Įkraunama...
Įkraunama...

Granuliniai katilai 2

nuoroda į senąją
http://www.supermama...?...3532&st=588
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2014 05 05, 09:16)
korida niekaip nenurimo su savo nerealiom islaidom su geo smile.gif
Pasiknisau ir stai ka atsekiau (greit pagooglinau):
B klases - siluminis poreikis 1m2 yra 64kWh
Paemus 145m2 kuriuos sildo, mes gauname sezonini poreiki:
64*145=9280kWh

aisku visur namas namui nelygu, bet skaiciai turetu but panasus

taigi jeigu ristis prie pirmos skambios frazes '550lt sildymui' skaiciais as COP'a gaunu
550/0.38=1447kWh (sunaudota)
9280/1447=6,4 vidutinis COP

Taip kad visi kas galvojate kad pas jus COP'as aukstas - passiklauskit koridos kaip ji 1.5 karto uzkelti smile.gif

O siaip realybe manau tokia:
Veike pas ji siurblys COP -3 ir padenge maziau nei puse energetinio poreikio (4342kWh kokias)
likusias kWh (9280-4342=4938kWh) ji prieverte padengti susalusi zmona, kas tonomis briketu gavosi apie 1.2 ar 1.3 tonos smile.gif

zinoma mano skaiciavimuose yra lyriniu nukrypimu (ziema ziemai nelygu, ir vienos taisykles visiems B klases namams nereikia taikyti), bet 'paryskinus' daugiau ar maziau paaiskeja.





,nep tu proto jei turi kiek garbes orumo ir saziningumo smile.gif
Is kur tu istraukiai ,kad pas mane B klase ... smile.gif. As pats dar nezinau nes sertifikato negavau biggrin.gif ... Del skaiciuku kniskis ilgiau ...paieskok info netik apie A,B,C ... ir perskaiciuok per nauja 4u.gif ,Bat kaip sakiau - ne...
Del Cop gali pasiziureti ES siurbliuku charakterisitikas ,aisku as jomis netikiu pilnai ,bet jis l. priklauso nuo lauko konturo temperaturos ir ruosiamo termofikato temperaturos ... .(jei idomu imesiu i pasta nes cia nemoku prikabinti blush2.gif failu )
Malku tonom doh.gif tikrai nesukurenau tik keleta MAIŠELIU BRIKETU (paryskinu ,kad galetum perskaityti).
Ir pasakyk is vis koks man tolkas pisti jums cia zmonems smegenis,jei tik dalinuosi savo namo islaidom ,lukesciais ,pastebejimais ,igyvendinimais ,praktika,skaiciavimais ... ? Paliukas tai suprantu prekiauja ,parduoda ,reklamuojasi zmogutis ,reikia palieti savo darza . mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 05 gegužės 2014 - 09:48
QUOTE(korida @ 2014 05 05, 10:38)
,nep tu proto jei turi kiek garbes orumo ir saziningumo  smile.gif
Is kur tu istraukiai ,kad pas mane B klase ...  smile.gif. As pats dar nezinau nes sertifikato negavau  biggrin.gif ... Del skaiciuku kniskis ilgiau ...paieskok info netik apie A,B,C ... ir perskaiciuok per nauja  4u.gif ,Bat kaip sakiau - ne...

... ?  Paliukas tai suprantu prekiauja ,parduoda ,reklamuojasi zmogutis ,reikia palieti savo darza .  mirksiukas.gif

cituoju tamsta is senos temos:
"
Nes pas mane 145m2 sildomo ploto tai iseitu š. sezonui 25x145=3,63t.
Kas pinigais 3.63x600=2178Lt g.gif ,kur cia pigumas ar ne geriau bezdalikais kurentis lotuliukas.gif .Man su geoteminiu isejo 550Lt mirksiukas.gif Namukas ant A klases nedatraukia ... smile.gif ,pagal STR dibilu (sory) .Ventiliacijos silumograzos neturiu o reikia blush2.gif ,vedinuosi per ŽŠ tik priputimas ,išmetimas per nesandarumus biggrin.gif , dar ekonomija pasikeltu truputuka smile.gif biggrin.gif ...
P.S. ar aš čia visai nieko nesuprantu cool.gif "

va cia pasipletet truputi wink.gif

aisku kad as prekiauju - juk paziurekit i avatar'a - niekad ir neslepiau. Darzo nelaistau (ta dariau savaitgali tikrajam darze), paprasciausiai parodau kad nera taip kaip cia bandot pateikti


Atsakyti
Tai gal kai kurie parametrai nedatrauia o kiti virsina ( bet settofikato negausi ant a ar a+)-domekis dar placiau o paskui daryk isvadas smile.gif mano sanaudos tikrao nelauztos is pirsto meleis meluoti pas mane apsilanke ...
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2014 05 05, 12:06)
Tai gal kai kurie parametrai nedatrauia o kiti virsina ( bet settofikato negausi ant a ar a+)-domekis dar placiau o paskui daryk isvadas smile.gif mano sanaudos tikrao nelauztos is pirsto meleis meluoti pas mane apsilanke ...

na apsilankyma namuose gali leisti (tretiems asmenims) tik suinteresuoti nauda - geriau negvildenkime sios temos smile.gif

jeigu jau tamsta toks 'platus', pateik tuomet vidutini poreiki 1m2 poreiki kWh
A kategorijos namui
B kategorijos namui
C kategorijos namui

A++ nedomina

tada ir pasiaiskinsime
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2014 05 05, 13:57)
na apsilankyma namuose gali leisti (tretiems asmenims)


Prasom kvieciu i svecius smile.gif 4u.gif,ne tik Jus ,bet ir visus norincius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Paliukas @ 2014 05 05, 13:57)

jeigu jau tamsta toks 'platus', pateik tuomet vidutini poreiki 1m2 poreiki kWh
A kategorijos namui
B kategorijos namui
C kategorijos namui

A++ nedomina

tada ir pasiaiskinsime

I b i c net neziuriu smile.gif ,ziuriu i prieki o ne atgal ar vietoje biggrin.gif
Atitvaros ar kitų reikalavimų pavadinimas, mat. vienetai, statinyje Statinio energetinės klasės duomenys
A A+ A++
Visa kas ribojasi su gruntu - pamatas, rūsio perdangos. U - m²k/W 0,14 0,12 0,10
Išorinės sienos U - m²k/W 0,12 0,11 0,10
Langai, durys ir kitos varstomos konstrukcijos. U - m²k/W 1,00 0,85 0,70
Stogas U - m²k/W 0,10 0,09 0,08
Sandarumas - oro pasikeitimas per valandą, nedaugiau kaip (kartais). 0,60 0,60 0,60
Priverstinio vėdinimo sistemos efektyvumas (naud.koef.) 0,65 0,80 0,90
Priverstinio vėdinimo sitemos energijos poreikis (Wh/m3) 0,75 0,55 0,45
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 05 gegužės 2014 - 12:11
QUOTE(korida @ 2014 05 05, 13:09)
Prasom kvieciu i svecius  smile.gif  4u.gif,ne tik Jus ,bet ir visus norincius  4u.gif
Papildyta:

I b i c net neziuriu  smile.gif ,ziuriu i prieki o ne atgal ar vietoje  biggrin.gif
Atitvaros ar kitų reikalavimų pavadinimas, mat. vienetai, statinyje Statinio energetinės klasės duomenys
A A+ A++
Visa kas ribojasi su gruntu - pamatas, rūsio perdangos. U - m²k/W 0,14 0,12 0,10
Išorinės sienos  U - m²k/W 0,12 0,11 0,10
Langai, durys ir kitos varstomos konstrukcijos. U - m²k/W 1,00 0,85 0,70
Stogas U - m²k/W 0,10 0,09 0,08
Sandarumas - oro pasikeitimas per valandą, nedaugiau kaip (kartais). 0,60 0,60 0,60
Priverstinio vėdinimo sistemos efektyvumas  (naud.koef.) 0,65 0,80 0,90
Priverstinio vėdinimo sitemos energijos poreikis (Wh/m3) 0,75 0,55 0,45

na tia viskas ok - neziuret ir as galiu, bet pats minejot kad i b klase papuolat, tai va ir idomu pasidare
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2014 05 05, 12:53)
cituoju tamsta is senos temos:
"
Nes pas mane 145m2 sildomo ploto tai iseitu š. sezonui 25x145=3,63t.
Kas pinigais 3.63x600=2178Lt  g.gif ,kur cia pigumas ar ne geriau bezdalikais kurentis  lotuliukas.gif .Man su geoteminiu isejo 550Lt mirksiukas.gif Namukas ant A klases nedatraukia ... smile.gif ,pagal STR dibilu (sory) .Ventiliacijos silumograzos neturiu o reikia blush2.gif ,vedinuosi per ŽŠ tik priputimas ,išmetimas per nesandarumus biggrin.gif , dar ekonomija pasikeltu truputuka smile.gif  biggrin.gif ...





QUOTE(Paliukas @ 2014 05 05, 14:47)
bet pats minejot kad i b klase papuolat, tai va ir idomu pasidare

Kad aiškumo daugiau butu imetu skaiciuku ,savo namo atitvaru silumos laidumo koeficientus smile.gif :

Grindu U apie 0,16m²k/W (kas nedatraukia iki A)
Isores sienos U 0,128 m²k/W (kas nedatraukia iki A)
Langai U (manu traukia iki A++) net virsina 0,7m²k/W smile.gif mediai 120mm profilio 4 stiklu argonas ,GNP selektyvai 2 ,paketo storis 6cm (Kas virsina A+ )
Stogas U apie 0,08 m²k/W (kas atitinka A++)
Sandarumas dar neuztikrintas pilnai smile.gif (nedarytas dor testas ,bet visus sandarinimo ,siltinimo darbus darau pats ,panaudojant termovizoriu tai manau rezultatas bus tenkinantis normas smile.gif ) ir vedinimo parametrai dar neispildyti pilnai biggrin.gif

Taip ,kad grindys ir sienos neatitinka A klases reikalavimu ir tai neleidzia lygintis i A klase pagal STR (kaip sak smile.gif DB , nors bendros sildymo islaidos tokios kokias minejau mirksiukas.gif )
O istikruju ,net nedarysiu tu sandarumo testu ir sertifikatu ,nacher , kai tokias saskaitas turiu .Geriausiai pateiki elektos islaidas ir matai kas ir kaip mirksiukas.gif
Sekmes Paliuk pardavimuose 4u.gif , neuzmik ant granuliu , visa beda ta ,kad ju kaina puciasi kaip kaip jos traukia i save vandeni ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 05 gegužės 2014 - 14:33
Ziurek kad tavasis grezinys neuzaltu arba kad ultra bangus aparatas nesugestu, kaip bebutu visad galesi padumyt sena gera burzuike biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 05 gegužės 2014 - 14:50
QUOTE(*** @ 2014 05 05, 16:47)
Ziurek kad tavasis grezinys neuzaltu ...
kaip bebutu visad galesi padumyt sena gera burzuike biggrin.gif

Jei sugebesi uzsaldyti pozeminiu vandenu upes tai tada tu ledo avatars biggrin.gif ..
Del strachovkes nesigincinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 05 gegužės 2014 - 14:53
Dekui uz palinkejima - manau dar kuri laika labai nepergyvensiu wink.gif

Kas liecia kainu kilima - nemanau kad ir elektros kaina stovi vietoje, todel labai krutines I prieki nepusciau wink.gif

P.s. elektros kilovatvalandes kaina nuo 2007 pakilo per 16ct
Granuliu nuo 400 iki 600lt uz tona, kas butu lygu teoriniam 4ct pabrangimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paliukas: 05 gegužės 2014 - 15:07
p.s. Paliuk , jei ka skaiciuosi ,nepamirsk paklausti atitvaru plotu ,ivertinti vidinius ir isorinius pritekejimus ir ...
Atsakyti