Įkraunama...
Įkraunama...

Žmona "gyvena" sex pažinčių portale.

QUOTE(Pumpotaukslis1 @ 2015 01 07, 21:08)
Na visai saltas juk negaliu buti, nes taip galiu dar labiau ja atitolinti :-(


Mane net nupurte perskaicius jusu pirmaji posta... Ir matau, kad jusu mastymas nesikeicia... Tokiu ikyrumu ir saves negerbimu kaip jusu galima atbaidyti net mylincia moteri... O ka jau kalbet apie ta, kuri jusu nemyli...
Mano ex buvo panasaus mastymo... Kad su juo issiskirciau as turejau begt i uzsieni, sleptis nuo jo... Ir dar metus laiko irodineti, kad as tikrai su juo skiriuosi ! Absurdas kazkoks...
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2015 01 16, 16:49)

Mano ex buvo panasaus mastymo... Kad su juo issiskirciau as turejau begt i uzsieni, sleptis nuo jo... Ir dar metus laiko irodineti, kad as tikrai su juo skiriuosi ! Absurdas kazkoks...


doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
O as absurdo nematau. Tiesiog poroje buna, kad vienas baige myleti, o kitas dar myli, tad jam reikalingas laiko tarpas "palaidoti" savo meile. Zmones bando atgaivinti kitame mele, nes mano kad dar ne viskas prarasta, nes viltis mirsta paksutine. Kiti lengvai paleidzia, siaip, manau lengvai paleidzia dazniausiai tie kuriem isbleso jausmai, arba tie kurie labai myli, uzlipa sau ant gerkles savo jausmam, nes jam svarbu kad mylimas zmogus butu laimingas, bet tai jau musuose retenybe, sio veiksmo lengvu nepavadinsi, tai tik tariamas "lengvas paleidimas".

O siaip dazniausiai vyksta akivaizdi meiles mirimo agonija su visais tai lydimais padariniais. SM per akis, kai moteriskes bando atgaivinti seima. Nemanau kad deretu smerkti zmogu, kuri kazkada mylejai, vien todel kad jo jausmai tau neisgaruoja kaip dumas. Tiesiog reikia daugiau supratimo. Bet vienareiksmiskai pritariu, kad vien is gailescio gyventi su zmogumi neverta, tai beprasmis vilties suteikimas, vadinasi, agonijos pratesimas.

Ka pasiulyciau tema sukurusiam vyriskiui. Paleiskit ja, jei ji jusu ji sugris jei ne, vadinasi ne. Neretai buna kad zmones tik prarade pradeda branginti ka turejo.
Neaukokite gyvenimo iliuzijom, duokite sau sansa myleti ir buti mylimam, galimai jus sutiksite moteri kuriai busite brangus ir jai nereikes papildomu virtualiu veiksniu.
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 01 07, 21:40)
pastatyk jos cemodanus uz duru ir pakeisk spynas. jei po to neatsipeikes, tai busi bent nesusigadines viso gyvenimo ir turesi sansu sutikt tave mylincia moteri


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpotaukslis1 @ 2015 01 07, 16:45)
nebepakenciama man :-(.

Ar čia pirmas jos toks nuklydimas ? O dėl ko dar tampai gumą, dėl vaikų? O kiek ilgai tai tęsiasi ? O kodėl tu nori jos, jeigu ji tau aiškai pasakė - ne ? Ar tu ją myli iš tikrųjų ar čia tik ilgų metų prisirišimas? O gal ji tau kerštauja už kažką ? Gal taip daro specialiai, kad tave įskaudintų, beleika išsiaiškinti kodėl ? Atsakyk sau į visus klausimus, viešai nereikia, bet sau ir gal galu gale suvokti seniai tunojusį atsakymą.

Man neskanu, manau ir tau. Tai kam kentėti, ypač kai tai vyksta atvirai. Kam tau tai ?
Atsakyti
man tai kitas dalykas idomu. ar yra kokiu irodymu apart itarinejimu, kad ji isties su kazkuo susitikineja? gal ant laido pakibusi tik susirasineja?
bet kokiu atveju santykiuose sikna visiska.
manau, vienintelis budas yra buti visiskai saltam ir nutraukti bet koki demesi zmonai, kad ir kaip bebutu sunku. galbut ji atsitokes, kai praras tavo demesi, nes dabar ji juk viska turi, tu jai esi savaime suprantamas. ir ji mano,kad taves nepraras, kad ir kaip issidirbines - dabar siuo metu taip ir yra juk .
Atsakyti
O man atrodo, kad vyrukas nebuvo geras vyras žmonai, kol jai atsibodo laukt ir kentėt todėl pradėjo demonstratyviai elgtis žeminančiai. Tai yra vyras gavo ko nusipelnė, o dabar jau post faktum taisyt nes moters smegeninėje įvyko lūžis.
Papildyta:
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 04 19, 15:18)
vienintelis budas yra buti visiskai saltam ir nutraukti bet koki demesi zmonai, kad ir kaip bebutu sunku. galbut ji atsitokes, kai praras tavo demesi,

O jeigu ji to dėmesio niekad ir neturėjo ir visai neturi ko prarast? Gal kaip tik šitaip nori pasakyti savo vyrui kad "tu manim nesidomi, tai bus kas pasidomės!"
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 04 20, 16:04)
O man atrodo, kad vyrukas nebuvo geras vyras žmonai, kol jai atsibodo laukt ir kentėt todėl pradėjo demonstratyviai elgtis žeminančiai. Tai yra vyras gavo ko nusipelnė, o dabar jau post faktum taisyt nes moters smegeninėje įvyko lūžis.
Papildyta:

O jeigu ji to dėmesio niekad ir neturėjo ir visai neturi ko prarast? Gal kaip tik šitaip nori pasakyti savo vyrui kad "tu manim nesidomi, tai bus kas pasidomės!"

vo vo. cia irgi galimas daiktas. tada jau taisyt vargu,ar yra ka. prarasta pagarba salia esanciam zmogui (vyrui),santykiu nebera.
zodziu, reikia zmonios nuomones. biggrin.gif
Atsakyti
Jei sedi pazinciu portaluose vadinasi taves nemyli ir jega myleti nepriversi..
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis@ @ 2015 05 09, 08:16)
Jei sedi pazinciu portaluose vadinasi taves nemyli ir jega myleti nepriversi..

labai jau kategoriska nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Pumpotaukslis1 @ 2015 01 07, 18:41)
Sako tai sako, bet kai pagalbam nuosirdziai jauciu, kad ne visi jausmai pas zmona isnyke, kad gilumoje dar myli ir tikiu, kad laikas sutvarkytu santykius, bet kai maisoma is sono tai jau darosi sunkiau.


As sakyciau, kad pas zmona yra prisirisimas ir gailestis. O kad nemyli juk pasake. Ne laikas santykius tvarko, o patys zmones. Tik to turi noreti abu. Panasu, kad ji to nebenori.
Galbut jai sunku iseiti, todel elgiasi taip, kad iseitumete Jus.
Atsakyti
Autorius rase,kad jo zmona sedi sekso tinklapiuose, ne normaliu pazinciu,tai is to galima spresti,kad ji nepatinka ta vyru kaip seksualiniu partneriu. Manau jam reiktu susirupinti tuo visu pirma... Gal jis impotentas? Arba siaip prastas lovoje? Na bet kokiu atveju jis labai moteriskas,pats metas suvyrisketi,autoriau,buti stipresniam,ryztingesnism,nes delto,kad siusi zmonai daug zinuciu per dienu,ji labiau mylet neprades.... Jusu zmona susiras kita ir papustys padus jei busit toks skystas...
Atsakyti