Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimas kelionėje

sveikos mamytės,
mums jau 6 mėn. ir vasaros pabaigoje norėtume nuvykti iki jūros (mums iki Latvijos pajūrio tik 100 km.). Tačiau kaip su maistu? Mišinuką dar galima pasidaryti pasiimant į termosą karšto vandens, o kaip su košėm? (jau valgom daržoves, tuoj ir kruopas pradėsim).

Pasidalinkit savo partitimi. O gal musm apie tolimesnes keliones šiais metais pamiršti.
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2006 06 29, 22:49)
O gal musm apie tolimesnes keliones šiais metais pamiršti.


Jokiu būdu nono.gif
Mes nuo pat gimimo keliaujam nuolat, mums dabar jau 8,5 mėn.
O kelionėje (ir ne tik) gelbsti mus HIPP tyrelės ir košelės. Labai patogu ir skanu (kad ir ką kitos mamos besakytų tongue.gif ). Net ir mūsų gydytoja patarė viską isbandyti, kad pripratęs vaikas vien prie naminio maisto neturėtų atsisakyti kelionių vien dėl to, kad nebus kur jam košės išvirt doh.gif .
Neturėtum pergyventi dėl maisto kokybės, nes HIPP - ekologiškas maistas, specialiai gaminamas kūdikiams, visko yra, ko tik reikia thumbup.gif .
Atsakyti
O kelionėje (ir ne tik) gelbsti mus HIPP tyrelės ir košelės. Labai patogu ir skanu


o tai daržovių tyreles duodi šaltas? Negi jų nereikia pašildyti?
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2006 06 30, 12:39)
O kelionėje (ir ne tik) gelbsti mus HIPP tyrelės ir košelės. Labai patogu ir skanu
o tai daržovių tyreles duodi  šaltas? Negi jų nereikia pašildyti?

O tai kokiose antisanitarinese salygose jus gyvensit? g.gif Net gyvendama palapinej mano drauge vaziavo su keturiu menesiu vaikeliu, kuriam maisteli silde, misinukus gamino ant lauzo:vandeni nusipirko ta 5 lt geriama, isidejo puoda, uzsikurdavo lauza ir issivirdavo puode vandenuko misinukams arba tyrele stiklainiukyje idedavo i sildoma vandenuka, tai ir pasildavo paprasciausiai virs lauzo, vaikas alkanas nebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2006 06 30, 12:39)
O kelionėje (ir ne tik) gelbsti mus HIPP tyrelės ir košelės. Labai patogu ir skanu
o tai daržovių tyreles duodi  šaltas? Negi jų nereikia pašildyti?


jeigu jau taip nerimauji, yra mašininiai maistelio šildytuvai. Paieškok parduotuvėse, tikrai rasi.
Atsakyti
Nematau jokios problemos smile.gif pritariu mamos, kuo puikiausiai gali vežtis konservuotą maistelį i rne būūnai HIPP , yra ir kitų firmų.O aš šildydavau labai paprastai , į termosą verdančio vandens ir tada prisipili į atskirą indelį įdedi stiklainį ir maišydama pašildai.
Linkiu gerų atostogų 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi pritariu mamytėms, kad maistas ne kliūtis keliauti su kūdikiu. Su pusmetinuku palapinėse praleidome dvi savaites: ir po Latviją keliavome, ir Ignalinos ežerais plaukėme. Ryt su 9 mėnesiu kūdikiu irgi porai savaičių išvažiuojame, net nežinodami tiksliai, kur nukaksime ir kur palapinę statysime. Vandeniui užsivirinti, kruopų košytei išvirti turime mini viryklėlę. O daržovienes duodu pirktines iš stiklainiukų. Jei pietaujame kavinėse, užeigėlėse, tai paprašau pašildyti ten, jei piknikas gamtoje - šildau ant viryklėlės užvirtame ar termose išsaugotame vandenyje.
Atsakyti
as taip pat uz keliones,yra kaip minejo indeliuose maistelis,mano tai vyrukas neisrankus valgo ir kambario temperaturos maisteli,todel kelionese vargo nera nei su misineliu nei su maistu,linkiu gerai pakeliauti,nes juk seis laikais yra visos galimybes judeti su vaikais tik reikia noro biggrin.gif
Papildyta:
as taip pat uz keliones,yra kaip minejo indeliuose maistelis,mano tai vyrukas neisrankus valgo ir kambario temperaturos maisteli,todel kelionese vargo nera nei su misineliu nei su maistu,linkiu gerai pakeliauti,nes juk seis laikais yra visos galimybes judeti su vaikais tik reikia noro biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis tai neisrankus,valgo maisteli kambario temperaturos.Ir neturim jokiu problemu nei kelionej,nei gamtoj biggrin.gif
Atsakyti
mano sesuo atsimenu,sako kaip tu gali duoti nepasildyta maisteli,o ka smile.gif aisku jei yra galimybe duodu ir silta,bet jam gerai viskas,manyciau jei nepatiktu nevalgytu schmoll.gif
Atsakyti
priklausomai nuo keliones pobudzhio, isheitis budavo paprashyti kavineje maisteli pashildyti mikrobangej.
Atsakyti
Man maistas keliaujant tai mažiausia problema bigsmile.gif Mes daug sykių jau važiavome į Klaipėdą pas mano tėvus bei kartą 1,5 sav. buvome nuvykę į vyro gimtąją Estiją. Nuvažiuojant vežiausi savo virtą daržovienę su mėsa, nes buvau spėjusi išsivirti. Nešildžiau, nes maniškė paprastai valgo kambario temperatūros maistą, o grįžtant daviau HIPP tyrelę. Kelionėse labai puikiai įmanoma išsiversti su pirktinėmis tyrelėmis, o jei reikia šildyti, tai galima daryti kaip EDITAB arba nusipirkti šildytuvą smile.gif Dėl tokių dalykų tikrai nereikia atsisakyti kelionių mirksiukas.gif
Atsakyti