Įkraunama...
Įkraunama...

Kava: kokia skaniausia?

laaabai skani kavyte Starbucks balanced and nutty.mmmm,stai ir dabar puodeli geriu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Vakar gaminausi Illy espresso kavyte...labai patiko.Man patinka kai yra sodraus, ne rugstaus,svelnaus skonio.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 11 23, 09:56)
Vakar gaminausi Illy espresso kavyte...labai patiko.Man patinka kai yra sodraus, ne rugstaus,svelnaus skonio.

kokios spalvos dezute?su zaliu ar raudonu?
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 24, 23:17)
kokios spalvos dezute?su zaliu ar raudonu?


su raudonu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2010 11 25, 14:39)
su raudonu... smile.gif

jo,sita ir as turiu.tikrai labai skani thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 21, 13:03)
laaabai skani kavyte Starbucks balanced and nutty.mmmm,stai ir dabar puodeli geriu  thumbup.gif  thumbup.gif

Iš kur gavot, pasigirkit bigsmile.gif
Atsakyti
as pirkau oro uoste,ju parduotuveje.. ax.gif bet tikrai manau,kad specializuotose parduotuvese ir pas mus yra.reiktu tik paieskoti.pas mus gi visko yra,tik pinigu turek biggrin.gif
Atsakyti
dazniausiai geriu kava padaryta su philips senseo aparatu,gal prasciausi padukai siai kavai (kas gyvena uzsienyje) mano manymu lidliniai,originalus senseo neblogi,ypatingai paskutiniu metu patiko espreso tik reikia nusipirkti kita kauseli,jis kainuoja kazkur 4 eurai,o jei paprasta ar lietuvoje kai negaunu paduku tai perku paulig clasic ji man kazkaip skaniausia ir verdu dziazvuteje ,pripilu vandens salto idedu kavos ir laukiu kol uzvirs ir prades kilt puta tada ta puta nukeles nupilu i puodeli ir vel verdu kol uzputos vel nupilu ir taip kol visa isbega ir pagal skoni cukraus.sita buda man anglijoje parode pazystamas turkas bet jie dar is turku parduotuves specialia kava pirkdavo bet is bedos tinka bet kokia.tai tiek.skanaus
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 28, 11:55)
as pirkau oro uoste,ju parduotuveje.. ax.gif  bet tikrai manau,kad specializuotose parduotuvese ir pas mus yra.reiktu tik paieskoti.pas mus gi visko yra,tik pinigu turek  biggrin.gif


pas mus su kava sunkiai ,net specializuotose parduotuvese dazniausiai rasi tik paprastai ispilstyta,uzsimusdamas ieskojau philips senseo tipo aparatu paduku,lietuvoje viena kita firma turi.maciau jau reklamuoja neskafe kapsules bet irgi manau nieko gero neiseis
Atsakyti
gal jau kasnors ragavote Jacobs expreso? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinote ar namų sąlygomis galima pasidaryti latte? smile.gif (be aparato)
Kaip tą pieną išplakti smarkiai.. g.gif
Atsakyti
geriu ryte dazniausiai pagardinta grietinele, idedu kavos, uzpilu vandenuku ir palaukiu kelias minutes tada cukrus, grietinele bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikaa: 27 kovo 2011 - 17:30
Neseniai įsigijome kavos aparatą, tai dabar ragaujame vis kitokios kavos, na dar nedaug išbandėme ax.gif , bet kol kas pasisakome už Lavazza Espresso kavos pupeles. O štai kartą pataupėme pinigėlius ir nusipirkome tokį šū... doh.gif , o vadinasi jis "Segafredo Zanetti Espresso Casa". Visiems sakau - NIEKADA JOS NEPIRKITE. Jeigu norite sužinoti skonį, tai padeginkite kokį pagalį ir po to tų degėsių pakramtykite - skonis but tiksliai toks, kaip tos ale kavos doh.gif Žodžiu, po pirmo puodelio visas pokas keliavo į šiukšlinę. Vėl nusipirkome Lavazza Espresso (juodą) - pasaka, o ne skonis wub.gif , jaučiu neisiu miegoti, gersiu kavą, kol pokas pasibaigs lotuliukas.gif
Atsakyti