Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

Aš dariau varškės tinginį,bet dėjau 100g sviesto ir 100g cukraus,o varškės ir sausainių po 400,dar dėjau braškių,gavosi labai skanus,sustingo gerai thumbup.gif ačiū sonatina 4u.gif
Atsakyti
Aš planuoju svečiams pagaminti varškinį tinginį ir vištieną jogurto padaže, o kad nepridirbčiau ko nors, noriu paklausti keleto dalykų...Jei prie vištienos dėsiu šviežias byulves, morkytes, ar man nesigaus taip, kad daržovės sukeps, o mėsytė dar bus neiškepusi? Juk šviežioms tiek mažai reikia...Beje, kiek laiko reikia kepti vištieną jogurto padaže? Niekur neradau nurodyta g.gif O varškinį tinginį planuoju daryti su abrikosais ir su labai rūgščiom vyšniom, ar tiks tokios uogos? ax.gif
Atsakyti
Papugele 4u.gif

pince, smagu, kad patiko thumbup.gif Reikės ir man pamėginti dėti mažiau sviesto... smile.gif

egliuke, vištiena tikrai iškeps ir per trumpesnį laiką. Aš kepu apie 1 val. ir 30 - 40 min. (beje, kepimo laikas nurodytas ir recepte prieš paskutinę nuotrauką - "Uždengti dangčiu ir kepti iki 210C įkaitintoje orkaitėje 1,5 – 2 val.":hm ), bet taip ilgai tik todėl, kad bulvės būtų minkštos... O jei daržovės šviežios, tikrai gali kepti gerokai trumpiau smile.gif

O dėl tinginio, tai manau, kad tikrai tokios uogos tiks smile.gif Parašyk, kaip sekėsi gaminti 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 19 liepos 2006 - 21:50
Man nelabai aišku dėl šio recepto: ax.gif
Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su bekonu

Sluoksniuotos tešlos lapelius atšildyti, supjaustyti 2 - 2,5 cm pločio juostelėmis. Per vidurį užrišti ploną bekono juostelę ir bekono kraštelius uždėti ant tešlos. Kepti iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 15 min.

Vakar apžiūrėjau tą Biovelos šoninę plonai suojaustytą ir galvoju kaip ją rišti reikia? Ar susipjaustai išilgai plonesnėm juostelėm ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
Bandžiau vienaip rišti, kitaip... Ir geriausiai pavyko, kai vieną bekono juostelę perpjoviau išilgai pusiau smile.gif

Nors pavyzdy tai matosi, kad užrišta neperpjauta juostelė, tik tada ji turėtų būti gana ilga...

user posted image user posted image

Atsakyti
Sonatina, iš kur tiek receptų semiesi? doh.gif gerai tavo šeimynai - vis kitoks valgis, aš tai kažkaip nelabai prisiruošiu kažko naujo gamint, nors receptų pilnas sąsiuvinis lotuliukas.gif

Bandžiau kept bananų blynus bigsmile.gif receptą truputį pakoregavau (tiesą pasakius tavojo mintinai nemoku, tik maždaug pasiskaičiau) tai dėjau tris bananus, pakelį varškės, kefyro - bet gavos liuks thumbup.gif Ir manau, kad tau reik dėkot už receptą, nes pati blynų ,,esmė" buvo tavo parašyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Burtininke thumbup.gif O improvizacijos visada yra gerai smile.gif

Idėjos - iš knygų, žurnalų ir daugiausia iš interneto platybių rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū, Sonatina, už paveikslėlius dabar jau daug aiškiau. Vakar dariau Itališkas salotas, tai vyras valgė net ausys klapsėjo biggrin.gif , šiandien atsinešiau bendradarbius pavaišinti.
Tik Edamo sūrio Maximoj negavau, sakė, kad jau kuris laiko jo negauna. ax.gif
Dar klausimas dėl to kekso su kiaušininiu likeriu 4u.gif
Kodėl ten reikia taip po truputį dėti miltus ir likerį. Ar jei sudėsiu didesnėm dozėm ne taip gausis? Planuoju daryti į paprastą kekso formą, nes vištytės neturiu smile.gif . Ir kokiu šokoladu tu jį apipylei ar tuo spec. tortam ar tiesiog paprastu, tirpintu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 20 liepos 2006 - 10:09
Kozete, smagu, kad salotos patiko smile.gif O kad nebuvo Edamo sūrio - ne bėda... Aš paprastai visur naudoju Olandų sūrį ir būna viskas OK tongue.gif

O į keksą miltus ir likerį supilk per kokius 3 - 4 kartus smile.gif Šokoladą naudojau paprastą, ištirpintą vandens vonelėje su kokiu šaukštu sviesto ar bekvapio aliejaus. Galima aplieti ir baltu šokoladu, bet reikia kokybiškesnio, ne pačio pigiausio, nes iš tokio tik balzganas skystimėlis gaunasi... ax.gif
Atsakyti
Kepiau greitą pyragą su uogom wub.gif Pasaka... Dėjau daug juodųjų serbentų, taip pat aviečių, kiek mažiau vyšnių, gervuogių, tai kvapelis... thumbup.gif
Kefyro neturėjau, tai maišiau pieną perpus su grietine.
Atsakyti
Sonatina, norėjau paklausti-kiek laiko reikia marinuoti mėsą šašlykams pagal tavo receptą (su kefyru)? Ir kokią mėsą tu paprastai marinuoji?
Atsakyti
Čika thumbup.gif Man šis pyragas irgi labai patiko smile.gif

O šiandien valgėm štai ką smile.gif

user posted image

Kiniški paplotėliai su mėsa "Rou bing"

2 dideliems paplotėliams

Įdarui:
300 g kiaulienos faršo
1 žiupsnelis maltų juodųjų pipirų
1 v. š. sakės
20 g susmulkinto imbiero
2 v. š. sojos padažo
1 a. š. austrių padažo
1 v. š. sezamo aliejaus
1 susmulkintas poras

Tešlai:
200 g miltų
120 ml šilto vandens

Iš miltų ir vandens užminkyti elastingą tešlą (paminkyti ~5 min.). Pridengti drėgna servetėle.
Tešlą padalinti į dvi dalis. Kiekvieną plonai iškočioti į apskritą lakštą ant miltais pabarstyto paviršiaus.
Mintyse tešlos apskritimą reikia padalinti į keturias dalis. ¾ tešlos padengti faršu. Tešlą įpjauti ir užlenkti tuščią ketvirtį ant faršo. Kraščiukus prispausti. Taip lankstyti paplotėlį, kol liks ¼. Tada suformuoti iš įdaryto ketvirtadalio apvalų paplotėlį ir iškočioti dar kartą.

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

Keptuvę įkaitinti ant stiprios ugnies. Vos vos patepti sviestu. Dėti paplotėlį į keptuvę ir nemažinant ugnies kepti 20 sekundžių be dangčio, tada uždengti, sumažinti ugnį iki vidutinės ir kepti 2 minutes. Apversti ir kepti dar 2 minutes uždengus dangčiu.
Iškepusį paplotėlį perpjauti į keturias dalis ir patiekti.

P. S. man labai labai patiko smile.gif Nors neturėjau nei sakės, nei imbiero (jo tiesiog nemėgstu), nei sezamo aliejaus (naudojau paprastą aliejų), o vietoje poro dėjau svogūno galvutę - gavosi labai skanu rolleyes.gif Kaip bebūtų keista, faršas per 4,5 minutės iškepė kuo puikiausiai... Paplotėlis labai sultingas smile.gif Kočiojant jau suformuotą paplotį jis šiek tiek suplyšo, bet kepti tai visiškai nemaišė tongue.gif
Atsakyti