Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai, diskusijos

SENA TEMA

4u.gif Diskutuokime, dalinkimės patarimais ir nepraraskime vilties... vis tiek kada nors laimė, tikinčias ja, būtinai aplankys...
Gerų visoms darbdavių ir darbo vietų laisvų.

Te sėkmė mus lydi smile.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solve: 14 kovo 2014 - 20:24
Sena tema
Papildyta:
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 20, 19:37)
beje as irgi jungiuosi prie ieskanciu darbo. ieskau jau ilgai, nuo praeitos vasaros pagal specialybe-tai parasau koki 1 cv i menesi, nes net nera kur rasyti, o nuo vasario menesio-jau pradejau ieskoti ir ne pagal specialybe, dazniausiai i administratores pareigas. parasyta kokiu 20 cv, buvau net gi 1 pokalbyje, kaip suprantu ir ten darbo negavau, nes praejo jau savaite.

sedziu nevilty, o darbo kaip norisi.. eiciau i pardavejas, bet beda kad jau dirbau si darba, ir labai nepatiko jis man, negana to, jauciu jeigu vel i panasu darba isidarbinciau, tik laiko svaistymas, kur pardavejos darbo patirtis ateity nepades man gauto kvalifikuoto gerai apmokamo darbo  verysad.gif

gal būtų įmanoma bent kokius kursus baigti, beje kokia specialybė?
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 03 19, 20:04)

Manęs ne kartą per pokalbius yra klausę, kiek uždirbau senojoje darbovietėje, bet nei karto neatsakiau, juk tai konfidencialu smile.gif


man irgi atrodo, kad to skelbti nederetu schmoll.gif
ir adreso manyciau, kad nebutina tikslaus nurodyt. Turetu miesto pakakt. Gi nekvieciam pas save i svecius zmogaus, kuris gal musu net nepriims i darba.
Zmones, su kuriais sususiekt nelaimes atveju? OK, varda ir tel.Nr. nurodysiu... kai idarbins!
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 03 20, 20:13)
gal būtų įmanoma bent kokius kursus baigti, beje kokia specialybė?


mano specialybe baigta yra kuno kultura, galeciau ir noreciau trenere dirbti, bet nepriima, matyt del patirties, kad neturiu, o ir skelbimu retai kur pamatysi, kad iesko treneriu, max koks 1-2 i kelis menesius..
o kursus baigiau specialiai dokumentu valdymo, kad galeciau darbintis i administratores, bet ziuriu mazai man tie kursai pliusu pridejo, nes kaip neskambina taip neskambina man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 03 21, 18:18)
mano specialybe baigta yra kuno kultura, galeciau ir noreciau trenere dirbti, bet nepriima, matyt del patirties, kad neturiu, o ir skelbimu retai kur pamatysi, kad iesko treneriu, max koks 1-2 i kelis menesius..
o kursus baigiau specialiai dokumentu valdymo, kad galeciau darbintis i administratores, bet ziuriu mazai man tie kursai pliusu pridejo, nes kaip neskambina taip neskambina man  unsure.gif

o pati perėjot sporto klubus siūlydama savo darbo paslaugas?
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif aš tokioje neviltyje esu verysad.gif nuo sausio kiek siunčiu kam CV ir nieko, visiška tyla ..... išsilavinimą ir patirtį turiu, bet nesusidomi manimi nė kiek..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astelyta @ 2014 03 26, 13:13)
Labas visoms  4u.gif  aš tokioje neviltyje esu  verysad.gif  nuo sausio kiek siunčiu kam CV ir nieko, visiška tyla ..... išsilavinimą ir patirtį turiu, bet nesusidomi manimi nė kiek..... blush2.gif

kokio darbo ieškote?
Atsakyti
Labas, o gal patartumėte kaip ieškoti to darbo ? Ta prasme, jei nėra jokių skelbimų tai rašyti email įmonei, kad ieškau darbo ir pridėti CV ? g.gif Anksčiau ieškodavau tik jei yra skelbimas, dabar pagalvojau, gal pabandyti laišką nusiųsti, bet neesu taip siuntus, tai nežinau ar taip galima, kad neapsikvailinti poto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bacardilime @ 2014 03 26, 14:44)
Labas, o gal patartumėte kaip ieškoti to darbo ? Ta prasme, jei nėra jokių skelbimų tai rašyti email įmonei, kad ieškau darbo ir pridėti CV ?  g.gif Anksčiau ieškodavau tik jei yra skelbimas, dabar pagalvojau, gal pabandyti laišką nusiųsti, bet neesu taip siuntus, tai nežinau ar taip galima, kad neapsikvailinti poto  biggrin.gif

na, o kas blogiausia gali įvykti, jei nusiųsit šitaip? Juk Jus arba ignoruos arba susidomės Jūsų kandidatūra. Dar galima tiesiai į norimas vietas CV "pranešt"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumespuota: 26 kovo 2014 - 14:50
QUOTE(Digse @ 2014 03 21, 19:11)
o pati perėjot sporto klubus siūlydama savo darbo paslaugas?


taip, deja jokios naudos. dabar bandau ieskotis kiek kitokio darbo, bet sunku, nes issilavinimas netinka, o ieskausi kitokio nes pagal specialybe ne tik kad skelbimu beveik nera, bet ir is algos nelabai pragyvensi
QUOTE(Astelyta @ 2014 03 26, 14:13)
Labas visoms  4u.gif  aš tokioje neviltyje esu  verysad.gif  nuo sausio kiek siunčiu kam CV ir nieko, visiška tyla ..... išsilavinimą ir patirtį turiu, bet nesusidomi manimi nė kiek..... blush2.gif

man tas pats verysad.gif

QUOTE(bacardilime @ 2014 03 26, 15:44)
Labas, o gal patartumėte kaip ieškoti to darbo ? Ta prasme, jei nėra jokių skelbimų tai rašyti email įmonei, kad ieškau darbo ir pridėti CV ?  g.gif Anksčiau ieškodavau tik jei yra skelbimas, dabar pagalvojau, gal pabandyti laišką nusiųsti, bet neesu taip siuntus, tai nežinau ar taip galima, kad neapsikvailinti poto  biggrin.gif

as planuoju ta daryti, tebunie kaip bus taip g.gif
Atsakyti
Praeita savaitė buvo 'darbinga', buvau trijuose pokalbiuose, nors prieš tai dvi savaites neturėjau nei vieno.. smile.gif Šią savaitę buvau antrame pokalbyje iš tų pirmų trijų, kažkaip kvepia, kad darbą gausiu, labai jau teigiamai viskas vyko blush2.gif

Merginos, nebijokit apie save pranešti, daugiau drąsos! Čia toms, kurios baiminasi savo cv į įmonę nusiųsti..

O jei net pokalbiui nepakviečia, nors turit patirties ir išsilavinimą, tai tikrai kažkas ne taip. Gal cv negeras? Arba gal tikrai ieškot darbo tokioj srity, kur mažai darbų labai.
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 03 26, 19:27)
Praeita savaitė buvo 'darbinga', buvau trijuose pokalbiuose, nors prieš tai dvi savaites neturėjau nei vieno.. smile.gif Šią savaitę buvau antrame pokalbyje iš tų pirmų trijų, kažkaip kvepia, kad darbą gausiu, labai jau teigiamai viskas vyko  blush2.gif 

Pagal kokią specialybę ieškot, čia man iš fantastikos srities 3 pokalbiai per savaitę biggrin.gif
Dėl CV tai pavyzdžiui maniškiame tikiu, kad vaikai pagrindinė kliūtis. Na bet aš kantri, kadangi jie pas mane yra tai ir neslepiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocosinė: 26 kovo 2014 - 20:44