Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew gerbėjoms ir mylėtojoms!

user posted image

user posted image
Kviečiame į naują temą 4u.gif

Merginos, prašymas,
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif
Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima nevaržomai vartoti kreipinį "Tu" mirksiukas.gif
Sena diskusijų tema
Dar senesnė diskusijų tema
J.Crew išparduotuvė

Nauja kolekcija mirksiukas.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 15 lapkričio 2014 - 21:53
Aciu, rastafarinas, uz nauja tema 4u.gif Ir dar su kalediniu atributu bigsmile.gif

Man pastaruoju metu grazus ramus jcrew variantai, pvz. kaip tas paskutinis su pilkom kelnem ax.gif
Parodysiu savo factory megztuko varianta su pilkom kelnem. Foto labai jau buitiskos gavosi. Bet man grazu tas megztukas su jcrew pilku/navy svarku ax.gif
Sakysit, per nuobodu g.gif

user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 15 lapkričio 2014 - 22:28
QUOTE(Aireda @ 2014 11 15, 23:27)

Parodysiu savo factory megztuko varianta su pilkom kelnem. Foto labai jau buitiskos gavosi. Bet man grazu tas megztukas su jcrew pilku/navy svarku ax.gif
Sakysit, per nuobodu g.gif

nenuobodu biggrin.gif schmoll.gif schmoll.gif labai gražu, ypač pirma foto su megztuku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 15 lapkričio 2014 - 22:46
Aireda, kaip gražu! - Ypač tas pirmas (be švarkelio), - koks stiliovas! bigsmile.gif Kelnės irgi Crew? Labai fainas jų platumas. Super thumbup.gif
Aš dar kokius perlų karolius dviem eilė pasikabinčiau, raudonas lūpdažis - šakės! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 11 15, 23:43)
nenuobodu biggrin.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  labai gražu, ypač tas su megztuku. thumbup.gif


Kitokio komentaro ir negalima butu tiketis is pilkos spalvos gerbejos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 11 15, 23:45)
Kitokio komentaro ir negalima butu tiketis is pilkos spalvos gerbejos biggrin.gif  4u.gif

geras lotuliukas.gif mano mintį pagavai, rašiau kukliau, žinai ką norėjau parašyti: pirma mintis buvo kai pamačiau: bigsmile.gif AIREDA , pavogei iš manęs pilką spalvą wub.gif wub.gif
tinka tau tos kelnytės, tik nešiok tą pirmą variantą, wub.gif su švarkeliu tik užsimetimui einant gatve su tuo švarkeliu pavasarį ar rudeniop, žinok atsisukčiau, mane veža pilka darykite, ką norite, dabar du rimtus pirkinukus užsisakiau pilka vėl spalva wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 15 lapkričio 2014 - 22:54
QUOTE(rastafarinas @ 2014 11 15, 23:44)
Aireda, kaip gražu! - Ypač tas pirmas (be švarkelio), - koks stiliovas!  bigsmile.gif Kelnės irgi Crew? Labai fainas jų platumas. Super  thumbup.gif
Aš dar kokius perlų karolius dviem eilė pasikabinčiau, raudonas lūpdažis - šakėsthumbup.gif


rastafarinas 4u.gif Kelnes lietuviskos, placios ir ilgos mirksiukas.gif Turiu ir jcrew panasias juodas, bet juodos man nelimpa doh.gif
Nebrokykit ir varianto su svarkeliu, gal kitokios apacios reikia g.gif Bet megztinis tinka man prie sio svarko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 11 15, 23:55)
Nebrokykit ir varianto su svarkeliu, gal kitokios apacios reikia g.gif Bet megztinis tinka man prie sio svarko ax.gif

svarkelis tinkamas viršuj su megztuku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , tu tiesa sakai, čia apatinę dalį reikėtų jo pakeisti, nes dabar pirmam variante tave aukština, lieknina, o antram, platina vaizdą biggrin.gif biggrin.gif kaip 3D tongue.gif na tipo čia su jumoru paaiškinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 15 lapkričio 2014 - 23:12
QUOTE(inga_ @ 2014 11 16, 00:12)
svarkelis  tinkamas viršuj su megztuku drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ,  tu tiesa sakai, čia apatinę dalį reikėtų jo pakeisti, nes dabar pirmam variante  tave aukština, lieknina, o antram, platina vaizdą biggrin.gif  biggrin.gif  kaip 3D  tongue.gif  na tipo čia su jumoru paaiškinau.


inga, dar rimtesni pirkiniai negu AT bigsmile.gif biggrin.gif

Gal tu ir teisi, bent jau nuotraukoje taip atrodo. Siaip, devejau ta megztuka su svarkeliu ir pilkais skinny dzinsais ax.gif Nes norejau kazko panasaus i si varianta ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 11 16, 00:18)
inga, dar rimtesni pirkiniai negu AT bigsmile.gif  biggrin.gif

Gal tu ir teisi, bent jau nuotraukoje taip atrodo. Siaip, devejau ta megztuka su svarkeliu ir pilkais skinny dzinsais ax.gif Nes norejau kazko panasaus i si varianta ax.gif
user posted image

taip žinoma rimčiau nebūna už pilką goose tongue.gif o AT tarpinė stotelė biggrin.gif

taip aireda, idealiai įdėjai pavyzdį, čia skinny tinka pilki arba juodi, dar tamsiai, tamsiai mėlyni tiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 15 lapkričio 2014 - 23:29
Aireda, man irgi spalviskai grazu, patinka ir man pilka spalva labai wub.gif bet va placiu kelniu tai nekenciu blush2.gif biggrin.gif ant kitu tai dar dar, bet paciai einant kai jos veliasi tarp koju, tai man ner baisiau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 16, 12:23)
[ bet paciai einant kai jos veliasi tarp koju, tai man ner baisiau  doh.gif  biggrin.gif

enura, dėk aukštakulnius ir nesivelsi ir nesimakaluosi lotuliukas.gif
šiuo metu plačių kelnių ir pas mane nėra spintoje, bet esu turėjusi juodas pamenu smile.gif
Atsakyti