Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai, 3

QUOTE(Alchemie @ 2015 10 09, 15:00)
Metu triusiukas jau subrendes, gali buti, kad jam kokia liga, slapimo pusles, ar dar kazkas tokio. Siaip jau daznai sisiukas yra ir teritorijos zymejimas, musu buves triusis paleistas turedavo konkreciai numates, kur jam reikia uzsokti ir palikti zyme doh.gif
Bet gal reiktu speco konsultacijos, t.y. veterinaro

doh.gif 4u.gif
Atsakyti
O tai tas triušiukas kakoja ar sisioja visur?Mūsiškis tai niekada nekakodavo vien WC.O sisiot irgi kartais prisisioja bet kur narve.Ir šiaip kuo toliau-tuo netvarkingesnis darosi.Bet jam jau 5,5 m.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 10 10, 21:03)
O tai tas triušiukas kakoja ar sisioja visur?Mūsiškis tai niekada nekakodavo vien WC.O sisiot irgi kartais prisisioja bet kur narve.Ir šiaip kuo toliau-tuo netvarkingesnis darosi.Bet jam jau 5,5 m.



Na pavieniai kakučiai budavo , bet daugiausia tolete, o dabar visur kruvom.
Siusiodavo tiktais tolete, o dabar tupi ir daro po savim doh.gif .

Buvau pas veta siandiena tai musu kaime su graužikais jie nedirba doh.gif sad.gif
Bandysiu teirautis kur kitur verysad.gif
Atsakyti
Maniškis triušis tai narve tvarkingai daro į tualetą, bet va išleistas, tai jau nervai pradeda nelaikyti, net norisi lauk neleisti. Ištisai kur bepadėtum jūrų kiaulės narvą, prie jo kakoja ir sisioja. Bet apie metus laiko to nedare. NA dabar tai jau kaip ir tradicija gaunas. Mes manom, kad čia konkurencija smile.gif
Atsakyti
Nu taigi uzsizymi, kad cia jo, o ne kiaules teritorija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2015 09 23, 15:23)
Laba diena,

Nusprendėme ir mes įsigyti triušiuką (greičiausiai nulėpausį), tik vat bijau, kad man alergija bus... Triušių veisėja patarė pasidaryti tyrimus arba pabandyt pabūt su triušiuku, pažiūrėt, bus alergija ar ne. Tyrimų atlikti nenoriu, nes kiek skaičiau, jie nėra tokie patikimi.
O dėl antro pasiūlymo...
Bėda tame, kad draugų tarpe neturiu, kas augina triušius, tad gal čia yra gerų žmonių, kurie priims mane į svečius biggrin.gif  Ateisiu ne tuščiomis smile.gif  Tikiu, kad mano prašymas gal ir kosmiškai skamba, bet neturiu kitos išeities smile.gif 
Esu iš Vilniaus, kas drąsesnė, parašykite AŽ  4u.gif

Laba diena 4u.gif Ar jau įsigyjote triušiuką? Jei reikia - ateikt pas mano Meduolį biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Aj, tiesa - mes nesikandžiojame, laižome rankas, straksim visur, labai mėgstam rankinę "paragaut" ir pavaišinam laaabai skania kava biggrin.gif
Atsakyti
musu triusis kazkoks neklauzada pasidare, paauglyste gal lotuliukas.gif neseniai pragrauze laida, kaip ir nieko stebetino, bet pirmas atvejis per pusmeti, kiek mes ji turim, prisysiojo ant dukros lovos ir dabar ten paleistas pastoviai lipa ir kakoja sysioja, atrodo ir isskalbiau viska, bet matyt kvapas labai sunkiai pasinaikina. istisai nusiaubia narveli, isvarto wc. daryti savo reikalu atrodo eina visur, tik ne i wc, susirado kita kampa narve, ten daro ir dar sienu paslepia biggrin.gif o jau jei paleidi po namus, tai toks jausmas, kad ilgai laike "suspaudes kojas" ir paleidzia viska blink.gif maisto idet i narveli jau bijau, nes kanda i ranka. ant ranku paimtas siaip labai ramus, laizo, kanda tik jei dukra per daug uzniurko. nezinau,kas cia jam. ideju? g.gif
Atsakyti
Turbut berniukas mirksiukas.gif zymisi teritorija, o jus jam neleidziat. Siaip mes kur turejome triusi irgi vis stengdavosi uzsokti ant sofos ir ten pasizymeti, tai komanda Triusai fu, buvo dazna biggrin.gif bet labai veikia. Na laidai, tases, kuprines, batai, saugokit, cia jau pries veja nepapusi, auklekit, neleiskit ten kur vaiko kambaryje taiosi zymetis, tiesa musiskis uz fotelio megdavo tupeti, tai as ten buvau kartono paklojusi, kad parketo nesugadintu.
Narvas yra jo teritorija, delto jis ir kanda ir urzgia musiskis doh.gif as urgzdavau atgal blush2.gif kartais uz kandima per nosi duodavau, dabar nebekanda, nu vis delto maitinanti ranka esu, bet urzgimo girdziu, ypac kai jis buna savo dezeje laisveje kampe, ir ja ten visaip grazina skylem, tai is tos dezes neiskrapstysi, spardosi, letemod duoda, uzrgia kanda, zodziu ZVERIS gina savo erdve biggrin.gif
Atsakyti
berniukas smile.gif tai teritorija tegu zymisi kur narve, nu bet ne ant lovu musu hihihi.gif gauna ir per nosi, ir apibaru, bet nelabai veikia.
Atsakyti
Sakykit, o kur perkate triušiukams narvą ir kitą ,,amuniciją" g.gif
Atsakyti
Narvą pirkau čia, SM-e. Didelis, tvirtas, su ratukais, todėl galim stumdyt, kaip panorim. biggrin.gif Visa kita - bet kur, kur akcijos pasitaiko. mirksiukas.gif
Ėdalą perkam čia https://www.facebook...85733101438737/ (taip pat ir šuniui).
Atsakyti
QUOTE(inga77 @ 2015 11 04, 19:19)
Sakykit, o kur perkate triušiukams narvą ir kitą ,,amuniciją" g.gif



Mūsų narvas iš kalvarijų turgaus , mokėjau 100lt už metrinį. Pašarą perku iš pet24 versele laga arba thomas philips vitakraftą.
Atsakyti