Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas po abrazijos, persileidimo

QUOTE(*Hazell @ 2015 04 12, 17:02)
Sveikos.

Violeta, labai gaila, kad ir vel pasikartojo ta pati istorija 4u.gif

Markata, jeigu dar nesi skaiciusi, isigyk Dr. A.Beer "Is your body baby friendly?". Joje aprasoma imuniteto itaka pastojimams ir isnesiojimamas. Dr. Beer gyde poras  su nepaaiskinamu nevaisingumu ir nepaaiskintais persileidimais. Knygoje radau, kad PKS yra imunologinio sutrikimo padarinys. Ir dalis moteru su AFS taip pat turi perdaug aktyvu imuniteta. Jeigu turit galimybe, as rekomenduociau susirasti gydytoja, kuris vadovaujasi Beer tyrimais ir gydymais. Gali buti pas tave ne tik AFS ir PKS, bet ir rimtesnes problemos.
As pati tik pries savaite gavau sia knyga, dar tik penktadali perskaiciau. Kolkas jokie tyrimai pagal Beer man nedaryti , bet mano persileidimu dinamika, sveikatos anamnaze leidzia speti, kad turiu imunologiniu problemu. Viliuosi anksciausiai rudeni pradesim imunologinius tyrimus pas Gorgy unsure.gif

Nea neesu skaiciusi sios. Pabandysiu paieskoti ir kai eisiu pas nauja giniu paklausiu kaip ten su tais tyrimais ir ka toliau daryti sad.gif Nes nu uzknisa tai ne tas zodis visi sie dalykai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 04 12, 16:05)
Nea neesu skaiciusi sios. Pabandysiu paieskoti ir kai eisiu pas nauja giniu paklausiu kaip ten su tais tyrimais ir ka toliau daryti sad.gif Nes nu uzknisa tai ne tas zodis visi sie dalykai sad.gif

Cia butu taip vadinami Cikagos tyrimai. Pas mus tik privaciai juos galima darytis. Gydytoja ligonineje tai labai pries juos nusistacius buvo. Bet ji apskritai viska suverte "bad luck". Nesileido i jokias imunologiniu tyrimu kalbas. Apskritai kolkas visam pasaulyje imunologines problemos ir nevaisingumas/pasikartojantys persileidimai yra dar tik tyrimu pradzioje ir gali tekti tik privaciai juos pasidaryti... Labai gaila, nes kainos tyrimu kosmines... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 04 12, 17:12)
Cia butu taip vadinami Cikagos tyrimai. Pas mus tik privaciai juos galima darytis. Gydytoja ligonineje tai labai pries juos nusistacius buvo. Bet ji apskritai viska suverte "bad luck". Nesileido i jokias imunologiniu tyrimu kalbas. Apskritai kolkas visam pasaulyje imunologines problemos ir nevaisingumas/pasikartojantys persileidimai yra dar tik tyrimu pradzioje ir gali tekti tik privaciai juos pasidaryti... Labai gaila, nes kainos tyrimu kosmines... verysad.gif

Reiks pasidometi, jei ka dar sakiau bandysiu su heparinu, gal pas mane tik tas AFS, nes vaikelis kaip ir vystesi pagal laika, tik ta sirdute pavedinejo. Be to ir paskutini karta turejau zaibini persileidima.
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 04 12, 17:02)
As pati tik pries savaite gavau sia knyga, dar tik penktadali perskaiciau. Kolkas jokie tyrimai pagal Beer man nedaryti , bet mano persileidimu dinamika, sveikatos anamnaze leidzia speti, kad turiu imunologiniu problemu. Viliuosi anksciausiai rudeni pradesim imunologinius tyrimus pas Gorgy unsure.gif



Sudominai tuo leidiniu, bet bėda, kad jau tos techninės ar medicinės terminijos angliškai nekertu...

o jai galit priminkit kokia jūsų perisleidimų dinamika ir anamnezė yra?

aš pati nežinau ar turiu imunologinių bėdų. bet esu alergiška, o tai kelia prielaidų, kad imunitetas yra užaukštintas, kita vertus kiek čia sm domėjaus, su imunolologinm bėdom nuo ipat pradžių bėda...kai neina pastot ir išnešiot, o kai su vienu sėkmingu neštumu esi, o kiti nelaimingai klostosi - jau prielaida AFS'ui. g.gif visgi kol kas save sieju su afs...ta alergija mano sezoninė ir nėr tokia jau išreikšta, apsieinu net be vaistų. g.gif


..o persileidimas prasidėjo savaitgalį...penkt vakare ir naktį sąrėmiai vis stiprėjo ir stiprėjo, kol nebeiškenčiau, įkaliau ibrufeno 400..Tai ir baigės viskas, kol vaistai suveikė 8-10 valandų...šešt ryte išėjo daug audinių lauk..ir vėl viskas baigės. jau galvoju, valio, kaip lengvai ir paprastai...visą diena be jokio kraujavimo...o vakar...gal trigubai visko daugiau...sąrėmai tokie, kad vos iškenčiau...paskum vėl kaliau ibuprofeno400 ir vėl viskas nurimo su visam..ir vėl nieko, jokio progreso..Na ir kilo mintis, ar nebus tik taip, kad ibuprofenas visą veiklą stabdo? g.gif sėdžiu namie, ir toliau dirbdama laukiu kas darysis..Bandau galvot kad gal viskas jau išsivalė, bet po vakar..suvokiau kad net įsivaizdavimo neturėjau, koks ten ko kiekis doh.gif Žodžiu jei dar užeis tie sąrėmių pobūdžio skausmeliai jau laikysiuos kaip nors be vaistų, o tai bijau, kad gali ir ne viskas pasišalint..ir vis tiek tada reiks tos abrazijos, ar teoriškai būtų gaima laukt iki mėnesinių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2015 04 13, 09:54)
Sudominai tuo leidiniu, bet bėda, kad jau tos techninės ar medicinės terminijos angliškai nekertu...

o jai galit priminkit kokia jūsų perisleidimų dinamika ir anamnezė yra?

aš pati nežinau ar turiu imunologinių bėdų. bet esu alergiška, o tai kelia prielaidų, kad imunitetas yra užaukštintas, kita vertus kiek čia sm domėjaus, su imunolologinm bėdom  nuo ipat pradžių bėda...kai neina pastot ir išnešiot, o kai su vienu sėkmingu neštumu esi, o kiti nelaimingai klostosi - jau prielaida AFS'ui. g.gif  visgi kol kas save sieju su afs...ta alergija mano sezoninė ir nėr tokia jau išreikšta, apsieinu net be vaistų.  g.gif
..o persileidimas prasidėjo savaitgalį...penkt vakare ir naktį sąrėmiai vis stiprėjo ir stiprėjo, kol nebeiškenčiau, įkaliau ibrufeno 400..Tai ir baigės viskas, kol vaistai suveikė 8-10 valandų...šešt ryte išėjo daug audinių lauk..ir vėl viskas baigės. jau galvoju, valio, kaip lengvai ir paprastai...visą diena be jokio kraujavimo...o vakar...gal trigubai visko daugiau...sąrėmai tokie, kad vos iškenčiau...paskum vėl kaliau ibuprofeno400 ir vėl viskas nurimo su visam..ir vėl nieko, jokio progreso..Na ir kilo mintis, ar nebus tik taip, kad ibuprofenas visą veiklą stabdo?  g.gif  sėdžiu namie, ir toliau dirbdama laukiu kas darysis..Bandau galvot kad gal viskas jau išsivalė, bet po vakar..suvokiau kad net įsivaizdavimo neturėjau, koks ten ko kiekis  doh.gif Žodžiu jei dar užeis tie sąrėmių pobūdžio skausmeliai jau laikysiuos kaip nors be vaistų, o tai bijau, kad gali ir ne viskas pasišalint..ir vis tiek tada reiks tos abrazijos, ar teoriškai būtų  gaima laukt iki mėnesinių?  g.gif

Violeta, susiskambin su gydytoja ir butinai apziurekite ar tikrai issivale, nes audiniai jau pasiruose irimui, o tai nera gerai organizmui, visokie uzdegimai gali prasideti ir daug rimtesniu bedu negu ta A pasireikti. As geriau nuskausminamuosius, bet tik karta nes man viskas labai greitai uzsibaige. Bet skausmas net ir su vaistais buvo zveriskas.

Siaip dabar po persileidimo geriausia pasidaryti AFS ir tikrai matysite ar jis yra ir koks normatyvas (link teigiamo ar visiskai neigiamas, ar teigiamas). Gali buti, kad bedos su kresejimu tikrai nera, o ji visai kitur. Nes siaip tu isnesiojai tikrai gana ilgai, nes AFS sudoroja labai anksti (net iki 7 ssavaites statistikai vos vienetai daeina, dazniausiai baigiasi ties 5-6sav.)
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 04 12, 16:35)
Reiks pasidometi, jei ka dar sakiau bandysiu su heparinu, gal pas mane tik tas AFS, nes vaikelis kaip ir vystesi pagal laika, tik ta sirdute pavedinejo. Be to ir paskutini karta turejau zaibini persileidima.

Knygoje imunologines problemos suskirstytos i 5 kategorijas. Vienais atvejais net nebuna kibimo, kitais nustoja vystytis labai anksti, dar kitais buna zaibiniai persileidimai, dar vienu atveju vaisius nustoja vystytis tarp 8-10sav. Kiek perskaiciau knygos, tai imunologines problemos paplite labiau nei galvojama. Daznai imunologines problemos eina kartu su kitomis ligomis.
Ir apskritai negalejimas pastoti ar isnesioti vaikucio tai tik viena imunologonio sutrikimo pasekme. Esant imuniteto disbalansui priklausomai nuo to, kuri imuniteto dalis sutrikusi, veliau issivysto riaumatoidinis artritas, 2 tipo diabetas, sistemine vilklige, problemos su kraujo kresejimu (didele rizika ivykti insultui, tromboembolijai) ir t.t.

Nusipirk knyga, perskaityk, suprasi kaip viskas veikia. O tada nuspresit ar reiketu pasidaryti imunologinius tyrimus, ar ne mirksiukas.gif


QUOTE(Violeta* @ 2015 04 13, 08:54)
*Sudominai tuo leidiniu, bet bėda, kad jau tos techninės ar medicinės terminijos angliškai nekertu...

**o jai galit priminkit kokia jūsų perisleidimų dinamika ir anamnezė yra?

***aš pati nežinau ar turiu imunologinių bėdų. bet esu alergiška, o tai kelia prielaidų, kad imunitetas yra užaukštintas, kita vertus kiek čia sm domėjaus, su imunolologinm bėdom  nuo ipat pradžių bėda...kai neina pastot ir išnešiot, o kai su vienu sėkmingu neštumu esi, o kiti nelaimingai klostosi - jau prielaida AFS'ui. g.gif  visgi kol kas save sieju su afs...ta alergija mano sezoninė ir nėr tokia jau išreikšta, apsieinu net be vaistų.  g.gif
****..o persileidimas prasidėjo savaitgalį...


*Patys terminai nera didele problema. Nera ju labai jau daug. Viena kita zodeli issiversti reiktu, ar vietomis siek tiek labiau pagalvoti, bet knyga lengvai skaitosi.

**Buvau pastojusi is viso 6 kartus. Tik antras nestumas pasibaige sekmingai - auginu 2,5metu sunu. Pirma ir antra nestumus skiria apie 7metai. Po sunaus per 1,5metu buvo 4 persileidimai. Pirmas nestumas buvo neplanuotas, tada mano ir mmm buvo nereguliarios. Kai jau nebesulaukiau ju ilgokai, pasidariau NT ir jis rode antra neryskia juostele. Taciau po savaites pradejau kraujuoti. Tai nzn tiksliai kiek laiko tada buvo ir esu linkusi nurasyti si nestuma gamtos klaidai (kodel, siek tiek paaiskinsiu zemiau). Su sunum pastojau lengvai. Pirmam trimestre patepliodavo vis kas kelios dienos, nestumo pabaigoje buvo siek tiek virs normos pakile kepenu fermentai, bet cholestaze neisibegejo. Pagimdziau pora dienu anksciau termino. Gimdymas komplikuotas - krito toniukai, vandenys buvo zali. Po sunaus seke 4 persileidimai. Visu situ persileidimu dinamika vienoda: HCG nustoja augti apie 14DPO (plius minus pora dieneliu), kraujuoti pradedavau tarp 4,5-5,5sav priklausomai nuo HCG kiekio. Auksciausiai HCG tada buvo pasiekes apie 350mIu. Tepliojimai, spazmai buvo nesekmingu nestumu palydovai.
Po 5 nestumo ligonine dare tyrimus, bet nerado priezasties. Pabandem dar karteli, deja ir 6 nestumas pasibaige taip kaip ir visi nesekmingi nestumai. Knygoje Dr. Beer teigia, kad nenustacius pasikartojanciu persileidimu priezasties ir toliau ivykstant persileidimams, dazniausiai su tuo yra susije imunologines problemos.

***Taip, su imuniteto sutrikimu problemos dazniausiai buna nuo pat pradziu. Todel ir as galvojau, kad pas mane vargiai ar gali buti problemu su imunitetu jeigu turiu sunu. Taciau buna atveju kuomet moteris nebegali pastoti/isnesioti vaikucio po pirmojo sekmingo nestumo. Tokiu atveju su imunitetu ivyksta panasi situacija kaip ir su Rh- atveju - pilnai ivykes nestumas "ijungia" imunine sistema. Si moteru kategorija knygoje turi savo pavadinima "Olimpic team" - sunkiausias gydomas atvejis verysad.gif
Auksciau siek tiek aprasiau savo sekminga nestuma ir gimdyma. Tos mano nestumo ir gimdymo problemos (nepaaiskintas tepliojimas, cholestazes pozymiai, krite toniukai, zali vandenys) galejo buti del suaktyvejusio imuniteto (rasau galejo, nes kolkas tyrimu dar nepasidariau ir negaliu teigti taip). Apie sias problemas raso knygoje. Po nestumo "uzsivede" mano imunitetas nes sustiprejo alergija, PKS, pasikartoja persileidimai su vienoda dinamika.

Violeta, pas tave vis hematomos dideles buvo jei gerai pamenu. Knygoje parasyta, kad suaktyvejes imunitetas itakoja ir hematomu atsiradima. Daznai AFS eina kartu su imunologinem problemom.

**** 4u.gif As prasyciau scano artimiausio metu paziureti kaip ten kas atrodo. Iki mmm nelaukciau.
Man su kiekvienu nestumu persileidimas vis skausmingesnis buna unsure.gif Paskutinis P buvo pries pora sav verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2015 04 13, 11:18)
Knygoje imunologines problemos suskirstytos i 5 kategorijas. Vienais atvejais net nebuna kibimo, kitais nustoja vystytis labai anksti, dar kitais buna zaibiniai persileidimai, dar vienu atveju vaisius nustoja vystytis tarp 8-10sav. Kiek perskaiciau knygos, tai imunologines problemos paplite labiau nei galvojama. Daznai imunologines problemos eina kartu su kitomis ligomis.
Ir apskritai negalejimas pastoti ar isnesioti vaikucio tai tik viena imunologonio sutrikimo pasekme. Esant imuniteto disbalansui priklausomai nuo to, kuri imuniteto dalis sutrikusi, veliau issivysto riaumatoidinis artritas, 2 tipo diabetas, sistemine vilklige, problemos su kraujo kresejimu (didele rizika ivykti insultui, tromboembolijai)  ir t.t.

Nusipirk knyga, perskaityk, suprasi kaip viskas veikia. O tada nuspresit ar reiketu pasidaryti imunologinius tyrimus, ar ne mirksiukas.gif 



As per keturis nestumus patyriau viska. A, po to seke paprastas persileidimas su laukimu, tada pora dienu pries mmm, o paskutinis tai vos ne gydytojos kabinete dar esant gyvam vaisiui. Na va pagal viska 5 kaip ir turetu buti sekmingas gimdymas. Viska jau isbandziusi, tik ne pastaraji verysad.gif

Man dabar reikia laukti menesiniu ir tada darytis dar visa kruva tyrimu, kuriuos prirase. Po ju sektu stimuliacijos. Sakiau reik dar karta pabandyti su jomis nes jau kaip ir AFS patvirtinimas ant nosies kabo. O tada eiti toliau sukauti, jei nepasiseks vel. doh.gif

As pastebejau, kad kai geriau aspirina, man neskaudedavo visiskai sanariu, o nustojus ir vel kaip bobulyte kankindavausi. doh.gif Dabar nieko gerti negaliu, nes aspirinkas visus tyrimus iskraipytu. Tai va ir sedziu, smaginuosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2015 04 08, 10:30)
4u.gif ..ir aš taip norėčiau...Bet esmė, kiek to kraujo?...na jei jau visiškas kraujoplūdis, tai ir bijau tokio.....kai nuvariau su siuntimu abrazijai, bet konsultavusiai gyd pasakiau, kad nenoriu jos, ji irgi palaikė, sakė bus gausios mėnesines, tokio lygio tas kraujavimas...na o tas labai labai daug iš tisų kelia nerimą. ar galit kažkiek tiksliau apbūdint ko tikėtis?

o dabar dar iškilo klausimų - tai kiek  laiko imtinai viskas truko? stiprus kraujavimas ir stiprūs tepliojimai po to? po kiek laiko atsistatė mėnesinės? ir kada leisti nauji planavimai po to?


na man buvo mazdaug 5-6 sav nestumas nesivystantis, laukiau,kol prasides valymas savavalis, bet per savaite ne laso,tada skatinau tabletem. skausmas didelis,kraujavimas didesnis tik vakare prasidejo, bet kad kibirais butu,tai nepasakyciau. tikrai uzteko paprastu naktiniu paketu,tik kad dazniau keisti reikejo.
po to apie 2 savaites dar kraujavau.
jei reiktu vel rinktis,tikrai pasirinkciau medikamentini valyma,nei abracija,nes nelieka randu ir galima iskart bandyt vel pastot.
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 04 13, 10:37)
As per keturis nestumus patyriau viska. A, po to seke paprastas persileidimas su laukimu, tada pora dienu pries mmm, o paskutinis tai vos ne gydytojos kabinete dar esant gyvam vaisiui. Na va pagal viska 5 kaip ir turetu buti sekmingas gimdymas. Viska jau isbandziusi, tik ne pastaraji  verysad.gif

Man dabar reikia laukti menesiniu ir tada darytis dar visa kruva tyrimu, kuriuos prirase. Po ju sektu stimuliacijos. Sakiau reik dar karta pabandyti su jomis nes jau kaip ir AFS patvirtinimas ant nosies kabo. O tada eiti toliau sukauti, jei nepasiseks vel.  doh.gif

As pastebejau, kad kai geriau aspirina, man neskaudedavo visiskai sanariu, o nustojus ir vel kaip  bobulyte kankindavausi.  doh.gif Dabar nieko gerti negaliu, nes aspirinkas visus tyrimus iskraipytu. Tai va ir sedziu, smaginuosi sad.gif

As tai laukiu laisko su darytais tyrimais. Penktadieni buvau pas gydytoja, sake sia savaite parasys laiska su referal pas Gorgy ir visais tyrimais darytais. Noriu pamatyti kokie tyrimu rez del AFS. Jau pora savaiciu praejo nuo paskutinio P ir aspirino gerimo. Vaziuociau kartoti AFS jeigu ligonines tyrimai butu ant ribos. Birzeli parskrisim i LT porai savaiciu. Jei ciklai nesukvailios, pasidarysiu LT dar kelis tyrimus.

Mano vyras taip pat nori dar karteli pabandyti pries vaziuojant pas Gorgy verysad.gif Viliuosi gal pavyks pakeisti jo nuomone... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilijaz @ 2015 04 13, 12:10)
na man buvo mazdaug  5-6 sav nestumas nesivystantis, laukiau,kol prasides valymas savavalis, bet per savaite ne laso,tada skatinau tabletem. skausmas didelis,kraujavimas didesnis tik vakare prasidejo, bet kad kibirais butu,tai nepasakyciau. tikrai uzteko paprastu naktiniu paketu,tik kad dazniau keisti reikejo.
po to apie 2 savaites dar kraujavau.
jei reiktu vel rinktis,tikrai pasirinkciau medikamentini valyma,nei abracija,nes nelieka randu ir galima iskart bandyt vel pastot.

randai po abrazijos???? g.gif Siaip po A gali bandyti po pirmuju menesiniu, lygiai taip pat kaip ir po naturalaus P. Taip, kad neklaidinkite merginu.
Papildyta:
QUOTE(*Hazell @ 2015 04 13, 12:12)
As tai laukiu laisko su darytais tyrimais. Penktadieni buvau pas gydytoja, sake sia savaite parasys laiska su referal pas Gorgy ir visais tyrimais darytais. Noriu pamatyti kokie tyrimu rez del AFS. Jau pora savaiciu praejo nuo paskutinio P ir aspirino gerimo. Vaziuociau kartoti AFS jeigu ligonines tyrimai butu ant ribos. Birzeli parskrisim i LT porai savaiciu. Jei ciklai nesukvailios, pasidarysiu LT dar kelis tyrimus.

Mano vyras taip pat nori dar karteli pabandyti pries vaziuojant pas Gorgy verysad.gif Viliuosi gal pavyks pakeisti jo nuomone... unsure.gif


Jo, labai tave gerai suprantu. Visa sita nesibaigenti vilktine jau taip vargina, kad atrodo viskas, gana, bet vistiek kazkaip eini tolyn. As tai turbut jau net nesirysciau, nebent ateitu AFS ribinis ir butu duodami leidziami vaistai.

Jei skrisite i LT tai pabandyk nueiti pas Abraiti, jie ten daro kazkaip kitaip tuos tyrimus bent jau kas susije su AFS. O tau tyre homocisteina?
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 04 13, 12:20)
randai po abrazijos????  g.gif Siaip po A gali bandyti po pirmuju menesiniu, lygiai taip pat kaip ir po naturalaus P. Taip, kad neklaidinkite merginu.
Papildyta:
Jo, labai tave gerai suprantu. Visa sita nesibaigenti vilktine jau taip vargina, kad atrodo viskas, gana, bet vistiek kazkaip eini tolyn. As tai turbut jau net nesirysciau, nebent ateitu AFS ribinis ir butu duodami leidziami vaistai.

Jei skrisite i LT tai pabandyk nueiti pas Abraiti, jie ten daro kazkaip kitaip tuos tyrimus bent jau kas susije su AFS. O tau tyre homocisteina?


tik pasakiau,kad ka man ginekologe sake, atsiprasau uz isreiksta nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2015 04 13, 13:20)
randai po abrazijos????  g.gif Siaip po A gali bandyti po pirmuju menesiniu, lygiai taip pat kaip ir po naturalaus P.

QUOTE(Vilijaz @ 2015 04 13, 13:29)
tik pasakiau,kad ka man ginekologe sake, atsiprasau uz isreiksta nuomone.

Mano gine,kai dave siuntima abrazijai, as klausiau ,kada vel bus galima planuot, sako po 2 menesiu. Kai atejau po abrazijos atnesus ligonines israsa, sako pastot megink rudeni, so what, po puses metu. Ji manes neapziurejo,.sake pagert kates nago papildu biggrin.gif. O kai pasiemiau israsa, mane apziurejo ir echo padare gydytoja, kuri man valyma atliko, tai ji sake,.kad jei jauciuos gerai ir nera jokiu skausmu, po menesiniu galiu drasiai bandyti vel.. o mes dar celibato nenutraukem doh.gif bet as linkusi klausyti pastarosios gydytojos. Beje ir persirasiau i klinika,.kur dirba ji.

As matuoju BT ir gavau pries kelias dienas dienas ovuliacijos linija,.tai po savaites jau laukiu puikiuju dienu. Ir skausmai kazkaip aprimo jau..
Atsakyti