Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXIII Tema)

user posted image
user posted image
Atsakyti
aciu, Visgi, registruojuos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 16 sausio 2014 - 22:40
Vakar smagiai ir lengvai ziurejosi "Petlia vremeni"
http://www.seasonvar...ya_vremeni.html
thumbup.gif
Du jauni kriminalistai, tirdami pozemiuose sudulejusi lavona, per zemes drebejima bande is pozemiu pabegti. Pabego. Bet...i 1879 metus. Apsimete Peterburgo Slaptosios policijos agentais, jie narplioja bylas ir tu laiku. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz tema,
vakar pradejau ziuret ,,Begliec", nu jo, ,,bomzynas" ir man labai sunkiai ziurejosi, nors i smegenis siunciau signala: cia filmas, nieks nieko nezaloja, bet vaizdai labai jau realistiniai, sunku buvo. Nu snd. trecia serija pradesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2014 01 17, 11:24)
Aciu uz tema,
vakar pradejau ziuret ,,Begliec", nu jo, ,,bomzynas" ir man labai sunkiai ziurejosi, nors i smegenis siunciau signala: cia filmas, nieks nieko nezaloja, bet vaizdai labai jau realistiniai, sunku buvo. Nu snd. trecia serija pradesiu 4u.gif

Aš šiandien jau baigsiu gal, liko trys serijos mirksiukas.gif
Labas visoms ir dėkui už naujus namučius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 17 sausio 2014 - 11:39
O as nervinuos, kad pradejau Сашка ziuret per online youtoubej, o kaip tycia, ikelia po serija tik kas antra diena ax.gif blush2.gif verysad.gif
laba visoms:)
kaip jauciates, ar nesusalot dar?
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 01 17, 11:43)
O as  nervinuos, kad pradejau Сашка ziuret per online youtoubej, o kaip tycia, ikelia po serija tik kas antra diena ax.gif  blush2.gif  verysad.gif

Cia maciau vakar ir uzvakar po 2 ikele, zinoma neikels greiciau nei i tv paleis ax.gif as da biski laukiu, kol daugiau ides ax.gif
Papildyta:
Nuoroda uzmirsau doh.gif
http://seasonvar.ru/...363-Sashka.html
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2014 01 17, 14:07)
Cia maciau vakar ir uzvakar po 2 ikele, zinoma neikels greiciau nei i tv paleis  ax.gif as da biski laukiu, kol daugiau ides  ax.gif
Papildyta:
Nuoroda uzmirsau  doh.gif
http://seasonvar.ru/...363-Sashka.html

dekui uz info ir nuoroda, bet siandien visa diena laukiu ir nesulaukiu 9 serijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 01 17, 17:13)
dekui uz info ir nuoroda, bet siandien visa diena laukiu ir nesulaukiu 9 serijos verysad.gif

Itariu ji rodo pirmadieniais-ketvirtadieniais po 2 serijas, taip, kad siandien gali ir nebut ax.gif
Atsakyti
Sveikos.
Visgi 4u.gif
Paziurejau su MB Rasputin 2013 ir Романовы 2013
user posted image
Labai patiko... thumbup.gif
Apie Rusijos carus Jelizaveta, Petra I ir Jekaterina II tai beveik nieko naujo nesuzinojau... Kazkaip ju gyvenimai man atmintin labiausiai istrige blush2.gif Bet apie pirmuosius Romanovu dinastijos atstovus ir tuos po Jekaterinos II, tai beveik nieko nezinojau... vnz.idomus... aisku dokumentinis, bet man labai labai biggrin.gif
Aisku prie tos temos gerai ziurejosi ir Rasputinas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 17 sausio 2014 - 18:24
QUOTE(spoorga @ 2014 01 17, 18:23)
Sveikos.

Paziurejau su MB Rasputin 2013 ir Романовы 2013

Labas, pradingėle 4u.gif jau norėjau eit ieškot smile.gif
Šitą Rasputiną žiūrėjai?
Nu ir kaip tas Depardje? Citata "Русского сыграть может только русский.Тем более русского мужика" kažkaip stabdo nuo žiūrėjimo g.gif Man nelabai tas prancūzas...
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2014 01 17, 18:53)
Itariu ji rodo pirmadieniais-ketvirtadieniais po 2 serijas, taip, kad siandien gali ir nebut  ax.gif

na, jei taip, tai apsiverksiu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti