Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 17, 18:41)
Nerealaus skonio turėtų būti tas morengininis vyniotinis su avietėm (beje, ką reiškia morenginis? blush2.gif ) Kada nors būtinai pasigaminsiu.

Plakti baltymai su cukrum kai kepami neaukštoje temperatūroje. Greičiau džiovinami nei kepami. Taip bent gaminami sausainiai. Iškeptus sausainius suklijuoji tirpintu šokoladu po du. Kartais į tešlą dedama truputi miltų, riešutų.
Atsakyti
Kozete, salotos tikrai labai skanios smile.gif Net mano išrankieji mažiai kirto biggrin.gif O makaronų dėjau 250 g sausų. Tiesą sakant, gavosi tikrai daug salotų, bet iki vakaro neliko nieko smile.gif

Miss_Lumholdt, tavi jau atsakė apie morengus 4u.gif O vyniotinis tikrai skanus ir patiko net tiems, kurie šiaip nemėgsta morengų smile.gif

O šiandien vakarienei iškepiau cukinijų pyragą... rolleyes.gif

user posted image

Cukinijų pyragas su tunu

Tešlai
225 g miltų
1 a. š. kepimo miltelių
¼ a. š. druskos
¼ a. š. cukraus
75 g sviesto
100 g grietinės

Įdarui
1 vidutinio dydžio svogūno galvutė
1 vidutinio dydžio cukinija
1- 2 morkos
1 skardinė konservuoto tuno

Užpilui
2 kiaušiniai
100 g grietinės
100 g tarkuoto fermentinio sūrio
druskos, juodųjų pipirų, kario

Miltus sumaišyti su kepimo milteliais, druska ir cukrumi. Sudėti minkštą sviestą ir pirštais trinti, kol neliks sausų miltų ir gausis trupinukai. Sudėti grietinę ir greitai užminkyti tešlą. Tešlą suvynioti į plėvelę ir pašaldyti bent 30 min.

Įdarui susmulkinti svogūnus, morkas ir cukinijas supjaustyti šiaudeliais. Keliuose šaukštuose aliejaus apkepinti svogūnus ir morkas, kol suminkštės. Sudėti cukinijas ir patroškinti dar 4 – 5 min. Ataušinti ir įmaišyti konservuotą tuną (nupylus vandenį ar aliejų).

Užpilui kiaušinius sumaišyti su grietine, druska, pipirais ir kariu. Įmaišyti tarkuotą sūrį.

Orkaitę įkaitinti iki 190 C. Tešlą iškočioti į apskritimą ir iškloti 26 cm skersmens pyrago formos dugną ir kraštus. Subadyti šakute ir kepti 10 min.

Išimti pagrindą iš orkaitės, sudėti paruoštą įdarą, užpilti užpilu ir dar kepti apie 20 min., kol sūris gražiai apskrus.

P. S. man labai patiko ši tešla... O ir pats pyragas tikrai skanus... rolleyes.gif Vietoje tuno galima naudoti konservuotas aliejuje ir susmulkintas sardines ar ančiuvius, rūkytą arba virtą kumpį smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 17, 16:41)
Nerealaus skonio turėtų būti tas morengininis vyniotinis su avietėm (beje, ką reiškia morenginis? blush2.gif ) Kada nors būtinai pasigaminsiu.


Gundausi kepti morenginį vyniotini, tik šiek tiek dar abejoju ar man pasiseks. Morengas man kažkaip atrodo trapus daiktas, tai kaip jį suvynioti? g.gif
Kremui grietinelę išplakti ir į ją uogas suberti, nereik kokio standiklio ar panašiai? unsure.gif
Atsakyti
Asta, aš irgi labai bijojau morengų, bet mane privertė padaryti šį vyniotinį biggrin.gif O trapus šis morengas nesigauna, nes jis nedžiovinamas, o kepamas kelis kartus trumpiau. Susisuko vyniotinis tikrai nesunkiai smile.gif

O kremui tikrai nereikia jokio standiklio - tik išplakti grietinėlę ir įmaišyti uogas smile.gif
Atsakyti
O kur būna čeri pomidoriukų? Aš kažkaip parduotuvėse nepastebėjau.. blush2.gif
Atsakyti
Kozete, tikrai yra ir Maximose, ir Iki, ir Rimi smile.gif Žiūrėk šaldytuvuose daržovių skyriuje, kur visokios cukinijos, salotos, grybai ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 07 17, 21:46)
Gundausi kepti morenginį vyniotini, tik šiek tiek dar abejoju ar man pasiseks. Morengas man kažkaip atrodo trapus daiktas, tai kaip jį suvynioti?  g.gif 
Kremui grietinelę išplakti ir į ją uogas suberti, nereik kokio standiklio ar panašiai?  unsure.gif

Trapus gaunasi tik virsus, siek tiek aptrupejo viniojant biggrin.gif tik man nelabai pasiseke suvyniot, nes per storas sluoksnis morengo gavosi, mat as te turejau skarda siek tiek mazesne nei nurodyta 4u.gif Kremas kuo puikiausiai issiplake ir isliko standus net ir kita diena, tik laikyt si pyraga reikia saldytuve mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia sluoksniuota tešla naudojama šiems kaspinėliams: 'Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su bekonu'?
Nes parduotuvėje mačiau yra bemielė ir mielinė sluoksniuota tešla. Ir iš to pakelio 500g kiek maždaug išeina tų kaspinėlių? ax.gif
Atsakyti
Kozete, naudojama bemielė tešla. O kiek išeina... g.gif Žiūrint kokio plonumo juostelėmis supjaustysi... Pakelyje būna 5 lapeliai tešlos - kiekvieną pjausi mažiausiai į 8 dalis, tai gausis min. 40. Bet tešlą dar galima pakočioti ir gautųsi daugiau... Aš pirmus lakštus kočiojau, o paskui nebeužteko laiko, tai tik supjausčiau ir viskas... Skonis nuo to nesikeičia smile.gif
Panašu, kad ruošiesi kažkokiai šventei? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
sonatina, tu mano atradimas bigsmile.gif , užsikabliavau ant tavo receptų juodai rolleyes.gif , kepiau bananinius ir varškinius blynus thumbup.gif , dabar padariau suši tortą, tik pasakyk, su kuo jį valgyti blush2.gif , o daugelio dar negaliu bandyt, ne orkaitės normalios kol kas neturiu verysad.gif
Atsakyti
Smurka, pralinksminai biggrin.gif Tiesą sakant, per pastaruosius metus numečiau ~ 8 kg smile.gif Tiesiog valgau mažiau, nei anksčiau tongue.gif

yuki, suši tortą reikėtų valgyti su sojos padažu ir vasabi, kaip ir paprastus suši smile.gif
Atsakyti
Šįvakar valgėm silkę smile.gif

user posted image

Silkė su grietine

500 g sūdytos silkės
1 nedidelė svogūno galvutė
1 žalias saldžiarūgštis obuolys
100 g grietinės
1 a. š. šaukštelis 9% acto
½ a. š. druskos
½ a. š. cukraus

Silkę supjaustyti gabaliukais (jeigu labai sūri - prieš tai išmirkyti) ir sudėti į lėkštę. Sumaišyti smulkiai supjaustytą svogūną su tarkuotu obuoliu, grietine, actu, cukrumi ir druska. Gautu padažu užpilti silkę. Papuošti žalumynais.

P. S. net nesitikėjau, kad padažas bus toks skanus rolleyes.gif Jis taip pat tinka ir prie keptos žuvies smile.gif

Papildyta:
O desertui valgėme labai skanų pyragą... rolleyes.gif

user posted image

Greitas pyragas su uogomis

Tešlai
1 kiaušinis
100 ml cukraus
150 g sviesto ar margarino
100 ml kefyro
200 ml miltų
1 a. š. kepimo miltelių
1 a. š. vanilės

Įdarui
400 ml uogų (mėlynių, serbentų, aviečių, vyšnių ir pan.)
50 – 70 g cukraus

Išplakti sviestą su cukrumi iki purumo. Įplakti kiaušinį ir kefyrą. Suberti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais ir vanile. Sukrėsti tešlą į sviestu pateptą formą. Ant viršaus sudėti uogas ir pabarstyti cukrumi.
Kepti iki 200 C įkaitintoje orkaitėje 25 min.

P. S. Tešla labai paprasta ir greitai paruošiama. O jeigu nedėsite vanilės ir bersite mažiau cukraus, tai pyragą galima daryti su grybais, kumpio gabaliukais, žuvimi, sūriu, porais, vištiena, žodžiu, su bet kuo smile.gif Šįkart neturėjau kefyro, bet radau natūralaus jogurto - tiko puikiai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 18 liepos 2006 - 20:39