Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

QUOTE(Sonatina @ 2006 07 25, 08:22)
Kozete, prašome plačiau apie tortą su mėlynėmis smile.gif  Mėlynės taip skanu... rolleyes.gif  Tik, kad labai brangios šiemet... schmoll.gif

Nu jau koks skanus tortas clap.gif Ką tik pusryčiam suvalgiau esu darbe, tai negaliu nufotografuoti, jei vakare dar bus niekas nesuvalgęs nufotografuosiu smile.gif
O dariau taip:
Pagrindas pagal tavo receptą. Tą kremą su grietinėle irgi pagal citrininį tortą, tik dėjau mėlynių jogurtą. Kai viskas užstingo užbėriau storu sluoksniu mėlyniu (prisirinkau stiklainiuką pas tetą sodyboj smile.gif ) ir užpyliau žele.
Atsakyti
Taip Sonatina, kepu ir kepu suktinukus. Aš čili kažkaip vis nutaikau. Vakar ir vėl tešlos nusipirkau ax.gif
dar vakar kepiau Kinietiškus( chm pamiršau kaip jie vadinasi, nu visos suprasit) paplotėlius.Truputį dar pakoregavau-į faršą grybų pridėjau, muškato miltelių. tai žinokit liuks gavosi thumbup.gif visiems labai patiko ( aš vien su grybais valgiau blush2.gif ).
Atsakyti
Shiduh, persikas su vyšniomis skamba labai viliojančiai thumbup.gif

Kozete, įsivaizduoju, kaip skanu... rolleyes.gif Reikės ir man pamėginti su mėlynėmis smile.gif

Čalykušu, improvizacija visada yra gerai smile.gif Smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir tiek receptų prisirinkau doh.gif Tai vakar vyko bandymai smile.gif Pagaminau kotletukus pagal Sonatinos receptą ir prikepiau bandelių su cinamonu nu yess.gif
Vyro komentarai: "Ką čia dėjai į tuos kotletus, kad mėsa burnoj tirpsta?" (Maniškiai visada sprangūs būdavo)
O bandelių nenorėjo net mamai savo duoti, sako, mums nebeliks... lotuliukas.gif Nors prikepiau pakankamai.
Žodžiu, nuo šiol gaminsiu tik pagal Sonatinos receptus, thumbup.gif
Sonatina 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aš irgi dariau varškinį tinginį, bet man jis nelabai sustingo, gal per mažai įdėjau sausainių ar vaisių? g.gif nes kai pjausčiau, iro.... nors skonis geras tikrai.
dar labai patiko žuvies filė ir kepenys karališkai, šiaip aš kepenų nemėgėja, bet ir man patiko. Vyras labai mėgsta kepenėles, bet aš jas retai darau, o pagal šį recepta per savaitę jau 2 kartus dariau doh.gif vyras kirto apsilaižydamas, sakė dieviškai skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
stazyte, ačiū smile.gif

kriziuk, o kokį sviestą naudojai, t. y. kiek procentų riebumo? Jeigu nori, kad labai sustengtų, reikėtų naudoti tikrą sviestą, kurio riebumas virš 80%. Aš dažniausiai naudoju Ventos 72% riebumo sviestą. O jeigu riebumas dar mažesnis, tai nesustengs visai, nes ir pats riebalų mišinys šaldytuve lieka minkštas, kaip margarinas 4u.gif
Atsakyti
Gaminau ir aš varškinį tinginį, bananinius blynus, žuvies filė prancūziškai, vištieną havajietiškai, kalakutienos vyniotinį su sūriu(tik gaminau iš kaiulienos faršo,nes namie kitokio nebuvo) ir viskas buvo tiesiog nuostabu. Vyras irgi laaabai gyrė thumbup.gif

dabar galvoju reiktų kokį tortuką MB gimtadieniui iškept,bet nelabai toj srity praktikuojuos.Otaip norėtųsi kad išeitų viskas biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina, aciu uz receptukus, kol kas gaminau tik varskini tingini - man labai patiko, tik kita karta deciau per pus sviesto, nes svori bandau mest, o jis labai koloringas gavosi, o sustengt galejo ir maziau...
Siandien gaminsiu is tavo receptuku varskines spurgas ir kiniskus paplotelius su mesa.

Dar norejau viena klausimiuka tau uzduot: kaip tu manai, jei as tavo tortus ir bandeles kepciau mikrobangu krosnelej ar iseitu kas nors?
Neveikia musu orkaite, o taip kartais noretusi koki skanumyna issikept...
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2006 07 25, 13:00)
Jau į orkaitę pašoviau kotletus su suflė kepurėlėmis 4u.gif laukiam, kada galėsim paragauti 4u.gif



na, labai skaniai išėjo 4u.gif Tik dabar galvoju, kad aš išlepinsiu savo vyrą per daug lotuliukas.gif lotuliukas.gif paprastai aš negamindavau namie lotuliukas.gif o dabar atostogos, tai va tenka gamint ax.gif
Atsakyti
paprasta, smagu, kad kotletai patiko smile.gif

matre, oho! Kada ir spėjai tiek visko prigaminti? g.gif Smagu, kad patiko thumbup.gif

aaagnex, dėl mikrobangų krosnelės sunku ką ir pasakyti g.gif Žiūrint kokios fukcijos joje yra - ar yra kovencija, karštas oras ir pan.?

O mane šiandien kažkodėl patraukė šalti patiekalai... g.gif Tad pagaminau štai ką smile.gif

user posted image

Marinuota žuvis su daržovėmis

400 g smulkios žuvies (arba žuvies filė, supjaustytos gabaliukais)

1 nedidelė svogūno galvutė
1 nedidelė morka
1 agurkas

Marinatui:
4 v. š. obuolių acto (arba 5% paprasto acto)
6 v. š. aliejaus
1 a. š. druskos
1 v. š. cukraus

Daržoves supjaustyti plonais šiaudeliais ir paspausti rankomis, kad išleistų sultis. Sumaišyti visus marinato ingredientus ir užpilti ant daržovių.
Žuvį nuplauti, nusausinti, pavolioti miltuose ir apkepti iš abiejų pusių. Dar karštą žuvį sudėti į marinuotas daržoves ir atsargiai pamaišyti. Padėti į šaldytuvą.
Patiekti, kai visiškai atšals.

P. S. į marinatą dar įbėriau žiupsnį maltų juodųjų pipirų smile.gif Buvo labai skanu smile.gif

O desertui... rolleyes.gif

user posted image

Abrikosų sorbetas

500 g šviežių abrikosų
100 g liesos varškės
200 g cukraus
150 g neriebios grietinės
50 ml apelsinų likerio ar brendžio

Abrikosus nuplauti ir nusausinti (10 abrikosų puselių palikti patiekalui papuošti). Blenderyje sumaišyti abrikosus, varškę, cukrų ir grietinę.
Supilti masę į formą ir padėti į šaldiklį 3 valandoms.
Sumaišyti 100 g cukraus su 100 ml vandens ir paruošti sirupą. Sudėti į sirupą 10 abrikosų puselių ir pavirti ant nedidelės ugnies 5 minutes (jeigu naudosite konservuotus abrikosus – virti nereikia).
Nukelti nuo ugnies, išgriebti abrikosus ir supilti likerį ar brendį. Ataušinti.
Išimti iš formos sorbetą, papuošti abrikosais ir užpilti šaltu sirupu.

P. S. sirupo nedariau, buvo labai skanu ir be jo smile.gif Dariau iš konservuotų persikų ir padauginau cukraus (jeigu naudosite konservuotus vaisus - cukraus dėkite perpus mažiau), tad dar įpyliau pusės citrinos sulčių ir dėjau daugiau grietinės...
Atsakyti
Zinau, tik yra grilius, o del konevencijos ir karsto oro nzn.
Ieskosiu instrukcijos, o siaip jauciu reiks kada imti ir pabandyt.
Atsakyti
kaip skaniai atrodo šerbetas 4u.gif o kur galima rasti širdučių formelių?
Atsakyti