Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

QUOTE(Sonatina @ 2006 06 07, 20:59)
Šiandien pamėginau padaryti nekeptą tortą smile.gif

user posted image

CITRININIS TORTAS

P. S. jeigu naudosite ne želatinos lapelius, ją išbrinkinkite 75 ml pieno (tuomet jogurto dėkite tik 125 ml). Citrinos sulčių nekaitinkite, o įmaišykite į varškės masę po to, kai supilsite želatiną. Aš iškart ant viršaus išdėliojau vaisius ir užpyliau želatina, skirta tortams puošti smile.gif


As taip pat vakar vakare/nakti tongue.gif pagaminau si torta.
Tai tik sivakar suzinosiu kaip gavosi,nes sunelio gimtadienis,tai ta proga ir ragausim rolleyes.gif
Naudojau zelatina isbrinkyta piene,bet dejau apie 10g. (pabijojau,kad nesustings,kaip ir daugelis del to pergyvena tongue.gif ),bet jauciu,kad busiu padauginusi,na suzinosiu tik vakare.
Man dabar iskilo toks klausimas,gal yra koks budas,kad supjaustyti bananai nepajuoduotu,nes papuosus noretusi,kad tortas truputi ilgiau pastovetu,o jie greit juoduoja g.gif ?

Ir dar,kokius sausainius naudojot siam tortui (nors jau po laiko,bet ateityje)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dikse: 25 liepos 2006 - 14:00
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 25, 11:41)
stazyte, ačiū smile.gif

kriziuk, o kokį sviestą naudojai, t. y. kiek procentų riebumo? Jeigu nori, kad labai sustengtų, reikėtų naudoti tikrą sviestą, kurio riebumas virš 80%. Aš dažniausiai naudoju Ventos 72% riebumo sviestą. O jeigu riebumas dar mažesnis, tai nesustengs visai, nes ir pats riebalų mišinys šaldytuve lieka minkštas, kaip margarinas 4u.gif


tikrai, net nepagalvojau blush2.gif kitą kartą dėsiu gryną sviestą, tikiuosi, sustings.
Šiandien galvoju kept sagutes, nes labai jau paprastas receptas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš šiandien per pietus dariau žuvies file prancūziškai.. bigsmile.gif Eina sau, kaip skanu... thumbup.gif thumbup.gif O ir labai greitai pasidarė.. per peitus greit grįžom, kol viską paruošiau, užkaito orkaitė.. dar 15 min. ir paruošta.. rolleyes.gif

Ačiū Sonatina už raciepta.. friends.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 23, 18:36)
user posted image

Cukinijų blynai su krabų padažu

Ką tik prikepiau vakarienei, man tai thumbup.gif patiko, laukiu vyro, kaip įvertins, bet labai lengvas šiltas vasariškas patiekalas thumbup.gif
Atsakyti
aaagnex, geriausiai ir būtų pasižiūrėti instrukciją... Vis tiek turėjo būti pridėta receptų knygelė, tai būtų aiškiau, ką galima krosnelėje gaminti smile.gif

aida1, širdučių ir net ik formeles pirkau čia 4u.gif

matre, laukiu ir kitų patiekalų įvertinimo biggrin.gif

Dikse, šiam tortui naudojau paprastus Selga sausainius (kai dariau su braškėmis - naudojau šokoladinius, bet jie labai susispaudė ir buvo sunku pjauti pagrindą...) smile.gif Kad bananai nepajuoduotų, juos reikėtų supjausčius apšlakstyti citrinos sultimis smile.gif

kriziuk, tikiuosi tinginys kitą kartą pavyks geriau ax.gif

Dikse, ačiū už įvertinimą biggrin.gif

Sandriuk, eksperimentuoju aš nedaug, mėgstu tikslius receptus, kurių randu savo kulinarinėse knygose ir internete rolleyes.gif

JoanaS, ir man šie blynai patiko smile.gif Reikės kada pakartoti, nes dar turiu kelias cukinijas 4u.gif


Atsakyti
[quote=Sonatina,2006 07 25, 12:49]

O mane šiandien kažkodėl patraukė šalti patiekalai... g.gif Tad pagaminau štai ką smile.gif

user posted image

Marinuota žuvis su daržovėmis

O desertui... rolleyes.gif

user posted image

Abrikosų sorbetas


Sonatina, viskas labai skaniai ir lengvai karsta vasaros diena atrodo, beveik jokiu riebalu. Reikes tuojau pat eiti ir pagaminti, tik kad per daug neprisivalgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka: 25 liepos 2006 - 18:37
QUOTE(Shiduh @ 2006 07 25, 09:36)
dejau 1 persika ir vysniu, nes turejau. sausainius dejau selga sokoladini pakeli ir su kondensuotu pienu 1 pakeli. tinginys man primena tiramisu. o vat su dziovintais vaisiais tai as jo neisivaizduoju, feeee, nieko ner bjauriau uz razinas pyrage.


Aš su džiovintais vaisiais irgi neįsivaizduoju šito tinginio. Tikriausiai viską sugadintų razinos.
Kitą kartą ir aš pabandysiu su šokolodiniais sausainiais. bigsmile.gif
Atsakyti
Pasaka, ačiū 4u.gif Na bet vis tiek šeimynai reikia šilto maisto, tad vakarienei valgėme... rolleyes.gif

user posted image

Įdaryti makaronai – kriauklės

24 makaronai - kriauklės
120 g pievagrybių, supjaustytų riekelėmis
300 g vištos krūtinėlės
30 g sviesto
30 g miltų
150 ml pieno
200 g tarkuoto fermentinio sūrio
druskos, pipirų

Makaronus išvirti pagal nurodymus ant pakelio (~ 12 min.). Nuvarvinti.
Šlakelyje sviesto ar aliejaus apkepinti pievagrybius ir plonomis juostelėmis supjaustytą krūtinėlę.
Nedideliame puodelyje ištirpinti sviestą, suberti miltus ir nuolat maišant pakepinti 1 minutę. Nenustojant maišyti supilti pieną ir dar maišant ant nedidelės ugnies pavirti apie 3 minutes. Supilti padažą į grybų ir paukštienos masę, suberti pusę tarkuoto sūrio ir viską išmaišyti. Pagardinti druska ir pipirais.

Į kiekvieną makaroną dėti po 2 a. š. įdaro. Įdarytus makaronus sudėti į kepimo indą ir užbarstyti likusiu tarkuotu sūriu. Kepti iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 15 min., kol sūris gražiai apskrus.

P. S. vietoje krūtinėlės, naudojau kalakutienos faršą. Pirmiausiai pakepinau susmulkintą svogūno galvutę, o tada sudėjau faršą ir pievagrybius... Kadangi išviriau per daug makaronų, likusius įdariau varškės įdaru (sumaišiau 1 pakelį varškės, 1 kiaušinį, 50 g tarkuoto fermentinio sūrio, druskos, pipirų, smulkintų petražolių), sudėjau į kepimo indą, užbarsčiau tarkuotu sūriu ir taip pat užkepiau orkaitėje smile.gif

user posted image


Atsakyti
Miss_Lumholdt, būtinai pabandyk į tinginį dėti dalį šokoladinių sausainių smile.gif Labai skanu... rolleyes.gif Aš ir į paprastą tinginį dedu pusę šokoladinių ir pusę paprastų... 4u.gif

Ačiū, merginos, makaronai labai skanūs... tongue.gif
Atsakyti
Labai skaniai atrodo makaronai essen.gif Tik man baisiai įdomu, kokio jie dydžio? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Letta, specialiai tau išmatavau nevirtą - 6 cm ilgio, 3 cm pločio ir apie 2,5 cm aukščio biggrin.gif Tarptautinis pavadinimas - conchiglioni smile.gif Galima vietoje jų naudoti cannelloni makaronus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 25, 19:31)
Letta, specialiai tau išmatavau nevirtą - 6 cm ilgio, 3 cm pločio ir apie 2,5 cm aukščio biggrin.gif  Tarptautinis pavadinimas - conchiglioni smile.gif  Galima vietoje jų naudoti cannelloni makaronus ax.gif

Va aš irgi pagalvojau, kad turbūt, naudočiau cannelloni tongue.gif Nes neužkliuvo akis už didelių kriauklelių ax.gif
Beje, ačiū už rūpestį 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti