Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Rodome toliau savo turtus smile.gif

user posted image

Senoji tema
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2014 01 16, 19:39)
Bio, gražus krepšiukas  4u.gif  kaip patinka Avon planet spa kaukė? Ten kaukė, ar ne?

Kauke, nezinau, kiek ju jau sunaudota thumbup.gif vis pabandau, ka nauja, bet griztu prie sios, sita ir macadamios man pacios geriausios plauku kaukes, dabar naudoju pakaitomis, kai viena baigiasi perku kita, pacios nuostabiausios drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(bio @ 2014 01 15, 22:18)
Mano minimalistinis 4u.gif  blush2.gif

Plaukams
user posted image

Kunui
user posted image

Veidui
user posted image

Dekoratyvine
user posted image

Kvepalu negaliu naudoti, siems tik kartais isimti padarau 4u.gif
user posted image flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif

Perkeliu savo krepsiuka i nauja tema ax.gif
Atsakyti
Bio, gražus krepšiukas 4u.gif Norėčiau sužinoti kas ten iš Pure Altitude tiksliau ir kaip patinka ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogytė @ 2014 01 17, 10:15)
Bio, gražus krepšiukas  4u.gif  Norėčiau sužinoti kas ten iš Pure Altitude tiksliau ir kaip patinka ?  4u.gif

Paakiu kremas, mano akys linkusios uzkristi, paakiu kremus naudoju nuo 18 metu, ir cia pirmas brangesnis kremas, kuris dave akivaizdu rezultata, rytais atsikeliu maziau paburkusiais paakiais, pamazino juodus ratilus, patenkinta as juo, be to kiekis dvigubas nei iprastiniu kremu, tai kai pagalvoji ne taip brangiai ir iseina mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kuklus krepsiukas ax.gif

Kuno prieziura
Visu duso zele vienu metu nenaudoju, tiesiog pasitaikius progai vis uzsiperku pigiai ir stovi sandeliuke
Liko nenufotografuotas alieju ir ea misinys randeliams gydyti (naudoju po kojos traumos vienos)

user posted image

Plauku prieziura
Kokosu aliejus naudojamas ir plaukams, ir kunui (kaip kremas ir naminiams kuno sveitikliams)
Liko nenufotografuotas linu semenu aliejus

user posted image

Veido prieziura

user posted image

Akys ir antakiai

user posted image

Sepetukai

user posted image

Lupos


user posted image

Veidas
Atidarytas bronzantas Clinique, skaistalai Milani

user posted image
user posted image

Kvepalai
Atomike - Dior Midnight Poison

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 18 sausio 2014 - 15:36
gaily, kad jau turit net 3 careline produktus, reiskias patinka? O kuom? Vis gundausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2014 01 18, 16:45)
gaily, kad jau turit net 3 careline produktus, reiskias patinka? O kuom? Vis gundausi  g.gif


Taip, patinka, plaukai svelnus, blizgantys, pamaitinti. Nors si serija man nera geriausia, labiausiai patinka oranzine - sausiems plaukams ax.gif
Atsakyti
gaily, kaip smagu, minimalus, tik to, ko reikia krepšiukas bigsmile.gif mano siekiamybė... blush2.gif

ten prie veido priežiūros juoduoja freeman kaukė? Kaip patinka?
Kas ten iš clinique, kokie atsiliepimai? 4u.gif
kaip biocell veido kaukė bigsmile.gif ? ar verta savo kainos? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2014 01 18, 16:54)
gaily, kaip smagu, minimalus, tik to, ko reikia krepšiukas  bigsmile.gif mano siekiamybė... blush2.gif

ten prie veido priežiūros juoduoja freeman kaukė? Kaip patinka?
Kas ten iš clinique, kokie atsiliepimai?  4u.gif
kaip biocell veido kaukė  bigsmile.gif ? ar verta savo kainos?  blush2.gif  mirksiukas.gif


Aciu, as uz minimalizma smile.gif nors lupu priemoniu per daug turiu tikrai, pati suprantu smile.gif

Taip, freeman kauke-sveitiklis juoduoja (labai tinkamas zodis, nes tikrai juoda), ji sildanti, pirmiausia reikia uztepti ant veido, palaikyti, o pabaigoje pamasazuoti kaip sveitikliu. Visai smagi, tik kiekis didelis, ar nepabos naudot.. smile.gif

Is cilinique ten paakiu kremukas lengvas, neseniai ji turi, ilgalaiko efekto negaliu pasakyti, naudoju labiau profilaktiskai, bet pastebiu, kad ryte gaivesniais paakiais atsikeliu ax.gif

Biocell kauke atrasta seniai, labai patinka, puikiai drekina, tik paskutiniu metu mane jos naudojimas kiek erzina blush2.gif tiesa, pilnos kainos pagailiu, visada perku per kokias akcijas kelis vnt., o jos daznai buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 18 sausio 2014 - 17:10
beje, del macadamia plauku sepecio- pas gaily jis toks grazus, lyg naujas (o gal ir yra naujas?), o maniskio dantuku galiukai juodi biggrin.gif cia matyt nuo plauku, ju dazu, nezinau, bet atrodo nekaip.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2014 01 18, 17:13)
beje, del macadamia plauku sepecio- pas gaily jis toks grazus, lyg naujas (o gal ir yra naujas?), o maniskio dantuku galiukai juodi  biggrin.gif cia matyt nuo plauku, ju dazu, nezinau, bet atrodo nekaip..  g.gif


Nelabai ilgai as ji turiu, kelis menesius smile.gif gal plaukus juodai dazot ir uzsidazo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2014 01 18, 17:13)
beje, del macadamia plauku sepecio- pas gaily jis toks grazus, lyg naujas (o gal ir yra naujas?), o maniskio dantuku galiukai juodi  biggrin.gif cia matyt nuo plauku, ju dazu, nezinau, bet atrodo nekaip..  g.gif

Mano šepečio galai irgi pajuodavo, nors plaukai nedažyti doh.gif gal taip nutiko todėl, kad rankinėje visada nešiojuosi, o ji pas mane super talpus krepšys, į kurį viską metu, tai tiesiog nusitrynė? Ar su galva kažkas negerai? lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti