Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(bea @ 2005 12 15, 13:56)
ha, man gyvenime buvo taip, kad atidariau šokoladą su neskaldytais riešutais mėnesį spintoje pastovėjusi (Karūnos, tas didelis kur apie 6 Lt kainuoja, karališkas ar koks ten), ir iš riešutų buvo išsiritusios riebios gražios kirmėlaitės smile.gif. atrakcija nu. ir mėsytė ir desertas  tongue.gif


o viešpatie, tikiuosi pasikreipei su tuo šokoladu į tą inspekciją, kur tyria tokius brokus?būčiau nualpus.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 12 15, 14:02)
o viešpatie, tikiuosi pasikreipei su tuo šokoladu į tą inspekciją, kur tyria tokius brokus?būčiau nualpus.

aj ne, aš pasigardžiuodama ir kiekvieną kirmėlytę asmeniškai apčiulpdama suvalgiau smile.gif.
juokauju, išmečiau i vsio. museu nepikta buvau tądien. Va šiandien pikta buvau, tai maximoj dėl vieno cento užsiparinau ir išsireikalavau, kad grąžintų, xixixiii. Kasininkė mane užkniso, tai iš principo supykau ir pasiekiau savo smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 12 15, 13:56)
ha, man gyvenime buvo taip, kad atidariau šokoladą su neskaldytais riešutais mėnesį spintoje pastovėjusi (Karūnos, tas didelis kur apie 6 Lt kainuoja, karališkas ar koks ten), ir iš riešutų buvo išsiritusios riebios gražios kirmėlaitės smile.gif. atrakcija nu. ir mėsytė ir desertas  tongue.gif


eina sau!!!!
wacko.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif mega_shok.gif ohmy.gif blink.gif

Nu baikit gasdinti!!!!!
Tai gerai, kad ta pyraga pries dvi svaites iki valgymo kepiau. O jei pries du menesius, kiek ten visko butu prisiveise... doh.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Jau dabar man noras ta pyraga valgyti praeidineja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 12 15, 14:41)
vaisiuose ir riesutuose yra kandziu lervu????  blink.gif  blink.gif  blink.gif
OH MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!! blink.gif
Gal gali placiau pasidalinti savo ziniomis?????????


bea gan vaizdžiai pasidalino blink.gif bigsmile.gif berods šitam forume skaičiau g.gif kad kartais užveža riešutų, dž.vaisių, beje ir kruopų bigsmile.gif su kiaušinėliais, iš kurių vėliau išsirita visokios lervos, o po to skraido tokios vaisinės kandys cool.gif man jau teko kartą visas savo kruopų atsargas į šiukšlyną išmest bigsmile.gif
o girdėjau dar tokią istoriją, kai žmonės nusipirko riešutus, sudėjo į vazą, o po kurio laiko rado ten daug kirminų blink.gif
skanaus drinks_cheers.gif

aaaa, o dėl citrinos žievės, tai aš vieną nutarkavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 15 gruodžio 2005 - 14:52
QUOTE(elia @ 2005 12 15, 14:50)
bea gan vaizdžiai pasidalino blink.gif  bigsmile.gif berods šitam forume skaičiau g.gif kad kartais užveža riešutų, dž.vaisių, beje ir kruopų bigsmile.gif su kiaušinėliais, iš kurių vėliau išsirita visokios lervos, o po to skraido tokios vaisinės kandys cool.gif  man jau teko kartą visas savo kruopų atsargas į šiukšlyną išmest bigsmile.gif
o girdėjau dar tokią istoriją, kai žmonės nusipirko riešutus, sudėjo į vazą, o po kurio laiko rado ten daug kirminų blink.gif
skanaus drinks_cheers.gif


Ne, nu geriau jau buciau nezinojusi... doh.gif
Dabar bijosiu tuos pyragus ir isvynioti... doh.gif o prapjauti... doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif na jūs čia ir prirašėt apie tuos riešutus, tai ką jūs taip ir nesupratot kodėl pyragą prieš du mėnesius reik kepti doh.gif ir dar suvyniojus laikyti, ogis dėl to, kad per du mėnesius iš kiaušinėlių kirmelaitės ir išsiris, neturės kur dingt. tai ten pat ir pastips ir pyragą sudrėkins lotuliukas.gif O suvynuotą, kad viso to nematytumėm lotuliukas.gif
Taip sakant nė nežinai žmogus nuo ko numirsi , o čia išsigando, kirmelaičių lotuliukas.gif Jos jau seniai sukepę per tas dvi valandas kepimo bus lotuliukas.gif
Na gerai, jau nebesijuokiu, mažiau imkit į galvą bigsmile.gif Ir skaniai laukit Kalėdų, aš tai po gabaliuką vis atsiriekiu , tai kaip ir skaniai kasdien laukiu tų švenčių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2005 12 15, 15:40)
Taip sakant nė nežinai žmogus nuo ko numirsi , o čia išsigando, kirmelaičių  lotuliukas.gif Jos jau seniai sukepę per tas dvi valandas kepimo bus  lotuliukas.gif


tai tikriausiai tas dvi valandas ir reikia kepti del dezinfekijos... doh.gif tongue.gif

juokas juokais, bet pasiskaicius tai man valgymo upa numuse... doh.gif

na, kirmelaites nera pats maloniausias dalykas, koki butu galima rasti pyrage... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2005 12 15, 15:42)
tai motin neliks tau to pyrago iki kalėdų  lotuliukas.gif

Kadangi viena naktim ragauju, tai nespėsiu visko suragauti lotuliukas.gif

user posted image

Čia kepiau žemoj formoj, bet man skanesnis tas kur žiedo aukštoj formoj išsikepiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2005 12 15, 15:57)
tai bepigu tada tau ragauti, jei tu ten kelis atsargai prisikepus  bigsmile.gif

nu gerai atrodo tas pyragas  thumbup.gif , ale traukinys jau tubrūt nuvažiavo, nes mažiausiai prieš dvi savaites turbūt reikėjo kepti  g.gif

Aš tau pasakysiu, kad labai jau jis skanus ir šlapias tik iškeptas, o jau kitą dieną būna sausas, taip, kad drąsiai galima kept ir tą pačią dieną thumbup.gif
Atsakyti
O as tai skaiciau kaip vaziavo mergina i uzsieni ten gyvenanciu draugu aplankyti ir nuveze jiems lietuviska sokolada su riesutais, tie isvynioja, o ten kirmeliu pilna wacko.gif Svelniai tariant buvo nejauku blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 15 gruodžio 2005 - 16:13
Na, o kurios jau įsivaizduojate, nespėjusios išsikepti to Kalėdinio pyrago su vaisiais, galit šeimyną, draugus ar kt. nudžiugint šiuo pyragu (jis man kol kas skaniausias iš mano keptų ar ragautų aguoninių) bigsmile.gif Geriausiai kept prieš dieną, ir laikyti šaldytuve tą parą, tuomet tiesiog tirpsta burnoje.

Japoniškas aguonų - obuolių pyragas:

8 kiaušiniai
250 g margarino
200 g cukraus
300 g aguonų
600 g obuolių
8 šaukšteliai manų košės
1,5 šaukštelio kepimo miltelių
migdolų aliejaus kelis lašus
Razinų jei patinka saują
Aguonas nuplikyti verdančiu vandeniu ir 2 kartus permalti.
Obuolius nulupti, stambiai sutarkuoti.
Margariną ištrinti su cukrumi, įdedant po vieną trynį. Kai cukrus ištirps, dėti po šaukštą aguonų ir tarkuotų obuolių. Baltymus išplakti, supilti į tešlą ir gerai išmaišyti.
Tada sudėti manų košę, suberti kepimo miltelius, įpilti migdolų aliejaus, išmaišyti.
Kepti 180 laipsnių orkaitėj apie 30min, paskui galima pamažinti jei viršus ruduoja per greit ir kepti dar 20-30min. Išėmus ir pravėsusį aplieti tirpintu šokoladu. Palaikyti šaldytuve, bent 3h, o gheriausiai iki kitos dienos bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Neeri,2005 12 15, 17:20]
Na, o kurios jau įsivaizduojate, nespėjusios išsikepti to Kalėdinio pyrago su vaisiais, galit šeimyną, draugus ar kt. nudžiugint šiuo pyragu (jis man kol kas skaniausias iš mano keptų ar ragautų aguoninių) bigsmile.gif Geriausiai kept prieš dieną, ir laikyti šaldytuve tą parą, tuomet tiesiog tirpsta burnoje.

Japoniškas aguonų - obuolių pyragas:

taip taip merginos šitą galite drąsiai kepti, labai skanus thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti