Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

QUOTE(juratele2006 @ 2014 01 13, 16:40)

pagal pomėgius tai siuvėjos namai kuri dar ir daug geria biggrin.gif lotuliukas.gif juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2014 01 13, 18:30)
, dbr uzsisakyti viena-nu nesamone biggrin.gif
sakau, gal Jus, turite atliekama ax.gif  blush2.gif


Tai gal pardoj koki is ekspozicijos istrauktu, ar cia kataloginis variantas 4u.gif
Kad tas vienas juodas dalykelis daug kainuoja, tai ko neuzsakius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(El Dorado @ 2014 01 13, 17:12)
Sveikos merginos,

Nzn, ar cia galima rekomenduoti tam tikras internetines parduotuves, tikiuosi taip smile.gif  Bet sio stiliaus megejos butinai turi apsilankyti www.cosyhome.lt . 


negalima,bet reikia biggrin.gif ir aš mielai keletą viešbutukų,namų,sklypukų pareklamuočiau ir dar kai koooooooooo lotuliukas.gif ale vat sarmatijuosi lotuliukas.gif doh.gif
jungiuosi,bet labai prastas ryšys arba tinklapiui kažkas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 13 sausio 2014 - 18:11
Neina pasijungti...... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2014 01 13, 15:46)
mano kolidoriu kampai kambeliai. kadangi namas naujas ir dar seda tai sienos trukineja.
tai mes viska darem skystais tapetais. mano atveju tai superine iseitis. labai patenkinta. jei kur issiteps ar iskils galima pataisyti be jokio vargo  thumbup.gif


Gal galit parodyti kaip atrodo siena?

Pas mus ta pati beda. Dazyti nenoriu, tapetuot bijau del devejimosi. Ieskojau paneles pirkti iki puses sienos tai kiek radau LT is putos tik padarytus galima nusipirkti arba uzsakineti gaminti medinius uz kosminius pinigus. Negali is medienos plauso pagaminti doh.gif Skystus tapetus ziurejau bet jie tik margi blizgantys visokie fe. Gal radot normaliai atrodanciu?
Linkstu link tapetavimo, mb dar visokias fantazijas gvildena apie lentutes, plokstes ant sienu ir pan.
Atsakyti
Na taip del sniego:))) gal pastriges buvo... smile.gif bet dabar lyg viskas ok:)
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 01 13, 19:27)
Gal galit parodyti kaip atrodo siena?




aha, man irgi idomu ar realiai neatrodo sienos kaip veltiniu apmustos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 13 sausio 2014 - 18:39
QUOTE(Barboraaa @ 2014 01 13, 17:54)
Ir mano dar naujas,bet netrūkinėja,kol kas g.gif negasdink blink.gif

nu negasdinu,bet visi nauji namai kazkiek laiko seda. nezinau ar cia tik IE ar ir LT,bet anau,kad visur ax.gif
pas mane viskas sutrukinejo. viena siena kai truko net stiklas skilo doh.gif cia manau gal nuo pamatu storio priklauso...tikrai nezinau blush2.gif

sienos (ant greicio pafotkinau), bet man labai jaukiai ir siltai priklauso. ju yra labai ivairiu. ivairaus rupumo. vieni labiau kaip su tokia kaip vilna,kiti visai beveik lygus.
mano dvieju rusiu. visas kolidorius beveik baltas,o viena siena ryskesne:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 01 13, 16:40)

man patiko. aisku, galima butu delioti pagal savo skoni, kad cia truputeli taip noretusi, cia mazumele anaip, bet tai labai individualus dalykai, skonio reikalas, o ne interjero minusai. o visumoje tai gerai ziurisi. tik uzuolaidos man kazkaip prastokos kai kur, ziurint i visa kita siame interjere. o siaip tai liuks. gal todel, kad lietuviskas provansas jau isiede, ir aplamai tie sviesus pasteliniai interjerai jau tapo kaip per kopijavimo aparata perleisti, tai tokie, kad ir ne originalus pasauliniu mastu, bet musuose ne itin dazni, todel susiziurejo smagiai.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 01 13, 19:27)
Gal galit parodyti kaip atrodo siena?

Pas mus ta pati beda. Dazyti nenoriu, tapetuot bijau del devejimosi. Ieskojau paneles pirkti iki puses sienos tai kiek radau LT is putos tik padarytus galima nusipirkti arba uzsakineti gaminti medinius uz kosminius pinigus. Negali is medienos plauso pagaminti 

visi, kas gamina iš medžio, gali pagaminti ir iš medžio lukšto fanieruotės, ir iš mdf. Bandykit ieškoti kur rajonuose, pas meistriukus, o ne didžiųjų miestų įmonėse. Gal nepasiūlys jums syprojektuot ir nesupras, ko norit iš pradžių, bet atspausdinus paveiksliuką iš interneto tikrai susišnekėsit. Mums toks "kaimietis" iš paveiksliuko ir duris filingines padarė, ir apvadus su " karūna", nors darė pirmą kartą...
Atsakyti
Reikia patarimo ir pasvarstymo 4u.gif
Ar tokiu budu pakabintos uzuolaidos patalpoje, kurios lubos neaukstos - 2.42 m. didele nuodeme? Zemins patalpa, rinktis kitoki kabinima ar virsutini paraukima kelt iki lubu, ar vis tik toks variantas butu galimas?
user posted image

Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 01 14, 01:35)
Reikia patarimo ir pasvarstymo  4u.gif
Ar tokiu budu pakabintos uzuolaidos patalpoje, kurios lubos neaukstos - 2.42 m. didele nuodeme? Zemins patalpa, rinktis kitoki kabinima ar virsutini paraukima kelt iki lubu, ar vis tik toks variantas butu galimas?
user posted image


Merginos jungiuosi i Jusu gretas:) Nes labai fainus dalykus cia aptarinejat:)

Kas liecia uzuolaidas, tai mano manymu galima, tik virsuje paraukima darykit apie 5 cm, pas mane panasiai miegamajam padaryta. Ta prasme nuo kabliuko i virsu, kad pilnai dengtu karniza ir dar daugiau. Plius idealus variantas butu "stripe" medziagos uzuolaidos, tada Jums vizualiai paukstintu lubas. Svarbu nesirinkit horizontaliais rastai ar dryziais uzuolaidu.
Atsakyti