Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(PostFactum @ 2011 07 26, 17:23)
pvz. rudeniop jos ir pačios išblunka ir jų nelieka. Manau, kad ir pas kitas tokia pati sistema, ar aš klystu g.gif

...jei vasarą neapsižiūriu ir jos gana stipriai išryškėja - rudeniop neišnyksta... maždaug išnyksta žiemos antroj pusėj, ir kiek žinau, išnyksta ne visoms, o tada pavasaris jas vėl iškelia į paviršių. Kai išbalini žiema, tai jos ne taip ir vasarą lenda.
Papildyta:
QUOTE(zappy @ 2011 07 26, 15:47)
Laba diena, gal kuri bandėte MELANIL kremą nuo pigmentinių dėmių? g.gif  Pagal aprašymą tai super-duper kremas (kaina 50ml-138Lt). 
Kas yra MELANIL?

dėl medžiagų aktyvumo, tai jo, skaičiau kad būtent tai ir stabdo melanino gamybą. Aš naudojau su saldymedžiu kremą (ne balinimui, tik įėjo jo nemažai į sudėtį matyt), tai tikrai buvo poveikis. balinimo kaip po tokio nėra, todėl galim naudot ir vasarą... sudėtis patčio kremo... nesu ekspertė, būtų neblogai jei himalaja prakomentuotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 07 26, 18:17)
...jei vasarą neapsižiūriu ir jos gana stipriai išryškėja - rudeniop neišnyksta... maždaug išnyksta žiemos antroj pusėj, ir kiek žinau, išnyksta ne visoms, o tada pavasaris jas vėl iškelia į paviršių. Kai išbalini žiema, tai jos ne taip ir vasarą lenda.
Papildyta:

dėl medžiagų aktyvumo, tai jo, skaičiau kad būtent tai ir stabdo melanino gamybą. Aš naudojau su saldymedžiu kremą (ne balinimui, tik įėjo jo nemažai į sudėtį matyt), tai tikrai buvo poveikis. balinimo kaip po tokio nėra, todėl galim naudot ir vasarą... sudėtis patčio kremo... nesu ekspertė, būtų neblogai jei himalaja prakomentuotų blush2.gif

man tai kaiptik vasara ju nesimato, nes oda aplink idega ir susivienodina, o ziema - jos isryskeja, tai ziema jom ir uzsiimu
Atsakyti
sveikos smile.gif
visos temos neskaiciau 4u.gif todel nepykit, jei pasikarosiu su kl .
ar kuri bandet naikinti strazdaneles lazeriuku? kokia po jo veido prieziura? aciu uz ats
Atsakyti
mergaites,patarkit kaip uzmaskuot pigmentine demele(pas mane ji rusva tokia po akim) naudojau per maza apsauga 30 ir uzsidirbau viena,arteja balius sioks toks,o kaip ja uzmaskuot nzn...vienu zodziu,nervas ima negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 07 31, 10:05)
mergaites,patarkit kaip uzmaskuot pigmentine demele(pas mane ji rusva tokia po akim) naudojau per maza apsauga 30 ir uzsidirbau viena,arteja balius sioks toks,o kaip ja uzmaskuot nzn...vienu zodziu,nervas ima negaliu verysad.gif

o tai maskuoklis nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 07 31, 13:05)
o tai maskuoklis nepadeda?

nepadeda,vis vien ji islenda.plius mano oda sviesi,o ji ruda,tai dar labiau matosi.gal kazkokios spalvos korektorius padetu?tik va kokios.
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 07 31, 16:17)
nepadeda,vis vien ji islenda.plius mano oda sviesi,o ji ruda,tai dar labiau matosi.gal kazkokios spalvos korektorius padetu?tik va kokios.

tam naudojami alyvinės spalvos korektoriai (levandų sp., tokie šviesūs gana), o krempudra ant viršaus tepama kiek tamsesnė nei yra oda. Galim dar makiažo bazę naudoti violetinio atspalvio. Be to galim dėmę užmaskuoti ilgalaikio makiažo būdu (permanentinis berots vadinas).
Atsakyti
Aš ruošiuosi viso veido valymu lazeriu. Kaina mačiau gan prienama, net tūkstančio nesiekia, ar kuri bandėte, ar vieno karto pakaks ar ne?
Atsakyti
kai kurios pigmentines demes panaikinamos lazeriu, kai kurios tuoj vel atsiranda. Geras gydytojas pasakys ar atsinaujins ar ne. Jei bus suinteresuotas tik pinigais, tai darys ka paprasysite, o jei jam svarbu pacientai, tada tikrai nedarys tam, kad laikinai jas panaikint.
Nuo saules kremai vasara butini, net jei jos nera, jei apsiniauke.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2011 08 01, 15:05)
kai kurios pigmentines demes panaikinamos lazeriu, kai kurios tuoj vel atsiranda. Geras gydytojas pasakys ar atsinaujins ar ne. Jei bus suinteresuotas tik pinigais, tai darys ka paprasysite, o jei jam svarbu pacientai, tada tikrai nedarys tam, kad laikinai jas panaikint.
Nuo saules kremai vasara butini, net jei jos nera, jei apsiniauke.



Kad jos atsinaujins, nesisaugosiu, nujaučiu, kad atsinaujins, bet jau su tomis dėmėmis gyventi nebenoriu. Tik bijau, kad vieno karto su lazeriu gali nepakakti.
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2011 08 01, 15:10)
Kad jos atsinaujins, nesisaugosiu, nujaučiu, kad atsinaujins, bet jau su tomis dėmėmis gyventi nebenoriu. Tik bijau, kad vieno karto su lazeriu gali nepakakti.

ne visos atsinaujina. Klauskit daktaro. Jei tos, kurios atsinaujina, as nesidaryciau nieko. Gaila pinigu, labai trumpas efektas doh.gif
Atsakyti
man padėjo kremas FADE OUT vadinasi va toks
http://www.fadeout.c...inal-cream.aspx
Atsakyti