Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 5tema

Jau Penkta mūsų temutė wub.gif kuo daugiau pilvūzėlių nestuke.gif
Ketvirtoji temutė 4u.gif antrojoje rasite ir išsamią KityKity kelionę link nestuke.gif
Šiai dienai turime tris Stambulo klinikas: Memorial, Medicana ir Bahceci.
user posted image

MEMORIAL klinika (IVF darėsi daugelis iš čia esančių) Stambule:
Memorial Hastanesi
Piyalepaşa Blv
34385 Şişli / İstanbul
Turkija
http://tupbebek-genetik.com - klinikos tinklapis
user posted image user posted image

Koordinatorė Yelena Kalkan yelena.kalkan@memorial.com.tr (kalba ir anglų, ir rusų kalbomis) Jai rašyti pirmiausia, tartis dėl pirmos konsultacijos. Kitos koordinatorės: Elis (kalba anglų ir bulgarų) elis.ceylan@memorial.com.tr Christine cristina.yorgiyadis@memorial.com.tr (kalba rusiškai, supranta anglų ); Sevda (anglų kalba)- sevda.kilic@memorial.com.tr ,
Klinikos vadovė Prof.Semra Kahraman - pas ją būtinai reik susitart susitikiti (Yelenai rašyti), ji įvertina nevaisingumą, o tada jau kiti gydytojai vadovaujasi jos nurodymais smile.gif
Antalijos Memorial klinikoje kreiptis į rusakalbę vertėją Nigora nigora.sevim@memorial.com.tr

Kainos(1TRY=0,35eur arba 1,21lt):
pirma konsultacija - 150eur
IVF (su IMSI, tyrimais, echo, transferis ir t.t.) 2.310eur+ ~400–650eur medikamentai (jie TR daugiau nei dvigubai pigesni thumbup.gif ).
FET- 1050 Eur (medikamentai neįskaičiuoti)
TESA ~3000lt
embrionų šaldymas (5-iems metams) 1600TRY
operacijos: laparoskopija LP- 2350 eur, Diagnostinė LP-2000 eur, histeroskopija H- 1600 eur, LP ir diagn.H-2880 eur, LP ir H- 3250 eur, GN- 376 eur.
Kariotipo tyrimas 551TRY
IVF su vaistais ir pragyvenimu kainuoja ~16-20tūkstančių lt.

MEDICANA klinika (IVF darė Tino, pastojo). Beylikdüzü Street No:3 ; Beylikdüzü / Istanbul
user posted image koordinatorė Aysan Candas acandas@medicana.com.tr
Medicana kainos:
1. IVF 2250 USD + drugs (drugs are about 800 +/- 250 USD depending on the response..).
2. As an alternative; we may offer you a full package which costs 4750 USD (includes the IVF/ICSI procedure including all blood tests, freezing the extra embryos and store for one year, all the drugs and medications until embryo replacement and also a 20 night accommodation in a flat and airport transfers. Flat is fully furnished and near to our Hospital (in walking distance).

BAHCECI klinika (kolkas niekas nesidarė IVF)
1. Pirmas vizitas 300 TL means around 110 euro
2. IVF price is 5900 TL (2000 euro) medications are around 500 Euro.

Detalės: Pirmajame emaile kordinatorei surašyti visą savo istoriją(IUI, IVF ir t.t.), diagnozę, darytus tyrimus, nuskanuotas GN nuotraukas ir pan.
Pirmai konsultacijai idealiausia važiuoti pirmoje ciklo pusėje; konsultacijai idealu pasiimti dvi-tris dienas, nes Memorial priima nuo 15h, tad galima nespėti atlikti tyrimus tą pačią dieną.
Prieš IVF turėti santuokos liudijimo kopiją bei po vieną foto. IVF iki blastocistų įsodinimo trunka apie 16-21dieną.

Būsto ieškoti: prie pat Memorial klinikos BIG BOX viešbutukas (~45eur), patogus apsistoti pirmai konsultacijai kelioms dienoms.
www.booking.com
www.housetrip.com
www.airnbnb.com
www.cozyistanbul.com
www.istanbulsuites.com - šie duoda nuolaidas Memorial klinikos pacientams.
https://www.airbnb.com/rooms/3707795 ir https://www.airbnb.com/rooms/3078197 dėl šių nuomos (IVF laikotarpiui)į Atisą kreiptis dėl nuolaidos

Stambulo eismo žemėlapis
user posted image
Daluraceze (pažymėta raudonai) stotelėj išlipus netoli Memorial

Skrydžių bilietai:bilietai pigiausi Turkish Airlines (iš Rygos arba Vilniaus). Economy(nekeičiamus) bilietus galima bandyti pakeisti rašydami vnoops@thy.com (rašyti lietuviškai, čia turkų atstovybė LT), o grąžinti per Stambule esantį Turkish Airlines skambučių centrą: 0090 212 444 0849.
Dar skrendame per Ukrainos avialinijas , Latvijos Airbaltic avialinijas , bendra paieška

Iš oro uostų: HAVATAS įmonės autobusai stovi iškart tik išėjus iš bet kurio iš dviejų oro uostų; ant autobuso priekio rašo kryptį, pvz: Taksim. Jų tinklalapis - čia rasite visus tvarkaraščius, kainas.

Android sistemos programėlė orientacijai mieste: - yra visas Stambulo žemėlapis, atstumai, lankytinos vietos ir jų aprašymai.

Mūsų statistika ir planai: wub.gif

nika2: 2011m TR susilaukė berniuko wub.gif 2013.10-11 pirmas bandymas antram leliukui nepavyko. Antras IVFbandymas antram leliukui 2014.05.24:įsodino dvi blastukes, 9dpi hcg 33, 10dpi tik 36 sad.gif (nėra kiaušintakių. 6IVF LT, 2IVF Austrijoje).
nikos2 dvi draugės pastojo prieš ją (duomenys konfidencialūs)
KityKity: I vizitas 2013.08.23, tada 0925 LP (prof.Semra), IVF 11.06; įsodino dvi blastocistas. 2014.07.11 gimė mergytė ir berniukas wub.gif wub.gif (prasta sperma. 4IUI LT, 3IVF LV)
Wiliux:IVF 2013.11. 2014.08.13 gimė mergytė wub.gif (endometriozė, 4IUI, 3IVF LT)
Maniakas: IVF (IMSI+TESA) 2014.05; įsodino dvi blastocistas(keletą užšaldė), 10dpo HCG 46.39; 05.13dpo HCG 106.3, laukiasi vieno leliuko wub.gif(azoospermija)
Afrodite69: I vizitas 2014.06.16, IVF 2014.07,ilga schema, įsodino dvi blastutes. 9dpi HCG 220, 11dpi-486, 16dpi-3735 wub.gif wub.gif (Oligospermija, endometriozė ir kt.; 3IUI+2IVF LV, 3IVF LT)
Tino: I vizitas ir IVF 2014.07.28(MEDICANA):08.02 įsodino 1 dviejų d. embrioniuką, 12dpo HCG 109.9, 16dpo 608,8 wub.gif (žemas AMH; 6IUI ir 1IVF LT)
Meile: 2014.07 1IVF Antalijos Memorial-dvi blastukes įsodino, kabinosi, bet pabėgo... (vyriškos problemos; 4IUI LT)
Edena: I vizitas 2014.05.26. IVF 2014.07.02, dėl hiper užšaldė 9snaigutes 4u.gif (oligoastenoteratospermija, 4IUI LT)
Atisa: I vizitas - 2014-05-07, IVF planuojamas ~2014-09-15 (ilgas protokolas) (oligoastenospermija, 1 IUI+1 IVF LT)
cestrella: I vizitas 2014.06.17; IVF planuoja 09mėn. (3st.endometriozė; 8IUI LT, 1IVF LT, 2IVF LV)
magute: planuoja I vizitą ir IVF 2014.09.
Magnetukas: I vizitas 2014.06.23 (neaiškios kilmės nevaisingumas; 3IUI ir 3IVF LT)
šifonyte: I vizitas 2014.09.19 (prasta sperma, hidrosalpingsas. 3IVF LT)
emirra: I vizitas 2014.04.08, planuojamas IVF 2014.10. (nėra kiaušintakių, prasta sperma; 1IVF LV)
safari s:I vizitas 2014.06.23. (endo IV stadija, 2IUI LT, 2IVF LV)
Greisiukė: I vizitas 2014.06.23. (žemas AMH, prasta sperma; 1IUI LT)
misheliina2: I vizitas 2014.07.23 (endometriozė, oligoastenospermija; 1IUI LT, 2IVF Norvegijoje)
linosiuke: I vizitas 2014.07.30; planuoja IVF 09-10mėn. ( prasta sperma, nekokybiškos kiaušialąstė; 3IUI ir 2IVF LT, 1IVF LV)
pajurio kaimas: planuoja vizitą 2014.09 (amžius; viena kiaušidė;3IUI ir 3IVF LT)
Lalabamba: planuoja I vizitą ir IVF 2014.10 ( nėra kiaušintakių, prasta sperma; 4 IVF LV)
Krown: planuoja I vizitą 2014.10 (astenospermija; 1IUI LT).
Karmensita: I vizitas 2014.06.02 (gimdos problemos, žemas AMH; stimuliacijos LT)
Aivė: I vizitas 2014.06.03 (prasta sperma. 2 IUI, 5IVF LT ir LV).
angelas sargas: planuoja I vizitą (endometriozė; 3IUI LT)
Nica79: planuoja I vizitą (azoospermija)
RositaK: 2013.05 I vizitas. 2013.10-11 IVF -nepavyko. Planuojamas antras bandymas 2015m. (astenozoospermija+nėra kiaušintakių. 4IUI ir 4IVF LT+3IVF LV+1IVF TR)
19891010: planuoja I vizitą (vienas kiaušintakis; 8stimuliacijos ir 1IUI LT).
Planuoja gydytis: ailima, Millano, meiles kibirkstele, Irėnė, Comma, Delena ...

Iš lankytinų vietų "Istanbul in one day" turbūt "must see" vietos 1. Sultanahmet mosque (mečetė) 2.Šalia esanti Sophia Hagia 3.Grand bazaar (VII ir I nedirba) 4.Topkapi palace 5.Galatos bokštas, Istiklal pėsčiųjų gatvė ir Taksim aikštė. O iš visur apeiti patogiausia pėstute, apsistojus Beyoglu arba Sultanahmet rajonuose.
Išsimaudyti galima Kinaliada saloje, plaukiant Sehir Hatlari keltu iš Kabatas (su istanbul kart 3,85 lyros į vieną pusę arba žetonas 5 lyros) arba Turyol laivu iš Eminonu prieplaukos. Is kabatas
Dar vienas "išbandytas" labai gražus paplūdimys Aqua beach, randasi Sile miestelyje, iki Sisli rajono 74 km

Valand-labai smagus pramogų parkas, beje jis randasi labai šauniame parke. Susisiekti gana lengva-nuo Taksim aikštės veža nemokamai autobusiukas ir paskui jis parveža. Tas pats yra ir su Aquazoo- tik jis kitame prekybos centre, beje jame yra ir Jurastic park.

Šiai dienai iš Stambulo esame parsivežę 4 vaikelius ir 3 nėštukes (SM narių rate) drinks_cheers.gif
kuo gražiausių didžiausių pilvūzų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 02 rugsėjo 2014 - 08:45
Sveikos mergiotės 4u.gif

Tino, kaip skaičiukai? blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už šiltą priėmimą 4u.gif
QUOTE(RositaK @ 2014 08 18, 11:13)
žinoma  4u.gif skaityk, klausk, domėkis - padėsim kuo galėsim kelyje į  nestuke.gif
matau prieraše, kad turi vieną lelių? atėjo natur?  4u.gif

Prieraše ta mūsų žvaigždutė, kuri mus paliko. Kažkaip palikau ta prierašiuką-randelį, nes jis primena tą nuostabų laiką, kurį išgyvenom. Gavosi naturaliai, nors prieš tai buvo 4 nesėkmingos IUI.
Atsakyti
Rosita K, ačiū už 5 temutę smile.gif

Aha, Tino - kaip Tu? Kaip dabar jautiesi, kai visi bio energetikai ir astrologai pasirodė "melagiai"..
Atsakyti
Afrodite, musu bulvei (pasak teveliu kalendoriaus) nuo sianxien suėjo 18sav. Labai tikiuosi, kad jau per 20sav tiksliai pasakys kokia spalva kambarį reik dažyt thumbup.gif
o skrenda per kieva nes ten nieko nevyksta. Visos blogybės rytu ukrainoj. Tai jei pinigėliai svarbu skriskit ler kieva. Mes skridom ir jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Maniakas @ 2014 08 18, 13:51)
o skrenda per kieva nes ten nieko nevyksta. Visos blogybės rytu ukrainoj. Tai jei pinigėliai svarbu skriskit ler kieva. Mes skridom ir jokių problemų.

Maniakas, tuo metu, kai jus ir mes skridom, dar tikrai nebuvo tokiu ivykiu, kokie yra dabar mirksiukas.gif Mes tada irgi skridom, ir viskas gerai buvo, buvo riauses, bet ne tokie ivykiai, kaip dabar - Kijeve ramu buvo, o dabar tai jau reikia sekti ziniasklaida g.gif Kazkaip sikart mes pabijojom ax.gif Sekmes jusu seimynai, linkejimai zmonytei ir bulvytei biggrin.gif 4u.gif
RositaK, aciu uz temute wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 18 rugpjūčio 2014 - 12:16
QUOTE(angelas sargas @ 2014 08 18, 09:33)
Labas rytas  4u.gif  norejau jusu pasiteirauti, o kur jus kaune darotes gimdos nuotraukas, kad atiduotu kartu su nuotrauka ir tiktu turkams? Maciau daro motina ir vaikas, bet ar ten atiduoda pacia nuotrauka ne viena israsa. g.gif


taip bet MV darytos netinka !!! Nepadarykit klaidos kaip as smile.gif Ten duoda tik ultragarsine nuotrauka, ir ji kitokia ten isvis ne GN, o ziuri kiausintakiu praienamuma bet daugiau nieko nepasako nekalbant jau kad nepateikia vaizdziai ir turkams to nepakanka doh.gif Skausmas tas pats kaip ir GN bet tikrai geriau nuvykt i Vilniu GN pasidaryt arba VK daro bet irgi neesu tikra ar Kaune daro. Vaziavau i Vilniu i GRybo g. klinika, pries tai nepamirskit pasidaryti tyrimu reikalingu GN. Ir GN turi butu daroma iki ovuliacijos, geriausiai 7-10 c.d.
QUOTE(Atisa @ 2014 08 18, 09:57)
Atsakysiu uz Edena  biggrin.gif  Taip, daro bet kuria cd  mirksiukas.gif


Aciu Atisele wub.gif biggrin.gif
Taip Nica79, bet kuria dienele 4u.gif Mums ta pacia vizito diena TR paeme krauja, ir po 5 d. turejom atsakyma el. pastu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 18 rugpjūčio 2014 - 12:49
Mergaitės,

Gal aks nors neseniai rašėte kokiai koordinatorei?
Rašau kelis laiškus yelena.kalkan@memorial.com.tr , bet man grįžta laiškai, rašo, kad toks adresatas neegzistuoja. Nesuprantu, kas negerai; pasižiūrėjau Memorial puslapyje, tai ji ten nenurodyta. Anglų kalba nurodyta kažkokia Elis Ceylan (for english).
Gal ta Elena ten nebedirba? Nieko nesuprantu. Laiška surašiau angliškai, galiu ir rusiškai, bet rusiškai yra tik koordinatorė Cristina Yorgiyadis, o su ja, rodos, buvo kažkokių ten problemų. Ar dabar visos rašot KAM? Jei rašot?
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 08 18, 12:48)
Mergaitės,

Gal aks nors neseniai rašėte kokiai koordinatorei?
Rašau kelis laiškus yelena.kalkan@memorial.com.tr , bet man grįžta laiškai, rašo, kad toks adresatas neegzistuoja. Nesuprantu, kas negerai; pasižiūrėjau Memorial puslapyje, tai ji ten nenurodyta. Anglų kalba nurodyta kažkokia Elis Ceylan (for english).
Gal ta Elena ten nebedirba? Nieko nesuprantu. Laiška surašiau angliškai, galiu ir rusiškai, bet rusiškai yra tik koordinatorė Cristina Yorgiyadis, o su ja, rodos, buvo kažkokių ten problemų. Ar dabar visos rašot KAM? Jei rašot?


yelena.kalkan@memorial.com.tr hm adresas geras, gal tikrai nebedirba, kaip keista g.gif
Rasykite tuomet Elis, ji visai nebloga atrodo kordinatore, manau tikrai geresne nei Cristina plius jau rudeni bus daugiau patyrusi, liepa dar ji buvo ten "sviezia" bet dabar su pacienciu kiekiu tikiu ir patirties igaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 08 18, 14:48)
Gal aks nors neseniai rašėte kokiai koordinatorei?


Matau, kad visai susimaise informacija ax.gif
Cristina yra verteja - jai nereikia rasyti del pirmo vizito 4u.gif Kitos merginos irgi. As suprantu, kad del vizito reikia rasyti Yelenai arba bendru meilu i Memorial, o tada jau kazkuris darbuotojas atraso.
Nezinau, kaip del kitu, bet Christina mums sake, kad ji bendrauja tik su "savo" klientais-su kuriais jau yra susitikusi ir su kuriais toliau derinasi vizitus. O del visu bendriniu klasuimu sake rasyt Yelenai (arba cia eilini karta Christina savo taisykles sugalvojo biggrin.gif ). Pataisykit, jei klystu 4u.gif Gal kitos vertejos sake kitaip?
Nica79, gal parasyk bendru meilu?
Nu jeigu ir Yelena nebedirba, tai ten darbuotoju kaita tai kaip mano dukra sako "tai ka as zinau" biggrin.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Edena @ 2014 08 18, 14:51)
yelena.kalkan@memorial.com.tr hm adresas geras, gal tikrai nebedirba, kaip keista g.gif

Girdejau merginos ir Sevda labai gyre 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 18 rugpjūčio 2014 - 13:01
QUOTE(Edena @ 2014 08 18, 12:51)
yelena.kalkan@memorial.com.tr hm adresas geras, gal tikrai nebedirba, kaip keista g.gif
Rasykite tuomet Elis, ji visai nebloga atrodo kordinatore, manau tikrai geresne nei Cristina plius jau rudeni bus daugiau patyrusi, liepa dar ji buvo ten "sviezia" bet dabar su pacienciu kiekiu tikiu ir patirties igaus  4u.gif

rugpjucio 13 ji man dar rase. butu keista, jei butu isejusi ir jos laiskai niekur nebutu peradresuoti
Yelena Kalkan <yelena.kalkan@memorial.com.tr>;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 18 rugpjūčio 2014 - 13:17
QUOTE(magute @ 2014 08 18, 13:17)
rugpjucio 13 ji man dar rase. butu keista, jei butu isejusi ir jos laiskai niekur nebutu peradresuoti
Yelena Kalkan <yelena.kalkan@memorial.com.tr>;

tai vat keista labai butu g.gif Pritariu, arba is kito mail gal kokio gmail pabandykit, gal kokia antivirusine gali atmest atgal, neisivaizduoju… Nes pirmiausia as irgi tik su ja bendravau, kordinatore paskyre atvaziavus susipazinau…

Arba perpildyta pasto dezute gal nuo musu antpludzio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 18 rugpjūčio 2014 - 13:20