Įkraunama...
Įkraunama...

L-gliutathionas Autistukams

Senoji 1 temutė:

http://www.supermama...howtopic=928053

kad mūsų ieškojimų kelias būtų sėkmingas smile.gif

user posted image
Atsakyti
LABUTIS, KAIP GRAZIAI CIA PRADEJAI SMILGA NAUJA TEMUTE.
NA LAUKIU NESULAUKIU ZINIU IS MAMU, KURIOS PRADEJO VARTOTI KARTU SU GLIUTATIONU IR KARNOZINA. TIKIUOSI REZULTATAI BUS GERI
Atsakyti
Na, ir aš registruojuosi naujuose namučiuose 4u.gif . Lyg ir tokia siaura tema, bet priplepėjom ax.gif

Aš duodu savo chebrytei carnosine jau savaitę. Nežinau, pasimetusi aš dėl dozavimo. Dvi dienas daviau per pusę kapsulės, po 250 mg. Po to galvoju, gal truputį per greitai, gal per daug bus kartu su gluth... Tai dabar žaidžiu,t,y. kapsulę dalinu į 4 dalis ( iš akies) doh.gif , gaunasi maždaug po 125 mg. Vėliau padidinsiu, tegu apsipranta. Žinoma, kažkokių pakitimų ypatingų nėra. Vis gi ir maža dozė, ir neilgai duota cool.gif . Taip, kad dar lauksim, dar žiūrėsim ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Dėkoju už jaukius namučius smile.gif
Pas mus viskas stabilu. Tik galiu pasidžiaugti, kad tfu tfu tfu visa žiemą nesirgom smile.gif Nors tiek gerai, kad imunitetas sustiprėjęs.
Atsakyti
ax.gif Mes irgi vos 2ml duodu Carnosine,dirglokas jis nuo jo,pora dienu nedaviau -dirglumo nebuvo.Kalbos daug,bet daugiausia sava kalba varo smile.gif Siandien ryte kai susinervines buvo prie mokyklos angliska abecele vare biggrin.gif Net mokytoja klausia ar jis gerai jauciasi smile.gif
Atsakyti
O nebuvo niekam alergijos nuo gliutateno?
Mano sūnui keistai taip...sirgo labai panašiai į vėjaraupius (nors jau yra jais sirgęs), bet kai pradėjome duoti vaistus nuo alergijos spuogelių nekilo daugiau. Gydytoja sako, kad alergija...bet naujo pas mus tik šitie vaistukai...meniu toks pat, niekas nesikeitė taip drastiškai, kad alergija tokio lygio būtų g.gif O prasidėjo maždaug tada, kai nedavėm jo (iš iherbo ilgai siuntė) g.gif Gal čia kažkaip organizmas valėsi ar pan? g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2014 03 04, 23:51)
O nebuvo niekam alergijos nuo gliutateno?
Mano sūnui keistai taip...sirgo labai panašiai į vėjaraupius (nors jau yra jais sirgęs), bet kai pradėjome duoti vaistus nuo alergijos spuogelių nekilo daugiau. Gydytoja sako, kad alergija...bet naujo pas mus tik šitie vaistukai...meniu toks pat, niekas nesikeitė taip drastiškai, kad alergija tokio lygio būtų  g.gif O prasidėjo maždaug tada, kai nedavėm jo (iš iherbo ilgai siuntė)  g.gif Gal čia kažkaip organizmas valėsi ar pan?  g.gif


Gali būti, kad valėsi. Bandykit kraujo tyrimą pasidaryti. Gal tyrime kas paaiškėtu.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2014 03 04, 23:51)
O nebuvo niekam alergijos nuo gliutateno?
Mano sūnui keistai taip...sirgo labai panašiai į vėjaraupius (nors jau yra jais sirgęs), bet kai pradėjome duoti vaistus nuo alergijos spuogelių nekilo daugiau. Gydytoja sako, kad alergija...bet naujo pas mus tik šitie vaistukai...meniu toks pat, niekas nesikeitė taip drastiškai, kad alergija tokio lygio būtų  g.gif O prasidėjo maždaug tada, kai nedavėm jo (iš iherbo ilgai siuntė)  g.gif Gal čia kažkaip organizmas valėsi ar pan?  g.gif
Mes kai pradejom gerti Gluthationa prasirgom:skarlatina,pulinga angina ir kiaulyte smile.gif Gal cia sutapimas,nezinia.O del paberimu tai atsirade buvo ant veido kokie trys spuogai panasus i vejaraupius,bet pranyko.Dabar Carnosina kai pradejom gerti irgi atsirado vel keleta spuogu ant veido.
Galvoju per oda valosi,jei per kepenis ir inkstus nepajegia issivalyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 05 kovo 2014 - 10:19
Pas mus vėl šioks toks šuolis bigsmile.gif
T. pradėjo labai derinti žodelius, t.y. ne tik "atia", bet "atia, mama", "atia,sese", ne tik "nenoriu", bet "nenoriu sysiu", "nenoriu maudytis" ir t.t. Taip pat konkretina norą, t.y. ne tik "noriu valgyti", bet "noriu dešrelės", "noriu jogurto", "noriu kukurūzų su pienu" ax.gif .Žinoma, ne visada, bet kuo toliau , tuo dažniau. ax.gif Taip pat ir darželyje giria, kad super estafetes sportines atlieka, palaukia savo eilės, viską pagal nurodymus padaro biggrin.gif Kitas berniukas V., kuriam sunku papasakoti, irgi daugiau žodžių sujungia į temą, taisyklingiau naudoja įvardžius aš,tavo, mano, tavęs, manęs ir t.t.
Nežinau ar čia, kad L-carnosine pridėjau, ar tiesiog taip vyksta, bet viskas geryn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma))) @ 2014 03 08, 10:21)
Pas mus vėl šioks toks šuolis  bigsmile.gif
T. pradėjo labai derinti žodelius, t.y. ne tik "atia", bet "atia, mama", "atia,sese", ne tik "nenoriu", bet "nenoriu sysiu", "nenoriu maudytis" ir t.t.  Taip pat konkretina norą, t.y. ne tik "noriu valgyti", bet "noriu dešrelės", "noriu jogurto", "noriu kukurūzų su pienu"  ax.gif .Žinoma, ne visada, bet kuo toliau , tuo dažniau. ax.gif  Taip pat ir darželyje giria, kad super estafetes sportines atlieka, palaukia savo eilės, viską pagal nurodymus padaro  biggrin.gif Kitas berniukas V., kuriam sunku papasakoti, irgi daugiau žodžių sujungia į temą, taisyklingiau naudoja įvardžius aš,tavo, mano, tavęs, manęs  ir t.t.
Nežinau ar čia, kad L-carnosine pridėjau, ar tiesiog taip vyksta, bet viskas geryn thumbup.gif

Kokie saunuoliai Jusu berniukai, gera skaityti tokias naujienas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma))) @ 2014 03 08, 11:21)
Pas mus vėl šioks toks šuolis  bigsmile.gif
T. pradėjo labai derinti žodelius, t.y. ne tik "atia", bet "atia, mama", "atia,sese", ne tik "nenoriu", bet "nenoriu sysiu", "nenoriu maudytis" ir t.t.  Taip pat konkretina norą, t.y. ne tik "noriu valgyti", bet "noriu dešrelės", "noriu jogurto", "noriu kukurūzų su pienu"  ax.gif .Žinoma, ne visada, bet kuo toliau , tuo dažniau. ax.gif  Taip pat ir darželyje giria, kad super estafetes sportines atlieka, palaukia savo eilės, viską pagal nurodymus padaro  biggrin.gif Kitas berniukas V., kuriam sunku papasakoti, irgi daugiau žodžių sujungia į temą, taisyklingiau naudoja įvardžius aš,tavo, mano, tavęs, manęs  ir t.t.
Nežinau ar čia, kad L-carnosine pridėjau, ar tiesiog taip vyksta, bet viskas geryn thumbup.gif


Jetau, kaip faina 4u.gif
Kaip mums reikia tokių žinių, tada ir ta viltis pradeda rusenti labiau. O tai kai buvo čia tylu ramu, taip liūdna buvo, galvojau nu va baigėsi geros žinios.
Atsakyti
Sveikos,

pas mus po dozės padidinimo atsirado per didelis aktyvumas. Vėl grįšime pie 250 mg. per dieną.
Atsakyti