Įkraunama...
Įkraunama...

2013 birželinukai ruošiasi vasarai :)

QUOTE(Katiniena @ 2014 01 30, 13:06)
Siandien ryte atsikeliau ir kokius 5 kartus nuoga pro veidrodi ejau ir ziurejau lotuliukas.gif nu nesu turejus tokiu graziu koju dar (turiu omeny su tiek mazai celiulito) lotuliukas.gif  dar biski matos ant uzpakalio, o ant slaunu jau lab neryskus thumbup.gif prisiekiau, kad dazniau kartosiu si issuki lotuliukas.gif

Aš vakar save apsižiūrinėjau lotuliukas.gif Tai man pilvas labai pasitaisė thumbup.gif Nes po Cezario žiaurus buvo. O užpakaliui tai dar reikia, reikia, ir kojom reikia, bet žyyymiai geriau thumbup.gif Nesitikėjau tokio greito efekto biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi matau pokyčius smile.gif šlaunys nebe tokios storos.. dar vis nepatinka man jos, bet rezultatas tikrai matosi smile.gif dar tik pusiaukelė, šešiolikta diena man šiandien smile.gif tai po 30 išvis negalėsim atsižiūrėti į save veidrodžiuose biggrin.gif
Atsakyti
Oho, na neblogai pavarot su taip pritupimais thumbup.gif aš irgi jungiuos, tik darau pridedama kasdien po 5, nes nu nesigauna man dar taip sėkmingai biggrin.gif tik vat prdėjo keliai traškėt... g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasiziurejau ( biggrin.gif ) ta video kur Usnee ikele ir kiek dar daug tu pratimu sone meta, anticeliulitine 22 min, sedmenims dar, nu visokiausiu visokiausiu...
Jau pradedu galvot gal i sporto kluba neit, o namie sportuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2014 01 31, 01:34)
Sveikos  4u.gif
Pasiziurejau (  biggrin.gif  ) ta video kur Usnee ikele ir kiek dar daug tu pratimu sone meta, anticeliulitine 22 min, sedmenims dar, nu visokiausiu visokiausiu...
Jau pradedu galvot gal i sporto kluba neit, o namie sportuot  g.gif

Namie prisiversti sportuoti yra pakankamai sunku smile.gif bet įmanoma..
aš turiu tikslą, tai ščirai ir sportuoju pagal tą 30 dienų iššūkį plius dar papildomi pratimai.. kol kas nei vienos dienos nepraleidau ax.gif svarbiausia, rezultatai matosi
Atsakyti
Ei, panos!!!
Uzsimeciau ta anticeliulitine treniruote paziuret ir kaip tik sake, kad nuo celiulito nr 1 pratimas yra pritupimai bigsmile.gif Tai ten nuo ju ir pradejo, va kaip tik kalbejot ka po 30 dienu daryt, tai darykit pagal ta video, tai ne tik rezultata pasiekta islaikysit, bet dar geresnius rezultatus pasieksite thumbup.gif Ten tie pritupimai su tiuningu thumbup.gif
Zodziu rekomenduoju, aciu Usnee wub.gif

Cia tas video, kas nori celiuliteui pasakyti ate 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=TeoQzSBAkH0


Papildyta:
QUOTE(giedruzia @ 2014 01 31, 01:43)
Namie prisiversti sportuoti yra pakankamai sunku smile.gif bet įmanoma..
aš turiu tikslą, tai ščirai ir sportuoju pagal tą 30 dienų iššūkį plius dar papildomi pratimai.. kol kas nei vienos dienos nepraleidau  ax.gif svarbiausia, rezultatai matosi


Tai va, namuose sunkiau prisiversti, bet kai artimiausias sporto klubas mano atveju yra uz 10 km, tai verta dar pagalvoti g.gif
Saunuole, kad nepraleidai nei dienos ir uz rezultatus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Kaip smagu skaityti apie tokius rezultatus bigsmile.gif
O aš paklydau su tais pritūpimais po geros savaitės darbo ir darau vėl iš naujo, bet šįkart nepaklysiu, nes grįžta vyras po mėnesio biggrin.gif Tai va, šiandien tik antra diena blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, Foxy, už nuorodėlę 4u.gif
Aš sportuoju ne kasdien, ir net ne dėl grožio, labiau dėl to, kad mankštinčiau skaudantį kūną: http://www.youtube.c...h?v=oVLJVAKem7w
Atsakyti
Labutis mirksiukas.gif
Kaip sekasi sportuoti ir sveikai maitintis?
Vakar 100 pritūpimų padariau per 2 kartus su 5 min. pertrauka blush2.gif
O su mityba susipykau ... Niekada gyvenime neturėjau problemų su mityba, o dabar valgau nesąmones ... doh.gif
Beje, turiu jau -2 kg rolleyes.gif
Atsakyti
darau ir as tas pritupkes...ale ant koju ir ruros po puse cm uzsidejo blink.gif guodziu save, kad cia stangreja kunas ax.gif o va pasisvert pamirstu vis...reiks ryt tik pabudus tai padaryti smile.gif beje, salia musu atsidare naujas uzimtumo centras seimai...ten veda kalanetikos treniruotes, pasvajojau, kad mb mane isleistu vakarais truputi prasitampyti...tai va, lauksiu savo pasalpos, ziuresiu kokia bus finansine situacija ir gal pavyks nueiti...bus prasiblaskymas nuo namu smile.gif
Atsakyti
Aš vakar 170 padariau, šiandien laukia 200. Įtariu, kad gali reikėti pertraukos. Iki šiol be pertraukos padarydavau biggrin.gif
Svoris stabilus, apimčių nežinau, bet veidrodyje vaizdas žymiai gerėja ax.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad visos taip uoliai ėmėsi šito reikalo smile.gif dar smagiau, kad rezultatai matosi ir džiugina smile.gif šaunuolės, mergaitės!
Atsakyti