Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(Miaška @ 2010 09 25, 16:39)
O aš nusivyliau ta politika, kai nuoširdžiai saugomasi saulės. Pernai dukart ilsėjausi šiltuose kraštuose, deginausi, aišku, naudojau kremus nuo saulės, bet su nedideliu SPF. Įdegiau, dėmės išlindo, bet įdegusiame veide jos nelabai ir švietė. Šįmet saugojausi saulės, dėmės vis tiek išlindo, ir baltame veide atrodo tiek bjauriai, kad pradėjau naudoti pudrą... doh.gif


Gal tada reiktų didesnę apsaugą naudot, kruopščiau atnaujint ją ir stengtis kuo mažiau ant saulės būt ax.gif Joks kremas 100% neapsaugos nuo saulės, bet dėmės bent jau mažiau ryškios turėtų būti... Tik tiek, kad ant balto veido net ir blyškesnės dėmės gali atordyti ryškiau, nes kontrasto principas išeina.

Man apsauga pasiteisina... Nors specialiai ir nesidegindavau, bet nuo saulės labai daug apgamų prisigamino, ypač ant rankų. Pastebėjau, kad oda jau kai kur dėmėm nuėjo, grynai tokios kaip purvinos vietos pradėjo rastis. O dabar oda yra lygesnė, nes nuo saulės nebesustorėja ir vienodesnio tono atrodo.

O būtent dėl bainimo ir apsaugos... Sakau, kad neapsimoka net pradėt balint nesisaugant dėl to, kad rezultato tiesiog gali nebūti. Priemonė gal ir veiks, oda palaipsniui bals, bet gavus saulės vėl į pradinę būseną sugrįš. O atrodys, kad priemonė neveiksminga...
Atsakyti
Galiu pagirti tuos kremukus - dienini ir naktini. Jau dabar matosi neryskus rezultatas(gal kad tikrai baltaode esu), po keturiu kartu tepliojimosi. Vietas, kur demiu daug, istepu visas, o jei pavieniui - bandau po viena itrinti. Saules saugausi. 4u.gif
Atsakyti
Manęs nevilioja perspektyva visą likusį gyvenimą paranojiškai saugotis saulės... Saulę mėgstu, lauke būti - taip pat, daug vaikštau pėsčiomis, važinėju dviračiu. Nejau dabar dėl kelių suknistų dėmelių keisti sau patinkantį gyvenimo būdą?
Išmėginsiu šį rudenį ką nors su hidrochinonu, jei nepadės - velniai nematė, būsiu dėmėta cool.gif
Atsakyti
Tai žinoma, kad paranoiškai saugotis nereikia. Tik sakau, kad norint turėt lygią odą, reikia visada apie tai galvot ir rūpintis bei karts nuo karto balinti. Sunkus ir kruopštus darbas, iš tikro.
Atsakyti
QUOTE(Sasorisa @ 2010 09 24, 21:56)
Gal galima truputį plačiau ax.gif Kaip veikia,kur pirkot ir kaip atrodo? 4u.gif
Naudojau Germaine de capuccini balinantį koncentratą su vaisinėmis rūgštimis ir pradžių atrodė,kad padeda,dabar nebejaučiu jokio poveikio,gal nugaravo? ax.gif Nuo Achromino išvis nepajaučiau jokio poveikio schmoll.gif Dar to kremo su hidrochinonu nebandžiau g.gif

atrodo va taip Noreva Trio A
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(malta81 @ 2010 09 27, 10:12)
atrodo va taip Noreva Trio A
user posted image
user posted image



aš šitą vartoju, kol kas antra savaitė, bet dar nieko verysad.gif

Skaičiau Malachovo knygoj, kad tamsias dėmes gerai tepti amoniako ir berniuko šlapimo tirpalu. Tik neparašyta kaip skiesti? Negirdėjot tokio dalyko? Gal kas bandėt? Berniuką turiu, amoniako irgi, bet bandyti bijau.
Atsakyti
Aš rusiškuose saituose skaičiau, kad reikia tepti vandenilio peroksidu su amoniaku. Pamėginau, bet nuvarva tas reikalas ant antakių (turiu dėmių smilkinio srityje) ir šviesina antakius, tai mečiau tą priemonę. Kol kas teplioju ricinos aliejumi, riebi bjaurastis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 27 rugsėjo 2010 - 10:13
nzn. man padejo,dabar neturiu pigmentiniu demiu ir labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 23, 18:58)


Nusirašysiu nuo tamstos - užsisakysiu tokį patį tongue.gif . Paskaičiau atsiliepimuose, daug kas giria, kad jau po kelių kartų matėsi rezultatas. Kiek laiko jūs naudojate?
Bus mano paskutinis kremas nuo dėmių, nusibodo jau... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 09 27, 09:03)
Nusirašysiu nuo tamstos - užsisakysiu tokį patį tongue.gif . Paskaičiau atsiliepimuose, daug kas giria, kad jau po kelių kartų matėsi rezultatas. Kiek laiko jūs naudojate?
Bus mano paskutinis kremas nuo dėmių, nusibodo jau... doh.gif  biggrin.gif

Aš išnaudojau 1 tūtelę (~2-3 mėnesius užtruko), tai tikrai rezultatas ryškus.
Šiaip yra priimta, kad balint odą reikia bent jau 4-6 savaites, jog efektas matytųsi. O jei nėra visiškai jokio pokyčio po 2 mėnesių, balinimą reiktų nutraukti.
Atsakyti
QUOTE(malta81 @ 2010 09 27, 10:12)
atrodo va taip Noreva Trio A
user posted image
user posted image

As jau rasiau truputi anksciau, apie savo kremuka is sios serijos, tik as naudojau Trio E seruma, jis geresnis uz Trio A del prailginto veikimo smile.gif
as naudojau du menesius saziningai smile.gif saules saugojausi taip pat saziningai, tai mano rezultatai super smile.gif tik man labai nepatinka , kad jame yra alkoholio verysad.gif issausejo oda labai. Dabar as perejau i kita etapa, pirkausi sekanti Trio D - hiperpigmentacijos prevencija. kai pabaigsiu Trio D papasakosiu kaip sekesi su siuo produktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 23, 18:58)

ten 10% gliukolio rugšties, o kiek hidrohinono? turetu but superinis kremukas
ar nesausina odos?
Atsakyti