Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(lejurgitux @ 2011 12 29, 11:27)
bet galit pacios apie ji pasiskaityti internete. Zinau, kad yra 2 produktai nuo pigmentiniu demiu.

Bandžiau "Pharmaceris" priemones ankščiau, bet pasirodė, kad nieko gero... Tiesa, konkrečiai negaliu "atsiliepti" apie minimus produktus, bet turbūt ir nebandyčiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 sausio 2012 - 18:03
QUOTE(Mannu @ 2012 01 14, 16:04)
Gal dar per anksti džiaugtis, bet labai noriu pagirt Fade Cream & Brown Spot Skin Lightening Night Cream. Iš pradžių į šitus kremus žiūrėjau įtartinai. Bet kadangi turiu nemažai pigmentinių dėmių (likusių ne nuo spuogų, o atsiradusių nuo to, kad saulėj būdavau be jokio kremo; dėmės žiemą nedingdavo), jos buvo tokios ryškios, kad be maskavimo negalėdavau iš namų išeit. Reguliariai pašveičiu odą (kas yra patartina naudojant šitus kremus).
Abu kremus naudoju jau dvi savaites, rytą tepu dieniniu kremu, vakare - naktiniu. Tik vieną vakarą pamiršus buvau. Beje, tepu tik pigmentinių dėmių vietas ir kremo negailiu. Tepasi abu kremai lengvai, gerai įsigeria.
Jau vakar pastebėjau, kad dėmės sumažėjo kokių 70%. Kadangi žinau, kad jos ten yra, tai įžiūriu, bet dabar maskuot praktiškai nebereikia.
Labai esu patenkinta tokiais rezultatais.  thumbup.gif Nes jau galvojau, kad neis tų dėmių atsikratyt.

Dabar dar ėmiau gydyt mažesnę dėmelę, kuri netoli paakio odos, taigi pakankamai jautri vieta. Užtepus kremu odą šiek tiek peršti ir ji šiek tiek parausta. Kiek skaičiau ankstesnius merginų pasisakymus, tai ir kiti balinantys kremai sukelia šiokį tokį perštėjimą - šiek tiek paguodžia. Žiūrėsiu, kas darysis toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mannu: 16 sausio 2012 - 18:05
gal esat bande user posted image
O.D.A Balinantis koncentratas 30ml


neapsisprendziu, koki kremuka bandyti, reikia pasviesinti demes po spuogu, visas veidas, kaip zemelapis doh.gif
Atsakyti
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat lotuliukas.gif

bulgariskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 02 kovo 2012 - 14:07
QUOTE(Bazile @ 2012 03 02, 15:01)
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat  lotuliukas.gif

bulgariskas


o kur ju buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2012 03 02, 16:25)
o kur  ju buna? g.gif


Internete yra užsakyti:)
Aš būtent iš ten jį sakiausi,bet poveikis tai nelabai schmoll.gif Gal šiek tiek pabalo,bet man nepatiko.Dar net turiu pusę tubelės biggrin.gif
http://www.spekuliac...i...56&vmcchk=1
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2012 03 02, 14:01)
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat  lotuliukas.gif

bulgariskas

žiauriai riebus, aš turėjau Achromin'ą, bet bijojau tept visą veidą. tepiau dėmes, bet stebuklo nepamačiau
šitas turėtų būt panašus
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 02, 16:59)
žiauriai riebus, aš turėjau Achromin'ą, bet bijojau tept visą veidą. tepiau dėmes, bet stebuklo nepamačiau
šitas turėtų būt panašus

na sitas neriebus, cia ne tas rusiskas achrominas, o kazkas panasaus. Pas mus j yra parduotuveje pirkt, parduotuvele turi daug prekiu is Rusijos. Rusu puslapiuos paskaiciau- tai raso kad padeda nuo strazdanu smile.gif net geriau uz achromina. Ziuresim kaip man cia seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2012 03 02, 14:01)
o as toki "Achroactive Max" user posted image nusipirkau. kaina nedidele- gal ir efektas bus tokspat  lotuliukas.gif

bulgariskas

Aš tokį pirkau Švaros prekėse . Gal truputį ir pašviesino, bet labai nežymiai.
Atsakyti
kaip naikinat pigmentines demes liaudiskomis priemonemis, man atsirado po nestumo ir dabar jau antra vasara jos gan ryskios
Atsakyti
QUOTE(uneja @ 2012 03 09, 14:48)
kaip naikinat pigmentines demes liaudiskomis priemonemis, man atsirado po nestumo ir dabar jau antra vasara jos gan ryskios


naudokite salieru ir citrinu eterinius aliejus su emu taukais, mano labai pamazejo deme mirksiukas.gif
Atsakyti
Hiperpigmentacijai - pigmentinėms dėmėms, šlakams - šalinti yra odos skaistinimo priemonių. Ypač veiksmingos yra su medicinoje naudojamais hidrochinonu ir kojic rūgštimi. Hidrochinonas naikina odoje esantį melaniną taip ją skaistindamas, o kojic rūgštis stabdo melanino formavimąsi. Paprastai šiose priemonėse būna ir visas galas antioksidantų, maitinančių, raminančių medžiagų - kaip ir visose kosmetinėse priemonėse.

Kaip kad aukščiau rašė Dziurgita:), odos šviesinimui tinka daugelis rūgščių, tik vienos jų daugiau, kitos mažiau efektingos.
Atsakyti