Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo

Pabaigiau Giovanni Olive and Avocado Oil šampūną ir kondicionierių - nieko gero, mano plaukam per "liesi", todėl labai pūsdavos ir šiaušdavos...
user posted image
Atsakyti
Vaikas subaigė Garnier Ultra Doux softening milk šampūną cool.gif pripylė vandens žaisdamas vonioj.
Spėjau kelis kartus pabandyt. Tai tikrai švelnus šampūnas, pienelio konsistencijos, plaukus padarydavo minkštus ir švelnius. Kartotinas

user posted image
Atsakyti
Sausino odą, nekartotinas schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Šiaip nesidalinu baigtom priemonėm, bet šitą vertą paminėti. Andrew Barton SOS Help me balzamas, pirkau droge. Mano plaukai nežmoniškai sausi, garbanoti ir ilgi, naudojant šitą balzamą labai atsigavo, praktiškai nesišiaušdavo, būdavo minkšti, atrodydavo lyg modeliuoti ir malonūs liesti wub.gif wub.gif Būtinai kartotinas, reikės išbandyti ir kaukę.
Tiesa, aš galvą kasdien plaunu, tai gal toms kurios rečiau plauna plaukai greičiau riebaluotųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ixora: 24 kovo 2015 - 16:18
Guerlain Kiss Kiss blizgesys, spalva - Cherry Pink (kaip ir nuotraukoj). Kiss Kiss blizgesiai mano amžini favoritai, taip ir neradau smagesnių už juos. Patinka konsistencija - nors ir nėra labai lipnūs, tačiau ir ne skysti. Lūpas drėkina, išsilaiko tikrai puikiai. Pagal išsilaikymą man jie ir dar T. Ford'o blizgesiai laikosi ilgiausiai. Iš sandėliuko į jo vietą keliauja tokia pat spalva bigsmile.gif Kažkaip pastovi esu spalvų atžvilgiu biggrin.gif
user posted image

L'occitane gaivinamasis plaukų šampūnas. Jezau, koks nesusipratimas unsure.gif Gerai, kad turėjau mažąją pakuotę - 75 ml, tai šiaip ne taip sunaudojau. Plaukai po jo kaip šiaudai net ir su balzamu. Bandžiau naudot kartu su stipriai drėkinančia kauke, tai šiek tiek geriau buvo. Bet iš esmės - niekada nekartočiau. Apskritai, kiek bandžiau L'occitane plaukų priežiūros priemonių, niekas netiko.
user posted image


Atsakyti
Planeta Organica minkštinamasis balzamas - plaukai po jo žvilgantys, minkšti, nesivelia, lengvai išsišukuoja. Malonus kvapas, natūralesnė sudėtis, nedidelė kaina.

Olay Complete Care Day UV Fluid - labai seniai jis pas mane, todėl nusprendžiau suoptimizuoti ir sunaudojau kaip rankų kremą. Greitai susigeria, neblogai drėkina, užteko šaltajam periodui.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Collistar Thalasso kūno šveitiklis
user posted image
Labai stiprus kvapas, toks žolinis/vaistinis. Aš mėgstu stiprius kvapus, bet šito visom prasmėm per daug, ir aštrus, ir išsiliekantis ant kūno. Ir nesuprasi smirda ar kvepia. Patiko oda po šveitimo, lieka švelni ir sudrėkinta nuo aliejaus. Brangus ir palyginus greit susinaudojo, tai, žodžiu, nekartotinas ax.gif

Sierra Bees mėtinis lūpų balzamas
user posted image
Puikus. Gerai drėkina, skaniai kvepia, šaldo lūpas ax.gif
Atsakyti
Spa resource kokosinis kūno purškiklis (apačioj dešinėj) - kvapas nepatiko, toks sintetinis ir labai aštrus, dar rašo, kad turėtų drėkinti/maitinti, bet nieko panašaus nepastebėjau.

user posted image

Catrice ultimate lash multimizer tušas - buvo rinkinuke dar vienas toks tik su geltonais užrašais, bet nebepamenu kuom jie skyrėsi g.gif šis labiau patiko, gerai dažė, netrupėjo, patankino blakstienas, o ir kaina puiki. thumbup.gif

user posted image

Skinny dip masažo/kūno aliejaus miniukas - kvapas nuostabus wub.gif bet kadangi aš aliejų nemegėja, tai daugiau nekartočiau.

user posted image
Atsakyti
Kamill rankų kremas.
Vyro užgaida, o sunaudot turėjau aš. Tepdavaus prabėgom, dažniausiai vakare. Nežinau net ką galėčiau parašyt. Visų pirma lyg aptraukia odą blizgia plėvele, einant miegot ar namie, tas netrukdo , švelnus, neįkyrus kvapas, galėtų geriau maitint.
Iš esmės gal ir kartočiau, bet rankų kremų labai daug, o į jo vietą Rasos rankų kremas.

user posted image
Atsakyti
Ateinu su paskutiniai šio mėnesio pabaigtukais 4u.gif

Isana ramunėlių rankų kremas ir Margarita kremas su pienu ir medumi - man tokio atskiro kremo rankoms nereikia, tai šiuos du jau beveik besibaigiančiu galiojimu sutepiau viskam - ir rankom, ir kojom, ir taip sakant užpakaliui biggrin.gif

user posted image

user posted image

Ir šios dvi lūpų priemonės - Maybelline color sensational lūpdažis (spalva 904) ir Essence hugs and kisses lip tint. Lūpdažis labai patiko, ryškus rožinis, pasidažius iš karto nuotaika pakyla, subaigiau iki galo, dar kartosiu tik kitos spalvos thumbup.gif O essence lip tint nelabai, išvis nepatinka tokio tipo priemonės, dar šiek tiek mažiau nei pusė likę, gal dar būčiau kiek naudojus, bet kvapas jau pakitęs.

user posted image

user posted image

Išvis per pastaruosiu du mėnesius pavyko labai daug priemonių sunaudot/suoptimizuot, kai suvokiau kiek aš jų turiu ir kurios iš tiesų yra naudojamos. O ir nuo naujų nereikalingų pirkinių pavyko susilaikyt. Didžiuojuosi pati savimi cool.gif prisižadu ir toliau naudoti ką turiu ir pirkti tik prireikus, nes dar turiu užtektinai ką naudot. Ir galvoju gal kitą mėnesį kaupt tuščias pakuotes ir po to nufotkint ir padaryt apžvalgą, nes taip gera širdy į tas pakuotes žiūrint, kai matai jog pinigai veltui neišleisti biggrin.gif
Atsakyti
Uoga uoga šampūnas "Šermukšnių diena". Nesužavėjo jis manęs, poskystis, ypatingai erzino kvapas. O išplovus galvą plaukai tokie kaip šiaudai, pakulos likdavo. Būtina priemonė po šio šampūno būdavo kokia nors intensyvesnė priemonė (naudodavau fructis good by damage). Nekartotinas produktas.
user posted image
foto skolinta
Atsakyti
Lancome Douche douceur Accord 3 Roses dušo želė.
Kvapas intensyvus, bet ant kūno sušvelnėja, laikui praėjus aš jo nebeužuodžiu, bet oda turėtų kvepėt. Skalsi, gerai putoja ir pats pirmas įspūdis, atsimenu, kokia švelni oda smile.gif
user posted image
Atsakyti