Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(2 in 1 @ 2014 11 03, 10:22)
Nežinau, ar pavyktų uždėti rankeneles bumbuliukus, nes lieka dvi skylės nuo senų rankenėlių.

Tai todėl Jums ir pasiūliau dėti burbuliukus su dekoratyvine juostele, nežinau, kaip ją įvardinti biggrin.gif , kuri ir uždengtų tas dvi skylutes 4u.gif
Atsakyti
Tas skyles tikriausia įmanoma būtų užmaskuot kažkokiu tai špaklium ir padažyt kiek, juo labiau, kad Jūsų baldai nėra tolygios spalvos smile.gif ....

QUOTE(TuDa @ 2014 11 03, 11:26)
Tai todėl Jums ir pasiūliau dėti burbuliukus su dekoratyvine juostele, nežinau, kaip ją įvardinti biggrin.gif , kuri ir uždengtų tas dvi skylutes 4u.gif


... bet toks variantas geresnis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 03 lapkričio 2014 - 10:28
wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 11 03, 11:36)


atsakymas į klausimą, ar gali būti tapetai ir medžio grindys vonioje biggrin.gif pas mus irgi yra ir tas, ir tas.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 11 03, 11:36)
wub.gif



Kažin ar kada mačiau gražesnį vonios kambarį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 10 31, 18:59)
Pupuk24, iš kur tas šviestuvas virš valgomojo stalo?  4u.gif


senuku
4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Gal galit pasakyti kokia čia spalva sienos dažytos? Chaki? blush2.gif Man baisiai graži wub.gif

http://fabrykawnetrz...nia-old-england
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2014 11 03, 14:58)
Laba diena  4u.gif
Gal galit pasakyti kokia čia spalva sienos dažytos? Chaki?  blush2.gif Man baisiai graži  wub.gif

http://fabrykawnetrz...nia-old-england

Sakyčiau švelni olive green artimiausia 4u.gif
Gal panaši į kraštinę?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2014 11 03, 08:06)
Kur patartumėte ieškoti batų dėžės ir pakabos rūbams?  Prieškambary labai mažai vietos


Kad neatrodytu, jog klausimas ignoruojamas, atsakysiu - baldu parduotuvese: realiose, internetinese, uzsienio, ebay.uk arba com, sendaikciu parduotuvelese (pavardinta pirmame temos psl.) tiek internete, tiek "gyvai", sendaikciu mugese, liet. portaluose skelbiu.lt, keiciusofa.lt ir t.t.
Specializuotu batu deziu ar pakabu parduotuviu kol kas aptikti nepavyko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 03 lapkričio 2014 - 15:05
Virtuvėje man alyvuogių žalia skaniai žiūrisi wub.gif
Pupuko sala lyg panaši, tik šviesesnė?
user posted image
user posted image

ir sodresnės sienos neblogai žiūrisi, noriu miegamajam tokių, vietoj labai švelnios ir šviesios alyvuogių:
user posted image

paskutiniu metu labai veža tokios žalios ir mėlynos deriniai:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 11 03, 14:54)
Sakyčiau švelni olive green artimiausia 4u.gif
Gal panaši į kraštinę?
user posted image


labai ačiū, femme 4u.gif Dabar jau aiškiau bigsmile.gif MB nori gelsvai dažyti sienas virtuvėj bet man schmoll.gif
Atsakyti
superinė paletė sienoms, kam aktualu, kad per daug nenužaliuot, kaip būna renkantis savarankiškai wub.gif
user posted image
Atsakyti