Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sena tema
user posted image

Hormonų tyrimai 3 arba 4 arba 5 ciklo dieną:
* estradiolis (E2),
* liuteinizuojantis hormonas (LH),
* folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
* tirotropinis hormonas (TTH),
* Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
* Testosteronas (T).

Hormonų tyrimai 7 DPO (pvz. 21 ciklo dieną, jei ciklas 28 d.):
* prolaktinas (PRL),
* progesteronas (PG),

Daugiau informacijos apie lytinius hormonus

Dar šis tas apie kitus hormonus

Matavimo vienetų perskaičiavimo lentelė

Ką reiktų žinoti, jei atliekama stimuliacija hormonais

Skydliaukės hormonai

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Matau turit nemenkai patirties šituose reikaliukuose. Aš dar žalia, nes pirmą kartą nustatė kažkokius hormonų nukrypimus. Man buvo šokas.

Mano rezultatai:

TSH 4.15 (norma 0.20 - 3.5)
T3 9.6 (norma 7.7 - 16.9)
T4 4.4 (norma 3.4 - 5.9)

Anti TG 219 (norma <116)
Anti TPO 996 (norma <10)

Taip pat trombocitai prasti 145 (norma 150-450).

Dar ir kitų tyrimų darė, bet kadangi visi normose, tai nerašau.

Gal turėsit panašių patirčių ir galėtumėt pakomentuot. Žadu greitu laiku pas endokrinologą. Kol kas rezultatai atėjo tik iš ginės, darėm testus, nes planuojam leliuką. O dabar gavosi, kad reikia gydytis... Ec...
Atsakyti
Rankena, gerai, kad pasidaret tyrimus, planuojant nestuma labai svarbu sutvarkyt skydliaukes veikla. is skaiciuku matosi, kad jums suletejusi skydliaukes veikla, skirs vaistuku.

del trombocitu tai dar nera labai blogi skaiciukai, zinau, kad juos didina kraujazole. beje, ar tyretes kraujo kresumo rodiklius?
Atsakyti
Mergaites,

kartoju klausima, gal kuri zinosite? Ar turi itakos progesterono tyrimo rezultatams (darytas 22 cd), Duphastono vartojimas (14-25 cd)?

Labai buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyloje @ 2013 12 12, 15:33)
Mergaites,

kartoju klausima, gal kuri zinosite? Ar turi itakos progesterono tyrimo rezultatams (darytas 22 cd), Duphastono vartojimas (14-25 cd)?

Labai buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif

zinoma, tai juk sintetinis progesteronas.
Atsakyti
Labas vakaras,
Norejau paklaust, ar 5 nestumo sav pradzioje, PRG 38 nmol/l yra beviltiskai per mazas? Antrnadieni einu pas gyd, tikiuosi datempt... Siaip turiu pks, bet pastojau natur.
Atsakyti
Mano TSH -5,9 buvo liepa, jokiu vaistu nevartojau, nes jauciuosi gerai. Ryt einu darytis nauju tyrimu ir su jais pas endo, matomai israsys vaistu nes planuoju leliuka. Ar planuojant leliu galima vartoti tiroksina ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 12 16, 12:32)
Mano TSH -5,9 buvo liepa, jokiu vaistu nevartojau, nes jauciuosi gerai. Ryt einu darytis nauju tyrimu ir su jais pas endo, matomai israsys vaistu nes planuoju leliuka. Ar planuojant leliu galima vartoti tiroksina ?

Su tokiais skaiciais butina gerti ir pastojus daznai tikrintis. Mane abu nestumus tikrindavo kas mazdaug menesi. Nestumu metu isaugdavo tikroksino poreikis, gerdavau didesne doze nei iprastai.
Atsakyti
Sveikos,

gal išmanančios galėtų pakomentuoti šiuos rezultatus? Būčiau labai dėkinga...

Ciklo pradžia
SHBG 39.16 nmol/l norma 15 – 120
TSH (TTH) 0.5 mU/l norma 0.38 - 4.31
Testosteronas 1.73 nmol/l norma 0.31 - 1.94
LH 3.9 U/l norma 1,7 – 13,3
FSH 7.7 IU/l norma 4,5 – 11,0
E2 167.8 pmol/l norma <91,75 – 1103,9

7 DPO
Prolaktinas 272.23 mU/l norma 105 – 548
PGN 35.18 nmol/l norma 1,18 - 58,51

viskas atrodo normos ribose, bet gandrai kažkodėl nelanko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo strykt: 17 gruodžio 2013 - 16:08
QUOTE(Ramce @ 2013 12 12, 18:39)
zinoma, tai juk sintetinis progesteronas.


Aciu 4u.gif
Tuomet niekaip nesuprantu gydytojos logikos israsyt gert Duphastona ir nusiust tyrimo. blink.gif
Atsakyti
Bet net ir geriant duphastona atsakymas 5.18.. Tai be dufo, jo visai nebutu? smile.gif
As cia savim kalbuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2013 12 16, 14:23)
Su tokiais skaiciais butina gerti ir pastojus daznai tikrintis. Mane abu nestumus tikrindavo kas mazdaug menesi. Nestumu metu isaugdavo tikroksino poreikis, gerdavau didesne doze nei iprastai.



Pasidariau nauja TSH, dabar 5.1 ( vasara buvo 5.99).Buvau pas endo, vaistu neisrase , sake gal nereikia , bet visu pirma pasiule pasidatyti antikuniu tyrima tada bus matyt . doh.gif
Atsakyti