Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 10 20, 21:00)
As buvau nusipirkusi salieru ea, bet jau kvapas  doh.gif  net pykindavo ji uzuodus... O Jusu jis neerzina ?

Dar nebandziau, siandien ismeginsiu smile.gif
Siaip nebijau, kazkada kai pirkau pelargoniju ea irgi prisiskaiciau,kad daug kam slykstus, bet nieko, nera kazkoks itin malonus, bet nevimdo ir be toissigaruoja po kurio laiko, tai viskas puikiai.
Atsakyti
nu ka biggrin.gif praetais metais išleista nemaža kruva pinigu , o šiemet apsiprekinau už visus 6,20Lt lotuliukas.gif ir rezultatas tiesiog bigsmile.gif visos drauges ir ju vyrai pastebejo kad veido spalva beveik susiligino, tos bjaurios rudos demes virš antakiu, lupos ir ant skruostu visiškai dingo, liko tik keleta ant žandu likusiu po spogu ir tai jos ženkliai pašvesejo
naudoju ~4savaites jokiu apsaugu ant viršaus nesitepu nes ant pakuotes parašyta kad turi UV filtrus
mano oda mišri-riebi, kremas poru nekemša thumbup.gif
user posted image
Achroactive® Max – New Formula of Achromin - Whitening
hidrohinono sudetije nera
rugščiu -lactic, glycolic, citric, malic, salicylic, ascorbic acid
Atsakyti
Šito kremo buna pirkti turguose jis apie aštuonis litus kainuoja, bet man nelabai jis tiko verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės, išduokit paslaptį, kaip jūs maskuojat tas dėmes? Man krempudra nelabai padeda, t.y. is pradziu atrodo kaip ir nieko, bet įsižiūrėjus vis vien tie plėmai matosi. verysad.gif Reiktų dar kažkuo po ja tept. Bet kuo? g.gif
Rekomenduokit ką nors.. blush2.gif

Atsakyti
Sveikos merginos,
turejau ir as pigmentacijos problemu, ant skruosto...labai ne kaip atrode ir ko as neisbandziau doh.gif bet dabar atrodo pavyko isnaikint (melasma), uztruko ne trumpai...1,5-2 men. bet labai patenkinta rezultatais. Mano dermatologe parekomendavo net ne produkta, o visa sistema Lumixyl. Gal kiek ir brangoka...bet su mano odos jautrumu ir polinkiu i visokias alergines reakcijas , tikrai vertejo investuot... wub.gif
Man sake, kad galesiu naudot ir ilga laika, net jei pastosiu...gal esat dar kuri isbandziusi? kokie jusu atsiliepimai?

Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2011 10 20, 23:15)
nu ka biggrin.gif praetais metais išleista nemaža kruva pinigu , o šiemet apsiprekinau už visus 6,20Lt lotuliukas.gif ir rezultatas tiesiog  bigsmile.gif visos drauges ir ju vyrai pastebejo kad veido spalva beveik susiligino, tos bjaurios rudos demes virš antakiu, lupos  ir ant skruostu visiškai dingo, liko tik keleta ant žandu likusiu po spogu ir tai jos ženkliai pašvesejo
naudoju ~4savaites jokiu apsaugu ant viršaus nesitepu nes ant pakuotes parašyta kad turi UV filtrus
mano oda mišri-riebi, kremas poru nekemša thumbup.gif
user posted image
Achroactive® Max – New Formula of Achromin - Whitening
hidrohinono sudetije nera
rugščiu -lactic, glycolic, citric, malic, salicylic, ascorbic acid

Gal galėtumėt visą sudėtį parašyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 25 spalio 2011 - 19:34
QUOTE(jurgina@ @ 2011 10 25, 20:29)
Gal galėtumėt visą sudėtį parašyt 4u.gif

Jau-dežute-išmečiau doh.gif o-sudeties-ant-pačio-kremo-tubeles-nera verysad.gif
bet-chemija-kaip-reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Ar yra bandžiusių KMU išfasuotą ir vaistinėje pardavinėjamą balinamajį kremą su vit. C ??? g.gif kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 10 26, 08:16)
Ar yra bandžiusių KMU išfasuotą ir vaistinėje pardavinėjamą balinamajį kremą su vit. C ??? g.gif kokie būtų atsiliepimai?

o tai naujove kazkokia?? koks tikslus pavadinimas ir kuriose vaistinese pardavinejamas?

ir gal daugiau jau yra atsiliepimu apie ta AchroactiveMax???

gal kuri zinote kartais kas pardavineja Alpha hydrox kremuka?
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 10 20, 21:59)
Siandien kvapu namuose sake,kad galima daryti taip: siek tiek (is akies) aliejuko jojobos i delna ir tada 1 lasas salieru ea g.gif  pagal proporcijas salieru gaunasi daugiau. Kaip tau tas misinys po ilgesnio naudojimo?

aš jau turbūt jo apie 40 ml išnaudojau nuo vasario mėn. Man ir sesei mišinys nepamainomas. Ir spuogus labai gerai veikia.
Paskutinį kartą, kai maišiaus, tai padidinau salierų lašų skaičių iki 10 į 10 ml jojobos aliejaus smile.gif

QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 10 20, 22:00)
As buvau nusipirkusi salieru ea, bet jau kvapas  doh.gif  net pykindavo ji uzuodus... O Jusu jis neerzina ?

man jis net patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 10 26, 15:54)
aš jau turbūt jo apie 40 ml išnaudojau nuo vasario mėn. Man ir sesei mišinys nepamainomas. Ir spuogus labai gerai veikia.


O pigmentinėms dėmėms koks efektas? Balina, gal visai panaikina? bigsmile.gif
Bet naudot, jaučiu, tik ne vasarą galima, kaip ir blukinančius kremus, ar klystu?
Atsakyti
Vitulka, gal gali parašyti tikslų procentą kiek jojobos ir kiek saliero eterinio aliejaus reikia tokiam mišiniui?? Kaip suprantu kalbam apie salierų sėklų aliejų ar ne?
Atsakyti