Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(širlė @ 2014 03 20, 19:56)
as cia dideles tragedijos ir nedarau, dabar serijos numeris tai gal veliau nemokedama nores papasakot kaip serialas baigsis, tiesiog, jus teiget, kad visos skaito kas uzgeltoninta-jusu teiginys neteisingas, tikrai ne visos, todel jei nemoki uzgeltonint, tai ko lyst, pirma paklaust reikia kaip daryt, atsiras gi gudruciu kurios tuoj nores viska i prieki zinot, tai tuoj prasides uzgeltoninimai tekstu, tai tieisog ir norejau pasakyti, kad jei nezinai kaip-geriau nelysti.tik tiek.
na o dabar draugiskai gyvenam ir diskutuojam toliau biggrin.gif
tikrai ne schmoll.gif
baisu ir man jau i ta motinele ziuret, pati budama moterim, taip elgiasi su kita moterim blink.gif o jau sesute irgi ne ka skiriasi nuo motineles... as turbut tikrai ka nors pasidaryciau ten begyvendama, neistverciau tokio gyvenimo doh.gif


As niekada neskaitau geltonu, megaujuosi kasdien savo asmeniniu poilsiu lovoje pries seriala ax.gif

As kazkaip tikejausi, kad sese uzjaus ja, kai isgirdo kaip tevas su ja elgiasi unsure.gif
Atsakyti
Pradėjau žiūrėti LNK Go, bet trečioji serija tik 29 minutės, įdomu kodėl?
Atsakyti
As ir neskaitau geltonai schmoll.gif
kazkada UM perskaiciau netycia pabaiga doh.gif ir pasigialejau doh.gif nu visa filma ziuri, dar kazko tikiesi, ta prasme laimingos pabaigos, siaip gali speliot kas gali ivykti, o finala zinai doh.gif
Atsakyti
Gerulis sitas serialas, bet galetu but maziau panasumu su 1001 naktim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leiton: 20 kovo 2014 - 22:54
o man nykus sitas serialas, niekaip neuzkabina..gal kad po Atpildo..Ir pagrindine visai negrazi..na bet gal ir gerai, orai grazeja, nuodeme prie teliko kurksot biggrin.gif
siaip ir UM visai neitrauke, meile seile ir tiek..labai nuspejamams buvo, tik pabaiga sokiravo, ilgai negalejau atsigaut..
Atsakyti
Pati pradžia tai dar taip... smile.gif
patinka tas pagrindinis veikėjas, jo požiūris kitoks nei namiškių, gina ir savo žmoną smile.gif pasaulio matęs, tai ir elgiasi kitaip. Čiček (?), būtų riesta, jei jai tektų gyventi rimtai su juo kaip vyrui ir žmonai doh.gif . (ne dėlto, kad būtų bjaurus bet kad per prievarta ir nemyli jo...)
Pasirodo, ir tokiame amžiuje tradicijos labai įsišaknijusios, o moteris atsiprašant š...vietoj tik gimdymo mašina doh.gif Ir mokslai visiškai nevertinami...Bet parodyta teisingai, kad šiaip dideli turtai sąžiningai neuždirbami-tik nešvarus verslas rolleyes.gif ... Motinėlė brrr...
kas dar: unsure.gif aktorė pagrindinė gražesnė sulaižytais plaukais kai palaidais net pažinti neina kad ten ji biggrin.gif ir laiko ten nesuvokiu, kaip ten su tuo nėštumu, jau rodė, kad 3mėn. praėję g.gif ?
dėl geltoninimo, tai visai skaityti forumų neapsimoka jei nenori nieko anksčiau sužinoti... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2014 03 20, 16:56)
dėl geltoninimo, tai visai skaityti forumų neapsimoka jei nenori nieko anksčiau sužinoti... cool.gif

drinks_cheers.gif
Nereikia atvirai šaukti kas bus ir t.t. , nesutinku aš su tuo. Tačiau jei jau tikrai nenorim nieko apie serialą žinoti, tai ir į internetinę erdvę lendant reikia tikėtis, kad perskaitysim ko nenorim žinoti ir anonsus praleisti, nes ir jie išduoda kas kitose serijose bus....

group.gif
Atsakyti
jetus ka gaila man tos mergaites Cicek (tik galejo grazesne parinkt,jin tokia vaikiska man,visiskai netink Savasui).atidave kaip daikta.cia kaip Tefikas ( Ezely-Atpilde) seseri nusove...nu jau tos ju tradicijos tai vaje vaje...motinele manau kad griezta,senoviniu paziuru,bet gera.Savasas tikiuosi pakeis tradicijas.Gerai,kad uzsieny mokesi.Poziuris visai kitoks.Toks idealus pakol kas wub.gif
kiekvienas turku skirtingas serialas.visi savotiskai idomus.1001nakty pradzia idomi,paskui lb domino Keremo ir Benu santykiai smile.gif UM pagrindinis veiksmas buvo-meile(as mat ne behliulio gerbeja,tai man truko graziu tamsiu vyru).nu Ezelis,geriausias bent man,nepraleidau ne vienos serijos,super daug veiksmo ir tie planai itraukdavo(jei tv1 kartos ,turbut ,ziuresiu) ir grazus visai patapo veliau su kostiumiuku,akiniais nuo saules ir sypsena thumbup.gif Didingaji amziu ziuriu tik jei neturiu kas veikt,netraukia senoviski filmai.O db sita ziuriu,nes Savasas lb simpatiskas,ypac akys grazios wub.gif Savo vyra isleidau i uzsieny,tai bent i Savasa paziuresiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SpriNta @ 2014 03 20, 19:07)
jetus ka gaila man tos mergaites Cicek (tik galejo grazesne parinkt,jin tokia vaikiska man,visiskai netink Savasui)

Aš manau režisieriai su tikslu ją tokią rodo. Man ji simpatiška, ypač kai šypsosi, deja šiuo momentu jai šypsotis tikrai nėra dėl ko. Aš žiūrėdama tokių filmų, skaitydama apie panašias istorijas visada pagalvoju, kokia laiminga esu negimusi šalyje su žiauriais papročiais....

Papildyta:
QUOTE(SpriNta @ 2014 03 20, 19:07)
O db sita ziuriu,nes Savasas lb simpatiskas,ypac akys grazios wub.gif Savo vyra isleidau i uzsieny,tai bent i Savasa paziuresiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu va! lotuliukas.gif
Atsakyti

dėl geltoninimo, tai visai skaityti forumų neapsimoka jei nenori nieko anksčiau sužinoti... cool.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 20, 21:09)
Na aš tai bent tokia klano motina ir įsivaizduoju, jei nebūtų žiauri, tai tokios valdžios ir neturetu biggrin.gif JUk ne dėl grožio, gailestingumo ir nuolankumo klano motinomis tampama. Sutinku, elgesys ziaurokas, bet jai pagal statusą taip turbūt priklauso elgtis. Del to ne visos ir užsitarnauja ta statusą. Aš, kadangi esu gerieciu mėgėja, likimo nuskriaustu, kaimiečių ir šiaip visu, kuriems gyvenime nepasisekė,  man visad gaila, todėl už CIcek kokias labiausiai pergyvenu mirksiukas.gif  unsure.gif LAbai tikiuosi, kad tuose namuose nepavirs ji ziezula blush2.gif


na taip, turi ji tokia buti, bet zinot gi vis galvoji, dieve vargse mergina, nejaugi jai del tos cicek sirdies neskauda, juk pati moteris..

QUOTE(Mockava @ 2014 03 21, 06:54)
Aš manau režisieriai su tikslu ją tokią rodo. Man ji simpatiška, ypač kai šypsosi, deja šiuo momentu jai šypsotis tikrai nėra dėl ko.  Aš žiūrėdama tokių filmų, skaitydama apie panašias istorijas visada pagalvoju, kokia laiminga esu negimusi šalyje su žiauriais papročiais....

Papildyta:

Nu va!  lotuliukas.gif


as ta pati galvoju, kai knyga skaitau apie ju gyvenimus ir dabar per si filma ta pati galvoju, kad as esu laiminga gyvendama kur moteris turi balso teise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 03 20, 23:36)
o man nykus sitas serialas, niekaip neuzkabina..gal kad po Atpildo..Ir pagrindine visai negrazi..na bet gal ir gerai, orai grazeja, nuodeme prie teliko kurksot biggrin.gif
siaip ir UM visai neitrauke, meile seile ir tiek..labai nuspejamams buvo, tik pabaiga sokiravo, ilgai negalejau atsigaut..


Ta pagrindine pastoviai susiraukus. Bet jau koks slykstus tas Bora doh.gif 1001 moterys darbdaviams net i akis neziurejo, vyrai prie tikrai patinkanciu taip naglai nelindo. Kazkaip labiau ta pagarba jautesi. O cia biure riejasi, draskosi, Bora rankas kelia Jasmin ant peciu, kai duociau per nagus cool.gif

Cicek zliumbimas erzina. Suprantu, kad istekino, bet bunant turtinga marcia ir gera marcia galetu pasiekti daugiau nei zliumbdama. Pasake zodi ir verkia schmoll.gif

Na, ziuresim, kas siandien bus ax.gif
Atsakyti