Įkraunama...
Įkraunama...

Gardūs padažai

Siandien gavom naujaja "Moteri" tai ten toks padaziukas prie salotu (kazkuri mama teiravosi, sake kad labai skanus toks cili picerijoj wink.gif su medum, tai man rodos čia tas)

Padažui reikės:
30g cukraus(geriau rudojo spalva grazesne gaunasi)
8g druskos (kaip atmatuot nežinau lotuliukas.gif )
40g naturalaus medaus
50g acto (rašo balzamiko acto, bet aš nežinau kas tai do daiktas blush2.gif )
150alyvuogiu aliejaus
Gaminimas:
cukrų, druską, medų ištirpiname balzamiko acte ir pamažu pildami alyvuogių aliejų maišome tol, kol masė taps vientisa mirksiukas.gif
Čia manau jo labai daug gausis g.gif Gal aliejaus galima pilti mažiau ar dar ką sugalvoti. Turim fantazijos galėsim varijuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš esu naujokė, bet taip pat norėčiau pasiūlyti padažiuką, man jis labai patinka prie keptos jūros lydekos (file).
Į puodą sudedam majonezo indelį, įtarkuojam lydyto sūrio, tada dedam kubeliais pjaustytą žalią, raudoną ir geltoną papriką ir žalią agurką. Viską pakaitinam ant silpnos ugnies. Sūriui išsilydžius minutę pavirinam, visą laiką maišant. Dedam ant dar karštos keptos žuvytės ir skanaus. smile.gif Man prie šio patiekalo tinka ir patinka virti ryžiai mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš dar vieną padažiuką pasiūlysiu prie jūros lydekos arba prie lašišos.

100 g. grietinės (jeigu nerūgštus majonezas, tai galima mažiau grietinės)
100 g. majonezo
puse mažo smulkiai pjaustyto svogūno
peletrūno (reikia idėti tiek, kad jo skonis jaustųsi. Toks geras žiupsnis)

Viską sumaišyti. Ir patiekti prie keptos žuvies.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emm: 02 vasario 2006 - 16:23
makaronams

radau pavadinimu Alberto, skonis fantastiškas:

pakelis grietinėlės
toks pat kiekis pieno
100 g sviesto

4 skiltelės česnako

apie pusė puodelio tarkuoto sūrio(olandiško) turėtų būti parmezanas

česnaka pakepinti svieste, supilti pieną ir grietinėlę...kai viskas kvepės įmaišyti garstyčių šaukštelį,,,,,,,,,pridedam sūriį ir kaitinam iki norimos konsistencijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte mamyte @ 2006 02 03, 14:01)
makaronams

radau pavadinimu Alberto, skonis fantastiškas:

pakelis grietinėlės
toks pat kiekis pieno
100 g sviesto

4 skiltelės česnako

apie pusė puodelio tarkuoto sūrio(olandiško) turėtų būti parmezanas

česnaka pakepinti svieste, supilti pieną ir grietinėlę...kai viskas kvepės įmaišyti garstyčių šaukštelį,,,,,,,,,pridedam sūriį ir kaitinam iki norimos konsistencijos mirksiukas.gif


O čia jo ne per daug gaunasi? Ir pilti vien tik ant makaronu ar makaronus su kažkuo paruoštus. Nes kažką panašaus valgiau, tik padaže buvo lašišos. Įdomu ar tiktų prie šito varianto?
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2005 03 19, 10:03)
Buvom kažkada seniai seniai nusipirkę tokio padažo milteliais - t.y. įpili pieno, pakaitini ir gaunasi labai skanus padažas makaronams ir kt. patiekalams.

Turėjau tokį grybų padažą Niam niam koks skanus. bet jo buvau radus tik vienoj tokioj nedidelėj parduotuvė. Ir ten dabar jo nėra verysad.gif

QUOTE(Frosted @ 2005 12 13, 20:52)
Jei kas prisimena, Jolitka rase apie toki balta padaza is Cili picerijos  ax.gif
Tai man jis pastoviai kazkoks skystas gaudavosi, todel padariau kitaip, isejo labai skaniai, dabar ne tik picai naudoju, bet ir su mesyte labai skanu buna essen.gif .
Darau taip:
- 2/3 majonezo
- 1/3 grietines
- Santa Maria solotu prieskoniu tiek, kad padazas sviesiai zalias iseina
Is tiesu "ingredientu" santyki galima "reguliuoti" pagal skoni  mirksiukas.gif

Aš irgi darau lygiai tokį patį žalią padažą, tik noriu skystesnio, tai dedu grietinėlę
Atsakyti
Idesiu padaziuku receptuku. Visi labai skanus smile.gif

Pievagrybiu padazas.(karstas) Tinka prie : Vistienos, Kiaulienos, Jautienos, Kalakutienos.. na zodziu prie visko.
Reikes:
pievagrybiu,
grietineles,
svoguno,
vegetos,
krakmolo.
As perku mazuciukus tokius pievagrybius, ir dedu cielus, bet galima pirkt ir didesnius ir pjaustyt. Taigi pakepinam pievagrybius, kai iskepa, dedame svogunus pjaustytus, kai svogunai apkepa supilame grietinele, idedame vegetos ir uztirstiname krakmolo su vandeniu sumaisytu misiniu. Jokio daugiau prieskonio nereikia, nes imaisius kitokiu prieskoniu gaunas ne geriau o blogiau smile.gif

Baltas cesnakinis padazas (saltas): tinka prie picu, taipogi pilu i salotas.
Rekes: majonezo (geriausia Helmans),
keciupo
cesnako
grietineles
picos prieskoniu arba baziliko
-- ruosiam: majoneza sumaisome su grietinele, kad gautusi skysta mase, ispaudziame poros skilteliu cesnako sulciu, idedame sauksta keciupo, viska ismaise idedame baziliko. Jei truksta skonio - druskytes.


Paprastas padaziukas karstiems sumustiniams: super paprastas ir bent jau man tai labai skanus smile.gif
rekes : majonezo
keciupo
kmynu
Sumaisome majoneza su keciupu (siek tiek daugiau majonezo) ir sudedame knymus. smile.gif


Saldziarugstis padazas: labiausiai tinka vistienai, bet tinka ir kitoms mesytems, jei i jas neprideta daug prieskoniu.
Reikes: konservuotu ananasu
konservuotu persiku
paprikos
svoguno
aitriosios paprikos prieskoniu
keciupo
poro.
Arba galima vietoj konservuotu ananasu ir konservuotu persiku pirkti konservuotu vaisiu misinuka, kaip as darau ( tik dazniausiai buna tam misinuke bananu - juos reik isimti).
Patroskinam keptuvej uzdengtoj konservuotus vaisius, idedame pjaustyta paprika, svoguna, ant pacio galo porus pjaustytus. Kai viskas isitroskina idedame aitriosios paprikos prieskoniu, supilame konservuotu vaisiu sultis is skarbonkes ir idedame keciupo pagal skoni.
Labai skanu smile.gif


Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 01 27, 19:41)
(.....)
50g acto (rašo balzamiko acto, bet aš nežinau kas tai do daiktas  blush2.gif )


Balzamiko actas yra toks tamsus, panasus siek tiek spalva i sojos padaza
Atsakyti
Gal žinote kas nors bruknių uogienės padažą?
Valgiau tokį padažą su kalakutienos kepsniu. Labai labai patiko, tik nesupratau ar ten tik uogienė buvo ar kažkaip spec. padažiukas padarytas.
Papildyta:
Ir gal dar žinote kaip pasidaryti padažą su lašiša prie spagečių? Būna tokie kažkokie balti padažai su lašišos gabalėliais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jini @ 2006 03 01, 23:40)
Idesiu padaziuku receptuku. Visi labai skanus smile.gif

Pievagrybiu padazas.(karstas) Tinka prie : Vistienos, Kiaulienos, Jautienos, Kalakutienos.. na zodziu prie visko.
Reikes:
pievagrybiu,
grietineles,
svoguno,
vegetos,
krakmolo.
As perku mazuciukus tokius pievagrybius, ir dedu cielus, bet galima pirkt ir didesnius ir pjaustyt. Taigi pakepinam pievagrybius, kai iskepa, dedame svogunus pjaustytus, kai svogunai apkepa supilame grietinele, idedame vegetos ir uztirstiname krakmolo su vandeniu sumaisytu misiniu. Jokio daugiau prieskonio nereikia, nes imaisius kitokiu prieskoniu gaunas ne geriau o blogiau smile.gif

Baltas cesnakinis padazas (saltas): tinka prie picu, taipogi pilu i salotas.
Rekes: majonezo (geriausia Helmans),
keciupo
cesnako
grietineles
picos prieskoniu arba baziliko
-- ruosiam: majoneza sumaisome su grietinele, kad gautusi skysta mase, ispaudziame poros skilteliu cesnako sulciu, idedame sauksta keciupo, viska ismaise idedame baziliko. Jei truksta skonio - druskytes.
Paprastas padaziukas karstiems sumustiniams: super paprastas ir bent jau man tai labai skanus smile.gif
rekes : majonezo
keciupo
kmynu
Sumaisome majoneza su keciupu (siek tiek daugiau majonezo) ir sudedame knymus. smile.gif
Saldziarugstis padazas: labiausiai tinka vistienai, bet tinka ir kitoms mesytems, jei i jas neprideta daug prieskoniu.
Reikes: konservuotu ananasu
konservuotu persiku
paprikos
svoguno
aitriosios paprikos prieskoniu
keciupo
poro.
Arba galima vietoj konservuotu ananasu ir konservuotu persiku pirkti konservuotu vaisiu misinuka, kaip as darau ( tik dazniausiai buna tam misinuke bananu - juos reik isimti).
Patroskinam keptuvej uzdengtoj konservuotus vaisius, idedame pjaustyta paprika, svoguna, ant pacio galo porus pjaustytus. Kai viskas isitroskina idedame aitriosios paprikos prieskoniu, supilame konservuotu vaisiu sultis is skarbonkes ir idedame keciupo pagal skoni.
Labai skanu smile.gif

Labai neblogi padažiukai, bet gaila kad normyčių nėr. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2006 03 03, 18:41)
Labai neblogi padažiukai, bet gaila kad normyčių nėr. mirksiukas.gif

Dekui uz ivertinima, pridedu normas preliminarias:

Pievagrybiu padazas:
1 pakuote mazu pievagrybiu, arba 8-10 dideliu pievagrybiu (nors kuo daugiau tuo skaniau)
250ml grietineles
1 nedidukas svogunas
nedidelis ziupsnelis vegetos (cia pagal skoni)
Saukstelis su puse krakmolo ismaisyto su vandeniu. Pilti tol kol bus pakankamai tirstas smile.gif


Baltas cesnakinis padazas:
3 dideli sauksteliai majonezo
1 didelis saukstas keciupo
1 dideles skilteles cesnako sulciu
5 sauksteliai grietineles
ziuspenis nedidukas baziliko prieskoniu smile.gif


Padazas prie sumustiniu:
6 saukstai dideli majonezo
3 saukstai keciupo
1 saukstas kmynu

Saldziarugstis padazas:
arba konservuotu vaisiu dezute visa (nedidukes buna)
o jei atskirai pirkt konservuotus ananasus ir persikus tai reiktu abie 3 griezinelius ananasu ir 4 persiku gabaliukai
paprikos raudonos, nedideles puse
aitriosios paprikos prieskoniu ziupsniukas nedidukas, kad nebutu per astru
svogunas nedidelis vienas
keciupo 4-5 saukstai, pagal skoni
Poro treksdalis maziuko


Lygtais viska surasiau, skanaus smile.gif
Atsakyti
Aš tai darau česnakini majonezo pomidorų padažo česnaką susmulkinu ar sutrinu ir viska kartu pakepinu galim dėti pipiriuko truputi jei kas aštriau mėgsta tik ant mažos ugnies tai prie kepsnio tikrai nieko žinoma kas mėgsta biggrin.gif
Atsakyti