Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

user posted image


Priežiūros klausimais kreipiamės:


čia

user posted image

Retesnės, rūšinės orchidėjos ir viskas, ko joms reikia:

El. parduotuvė
LOD parduotuvėlė


user posted image

Maniakėms - bazių, parduotuvių adresai:


KAUNE:
Karmelita
Kalmina
Tik gėlės
Vaidrena
Floriada

KLAIPĖDOJE:
Tik gėlės
Ermitažas
Banginio maxima bazė
Frezija
Bauhof

Ankstesnė tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 16 gruodžio 2013 - 11:08
Vis pasvajoju apie stantopėją (3 foto), bet nesiryžtu. Gražios jos be proto, bet girdėjau, kad žydi tik tris dienas, kas ir sulaiko nuo įsigijimo.
Eliss, ačiū už gražią temą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Ačiū Eliss už temą 4u.gif

Aš šiuo metu laukiu dviejų egzotiškų orchidėjų žiedų: Bulbophyllum medusae http://www.orchidspe...alummedusae.htm ir Angraecum sesquipedale http://www.orchidspe...gsesesquipe.htm labai tikiuos, kad viskas baigsis sėkmingai ir turėsiu ką parodyti 4u.gif
Atsakyti
skm, lb laukiam vaizdų 4u.gif
Maniškis Bulbophyllum medusae taip sunkiai doh.gif , kažin ar pratems iki pavasario, jau nžn kaip jam įtaikyt. Bulvės nunyko, tupi su vienu lapeliu, jokio judesio, jokios naujos šaknelės. Girdėjau, kad kietas riešutėlis, bet nepabandžius, juk nežinosi, norėjosi jį turėti.
Atsakyti
skm, tai vistik ir patys meduza auginsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 11, 13:11)
Vis pasvajoju apie stantopėją (3 foto), bet nesiryžtu. Gražios jos be proto, bet girdėjau, kad žydi tik tris dienas, kas ir sulaiko nuo įsigijimo.


nuo stanhopejos ir prasidėjo mano meilė orchidėjom smile.gif kai pamačiau gyvai nuostabius žiedus wub.gif Čia viena iš tų orchidėjų, kur reikia ilgai ir nuobodžiai laukt, kol pražys. Aš va ir laukiu rolleyes.gif

QUOTE(skm @ 2013 12 11, 14:54)

Aš šiuo metu laukiu dviejų egzotiškų orchidėjų žiedų:

tai jau lauksim pasirodant smile.gif

Biškelį suklydau temą kurdama, bet taisyt nebeleido blush2.gif
Atsakyti
aš irgi girdėjau, kad bulbophyllum medusae sudėtinga, todėl labai ir nekreipiau į ją dėmesio. O kiek tekdavo pagal užsakymą vežti tai dažnai ir neatveždavau, nes kokybė būdavo tikrai labai prasta, todėl tai, tik dar labiau sustiprino kalbas, kad ją sudėtinga auginti. Tačiau paskutinį kartą pas augintoją radome tikrai puikios kokybės augalus, tiesiog super kokybė! Tad nusprendžiau pasilikti vieną ir sau. Laikiau jį tiesiog stovelyje prie lango, nekėliau į orchidariumą ir žiūriu, kad kažką rezga smile.gif o dabar jau įkėliau ir į orchidariumą, tad tikiuosi viskas bus gerai smile.gif Man vis tik jau kelinta orchidėja patvirtina, kad augalo sėkmė priklauso nuo paties augalo, o ne nuo auginimo sąlygų. Stiprus, sveikas augalas auga ir ant palangės, gal ne taip sparčiai, bet auga. Tai patvirtina ir mano Aerangis citrata, jau kelinti metai puikiai auga tiesiog ant palangės ir po kelis žiedynus leidžia.

O Angraecumas tai jau buvo pradėjęs nervinti, nes mūsų namuose jau gyvena turbūt antra ar trečia žiema, štai tiek jam reikėjo laiko adaptuotis prie naujų sąlygų. Jau buvau praradus viltį, kad ir šią žiemą ką nors parodys, numojau į jį ranka, o jis va, ėmė ir sugalvojo žiedyną brandinti smile.gif pagaliau smile.gif
Atsakyti
skm, o iš Jūs pirktas Angraecumas milžinas tik šią savaitę pradėjo vysti. Lb sėkmingas pirkinys 4u.gif esu begalo patenkinta biggrin.gif
Ir vyžūnė ta, kur juokėtes, kad lb brangi, buvo verta tų pinigų, tikrai gera. Auga televizoriaus šviesoje ant akvariumo dangčio biggrin.gif Manau, kad nudžiugins su laiku.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 12 11, 15:53)
skm, o iš Jūs pirktas Angraecumas milžinas tik šią savaitę pradėjo vysti. Lb sėkmingas pirkinys  4u.gif esu begalo patenkinta  biggrin.gif
Ir vyžūnė ta, kur juokėtes, kad lb brangi, buvo verta tų pinigų, tikrai gera. Auga televizoriaus šviesoje ant akvariumo dangčio  biggrin.gif  Manau, kad nudžiugins su laiku.



Džiugu Merrii 4u.gif mūsų Veitchi irgi žydi, bet žiedai taip keistai pasisukę, kad sunku gražiai nufotografuoti.
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau nufotografuoti savo paskutinius pirkinius, parkeliavusius iš UK. Praėjus kelims savaitėms lyg ir galiu atsipūsti, kad vis tik jie nesušalo ir bando sėkmingai augt ax.gif


Phalaenopsis equestris peloric

user posted image

Phalaenopsis amabilis variegated

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 15 gruodžio 2013 - 17:18
Mano phalenopsis pagaliau išskleidė žiedą.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li: 15 gruodžio 2013 - 20:43
QUOTE(mumrikas @ 2013 12 15, 18:11)
Pagaliau prisiruošiau nufotografuoti savo paskutinius pirkinius, parkeliavusius iš UK. Praėjus kelims savaitėms lyg ir galiu atsipūsti, kad vis tik jie nesušalo ir bando sėkmingai augt ax.gif
Phalaenopsis equestris peloric
Phalaenopsis amabilis variegated



Super 4u.gif kaip Phalaenopsis amabilis variegated kaip norėčiau....
Atsakyti