mažesniuose miestukuose, tai reiškia jie paima thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 06 15, 09:03)


Ir aš norėjau tą patį parašyti. drinks_cheers.gif Mūsų visi pažįstami naudojasi jų paslaugomis. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 17 birželio 2006 - 22:02